Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre anyukám nem...

21 éves létemre anyukám nem engedi meg, hogy a barátoméknál töltsem a hétvégét (ott alvással). Pedig már nem 1x voltam igy náluk. Meggyözö érveket adnátok?

Figyelt kérdés

félévesek leszünk barátommal mind a ketten 21 évesek vagyunk.

Még juliusban volt a születésnapja akkor is ott aludtam, most nyaraláson is együtt aludtunk..de most meg tök összevesztek velem h mit képtelek stb...:(


2011. aug. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
91%

Tanulság: amíg nem végleges egy kapcsolat, addig nemigen illik nagydobra verni, nagy elánnal "ottaludni", mert csak a lány hitele csorbul. A srác meg röhög a markába, neki jó fogás, a lány lesz a ribanc úgyis.


Te komolyan mondom, nem vagy normális. Mégis szerinted ki foglalkozik manapság azzal, hogy egy pár tagjai ott alszanak egymásnál??? Maximum fejkendős Bözse néni meg a többi vén tyúk Mátraalján, faluvégén. Jó reggelt, nem 1811-et, hanem 2011-et írunk, helló! Az agyam eldobom, micsoda emberek vannak.

2011. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
11%
Akkor ne menj. Ha együtt tudtok lenni, akkor házasodni is tudtok, nem kell nagy felhajtás. Ha meg az nem megy, akkor meg tényleg nem vagy felnőtt, csak egy nagylány, ami egyáltalán nem baj. Ne szállj szembe velük, a véleményed udvariasan (!) elmondhatod, de engedd, hogy lassan barátkozzanak össze a szüleid a barátoddal: először csak pár órákat legyen nálatok. Nem dől össze a világ, és nem kell a közepén se kezdeni a dolgokat.
2011. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok megsérteni senkit, de ez a "ha házasság előtt elveszíti a szüzességét, akkor hű de nagy rib@nc" ugyan úgy a férfiakra is igaz akkor.
2011. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
20%
82 %-os 23:06, attól, hogy gúnyolódsz, még az erkölcsök nem változnak (sajnos nem is javulnak)
2011. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
80%

A szülők úgy vannak összerakva, h nem fognak elfordulni tőled! LEhet h pár hónapig, évig durciznak majd, de ennyi, szeretnek és ez így is marad, ha elfordulnak tőled, akkor nem is szeretnek :(


Menj el pénteken, nem vagy 4 éves, a kedvenc ruháidat azért dugd csak el nyugodtan :D

2011. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
20%
23:07 -> ebben igazad van, én is ilyen párti vagyok.
2011. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

köszönöm h válaszoltok, nagyon jol esik!:) télleg!

23:04 köszi:)

most beszéltem a barátommal telon. azt javasolta amig ien zürös a helyzet akkor menjek szombaton hozzájuk nehogy az legyen mire hazaérek h nincs semmim.

a bankártyámat azér majd elviszem:D

nem tudom mien lesz a további kétnapos helyzet.

de az h normálisan elmondjam mivan..a reakcio: "jaaaj hagyál már ezzel h felnött nö vagy""én azt mondtam h nem és kész""majd ha öneállo kereseted lesz..."...

és társai:(

2011. aug. 10. 23:23
 58/79 A kérdező kommentje:

elfelejtettem azt leirni h azér lenne jo a pénteki nap mert akkor leszünk félévesek és barátom készül.

anyat nem érdekli csak azt mondogatjak h aha mit hazudgálok multkor is azzal jöttem h szülinapja van és azér akarok ott lenni..azt nagy nehezen megengedte..

2011. aug. 10. 23:25
 59/79 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, azért kezel gyerekként mert hagyod. Itt már valaki írta, h ezeket a csatákat már 16! évesen meg kellett volna vívnod,és te most sem teszed!!! Amíg egyszer a sarkadra nem állsz addig ez fog menni, hidd el!


Amúgy: menj el pénteken, komolyan. V ne menj és anyukád röhög a markába az irányítható kislányán!

2011. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
72%

18 évesen szinte teljesen elengedték ilyesmiben a kezem. Most 21 vagyok, és néha-néha besegítenek még anyagilag, tehát ezen a téren nem vagyok teljesen még független. 19 évesen én már összebútoroztam a barátommal. Azóta csak néhány éjszakát töltöttünk külön. Ha hazamegyek szüleimhez, akkor is olyan szobában alszunk, ahol van franciaágy. Apukámnak annyi volt a kitétele, hogy mielőtt ennyire komolyra fordítjuk a dolgot, hagy ismerjék meg egymást. Aztán nekem is elmondta a véleményét, és ezt azzal zárta, hogy végülis ő nevelt eddig is, tudnom kell, mi a helyes és mi nem, minek örülnének és minek nem a szüleim. Azóta sem hoztam őket semmiféle kellemetlen helyzetbe ezzel kapcsolatban. Ők maximálisan megbíznak bennem, én meg nem élek vele vissza. Sőőőt, még ők várják, hogy legyen eljegyzés meg esküvő, mert mennyire összeillünk... Egyébként 18 éves koromig pasit haza se vittem, szóval nem az van,hogy már 13 éves korom óta össze-vissza pasizgatok...

Én nem hiszem, hogy ezt a szerelmi dolgot keverni kellene az anyagi dolgokkal. Attól még, hogy nem vagy anyagilag független, érzelmileg már csak annak kellene lenned.

Szerintem a helyedben én fognám a motyómat és elmennék. Lesz, ami lesz. Kitenni nem fognak az utcára, max. duzzognak egy sort (bár ezt se értem). Kapsz egy kis fejmosást meg ilyenek, de 21 évesen már nem kellene engedélyt kérned ilyesmihez.

2011. aug. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!