Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok azért a párotokka...

Szakítanátok azért a párotokkal mert tetovált és a családotok ezt nem tolerálja?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon utálják a tetoválásokat, ahogy a testvéreim is, meg mindenki más is. Személy szerint nekem sem tetszenek, sosem kéne, de a párom akivel másfél éve együtt vagyunk, egy álmát valósítja meg azzal, hogy a hátára tetoválást csináltat. Valószínűleg ez nem is az utolsó lesz, tervei vannak a jövőre nézve, hogy mit hova szeretne még varratni. Nem örülök ennek én sem, de attól még szeretem, és ez egy tetoválástól nem változik meg. A családom szereti a páromat, viszont mikor meghallották, hogy tetoválása lesz, elkönyvelték egy utolsó senkiházinak, rossz embernek, és nem kívánnak vele jó kapcsolatot tovább fenntartani. Mit tennétek ebben a helyzetben? 24/N
2011. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Már hogy ne tudnák. Kerti főzőcskénél, medencézésnél nem biztos, hogy nyáron 40 fokban is pólóban üldögélne az árnyékban... :D Ez nem egy olyan dolog amit titkolhatunk egy életen át...
2011. aug. 9. 19:04
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat ugyh bocs ha már írták.


24 éves nő létedre már nem a szüleid véleményét kellene előtérbe helyezned hanem a sajátodét.Ha az miatt mert tetovált a barátod a szüleid elfordulnak tőled, akkor vessenek magukra.Ez már a 21. század szinte majdnem minden második embernek tetoválása van.Vannak igényes tetoválások.

Az én családom sem szereti,a volt párom tele volt varrva és mégis eltudták fogadni.Ezt nevezeik TOLERANCIÁNAK!

Nagyon rossz felfogásuak a szüleid, és veled is nagy baj van ha hallgatsz rájuk.

Fordulj ellenük és mondd meg nekik kerek perec hogy ettől te még a pároddal maradsz és ettől még ugyanaz az ember marad egy cseppel sem lesz rosszabb.

Ennyi az egész.


18/L

2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
de ez most így történne: kert parti szüleiddel, barátoddal, kedélyesen beszélgettek, barátod egyszercsak leveszi a pólóját, szüleidben megáll az ütő, és elzavarják? vagy mi?:D
2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
48%

A csoda 3 napig tart, a tetkó egy életen át is elkísérhet. Kerülhet az ember olyan helyzetbe, ha már kényelmetlen lesz a tetkó: mondjuk orvos lesz, tanár, bíró...nem éppen jó ajánlólevél. Pláne ha valami extrém jelzés. Változhat az ember gondolkodása, de ez mindig elkíséri.

De ha egyébként normális, tisztelettudó, ez a szépséghiba még belefér. Gondolom, a szüleid a háta mögött kibeszélik, de azért az alapvető udvariasságot megadhatják neki.

2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
53%
Édesanyám és párom sem szerette volna, hogy tetoválásom legyen. Édesanyám részéről belementem abba, hogy úgy lehet, hogy ő ne lássa. Ezt megoldottam, párom meg megszokta, azóta tetszik is már neki. Én nem foglalkoznék velük. Utálom, hogy édesanyám is ebben sztereotíp(minden tetkós aljaember), bezzeg én nem szidhatom a "kisebbséget", mert hogy van köztük jó is.
2011. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem zavarnák el, de kimutatnák a nemtetszésüket. A munkahelyén nem fogja zavarni a tetkó. Nem lesz belőle ilyen öltönyös nyakkendős pasi soha.
2011. aug. 9. 19:09
 27/42 Levka Reina ***** válasza:
61%

Bevállalnám a párom, a családdal kapcsolatban meg: valószínűleg nincs az a harag, ami örökké tartana, ha meg mégis, és EZÉRT: akkor nem kár érte. Felnőtt vagy!!!

(Az én párom roma srác, apám 4 hónapos koráig nem nézte meg a kisfinukat, pedig egy házban lakunk... de aztán látta, hogy engem meg nem érdekel, csak magát fosztja meg az unokájától, és ma már imádja a fiamat. A páromat még mindig nem fogadta el, de nem baj. Nem neki kell vele lennie!)

Szóval fel a fejjel!

2011. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Pff, mintha az anyámat hallanám... Ugyanez a hozzáállás. Ezért nem mondtam el neki, mikor csináltattam. Két éve megvolt (hátamon, lapockámon, nem volt alkalma látni), mikor egyszer meglátta. Gondolhatod, micsoda litániát kaptam! (nő vagyok, vezető beosztásban dolgozom) Csak egyet kérdeztem tőle: - anyu, észre vetted két év alatt, hogy más ember lettem? Azt válaszolta, hogy nem. Mondtam neki, hogy a tetoválás nem tesz senkit rossz emberré, ezt elfogadta (vagy úgy tett), azóta nem őrjöng, csak morrant egyet, ha véletlenül meglátja. Akkor csak annyit mondok neki, hogy pszt., és észbe kap. Ez van. Az biztos, hogy nem mutogatom nyakra-főre, hogy ne szítsam a tüzet.

Na, ebből csak annyit akartam kihozni, hogy ha én tudtam két évig titkolni a saját anyám előtt, akkor szerintem az ő anyósáéknak sem kell feltétlenül mutogatni, és szent marad a béke. :-)

2011. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül. Majd a karácsony lesz érdekes. Pont előtte csinálják. A vacsi asztalnál biztos lesz morgás...
2011. aug. 9. 19:14
 30/42 anonim válasza:
Szerintem 24 évesen ne a szüleid döntsék már el, hogy kivel jársz.... Rajtad múlik, te azt mondtad nem zavar annyira, meg tudnál békélni.
2011. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!