Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre anyukám nem...

21 éves létemre anyukám nem engedi meg, hogy a barátoméknál töltsem a hétvégét (ott alvással). Pedig már nem 1x voltam igy náluk. Meggyözö érveket adnátok?

Figyelt kérdés

félévesek leszünk barátommal mind a ketten 21 évesek vagyunk.

Még juliusban volt a születésnapja akkor is ott aludtam, most nyaraláson is együtt aludtunk..de most meg tök összevesztek velem h mit képtelek stb...:(


2011. aug. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
13%

Mert ő már tudja, hogy mit nem szabad, a saját bőrén tapasztalta.


Szóval: mostmár mindegy, de sosem tudhatod, hogy végül elvesz-e ez a fiú, mert ott vagy neki készen, használ, mint a feleségét, minek venne el? Kényelmes ez így a férfiaknak, felelősség nuku, b.szás van orrba-szájba mindenféle jogcímen.

A nőket védené a szüzesség többek közt, csak pont a nők nem veszik észre, és ágálnak mindenféle érvekkel végsősoron SAJÁT MAGUK ellen.

2011. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: nem vagy erkölcstelen, és ha még 6 pasid lesz a házzasságod előtt, akkor sem lennél az! Akkor lennél erkölcstelen, ha más pasijával kezdenél ki egy egyéjszakás kaland miatt, de akkor is csak a hapsi bnője szólhatna meg, mert másnak nincs köze a dologhoz! Anyukádnak sincs. Így már értem h beteg volt, csak azt nem értettem annak h hány éves, mi köze mindehhez. Rendben kíméld anyukádat, de ne hódolj be neki.

Én azt mondom: költözz a barátodhoz, ő is ezt szeretné, nem? Na meg: lakva ismerszik meg a társ!

2011. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
4%

Így lesz belőle a tökéletes k.rva, ahogy jön a sok jótanács. Ezt anélkül mondom, hogy bármi rosszat írnék a Kérdezőre, megvan neki a maga baja.


A lányomat szerencsére nem így fogom nevelni, ahogyan engem sem így neveltek.

2011. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
92%

22:40:


"A szüzesség jelentősége az érintetlenség, az ártatlanság, ami egy lány elsődleges ismertetőjele, az, hogy még nem tette magáévá férfi, azaz teljes egészében azé lehet majd, aki az egyetlen, a (jobb esetben) végleges, azaz a férje. Nem osztogatta szét magát, nem lett ribi, nem használták házasság előtt, mint a taknyos zsebkendőt, nem kell tartania attól, hogy csak arra kell, stb."


Te jó ég! A nőt nem "használják"! A szex - jó esetben - két felnőtt közös, örömszerző játéka! KÉT emberé, amit a nő ugyanúgy élvez, mint a férfi!!! Akkor történik meg, ha mindkét fél akarja, és nem arról szól, hogy használják egymást, hanem arról, hogy örömet szereznek egymásnak...


Attól, hogy egy felnőtt nő felnőttjátékot játszik, még nem lesz sem ribi (azok ugyanis pénzt kérnek egy szolgáltatásért), sem pedig tisztátalan nem lesz. Ellenben ha az erkölcs nevében kizárólag azzal fekszik le, akit élete párjának szán, akkor nincs kizárva, hogy a nászéjszakáján döbben rá, hogy nem is illik össze a választottjával, és egész életében csak kötelességből fogja "hagyni magát" a férjének, aki miután megunja a hideg fadarabot az ágyában, esetleg másutt is körülnéz majd. Az erkölcs nevében, ámen.

2011. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
84%

61%-os

Egyik bnőmet így nevelték a szülei....5-en vunk barátnők, 4-en együttvéve nem feküdtünk le annyi fiúval, mint ő egyedül!!!

5-ünk közül egyedül ő lógott ki az ablakán h diszkóba menjen, nekem még menni sem jutott eszembe, nemhogy szökni!!!

Ettől függetlenül egy becsületes csodálatos nő, akit imádok, és semmi rosszat nem lehet mondani róla, egyszerre 3 sulit csinál, egy éve van barátja, és igen szexelnek is!!! Fura is lenne ha nem, mert a párja már 33 éves


Szóval óvatosan a nagy neveléssel, mert az ilyen lányokból lesznek a legnagyobb SZERINTED!!! ribik. És igen ámen.

2011. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
20%
Én csak magamat ismerem ilyen neveléssel, és én nem voltam/nem vagyok ribizli.
2011. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
82%

22:48:


Sajnálom, ha te attól tartasz valakit értékes, vagy értéktelen embernek, hogy kivel feküdt, vagy nem feküdt le. Nem tudom, miért ilyen fontos ez? Talán valóban megjelenik valami koszos bélyeg azon, aki a nászéjszakája előtt elveszíti a szüzességét? Talán te mindenkin látod, akivel beszélsz, hogy szűz-e még, vagy sem? Egy nő sokkal több, mint a szüzessége, és egy férfi sem azért fogja őt szeretni, vagy nem szeretni, mert szűz, vagy éppen nem szűz... És hidd el, te sem fogod látni a lányodon, ha csak nem viszed el orvoshoz az esküvője előtt, hogy lásd, valóban jó kislány volt-e...


Nincs valós indok arra, hogy miért kellene a szüzességet őrizgetni. Azt viszont csak elképzelni tudom, hogy mennyire szerencsétlen az a lány, aki úgy megy férjhez, hogy azt sem tudja, mi az a szex...

2011. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 A kérdező kommentje:

hu, elég sokan irtok!

nagyon hálás vagyok a tanácsokért a segitségetekért.

öszintén félek a költözéstöl. mármint nem adtol h 1edül leszek hanem attol h szüleim h fognak rám tekinteni azt mondták ha elmegyek soha többet nem mehetek vissza.

fáj h jelzökkel illetnek.amik nem igazak.

csak 1 átlagos lány vagyok akinek van 1 barátja és szeretnék vele lenni.ennyi. és felnött vagyok.

anya szerint nem vagyok mert még tanulok nem dolgozok stb..nem vagyok komoly nö mert sokat hülyéskedek.

most lettem kész a ruháim megvarrásával.:) rmélem használhatok.

szerintetek elmenjek pénteken a bartomékhoz?

annyira érzemh hatalmas balhé lesz. mire hazaérek elégetve az összes ruhám mindenem. ezzel fenyegetnek

2011. aug. 10. 23:02
 49/79 anonim ***** válasza:
18%
Tudni kell, mi az a szex, én azt nem mondtam, hogy nem kell tudni. De tudni és csinálni 2 különböző dolog.
2011. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim válasza:
72%
Én is azt javasolnám, hogy költözz el a barátodhoz, és majd meglátod, hogyan alakul. Általában senki sem szeret ingyenélő lenni, de ideiglenesen biztosan átvészelnéd. Ha sokat kell suliba lenned, hétvégén is vállalhatsz melót, akár egy 4 órásat is, az is több, mint a semmi! A válaszadók véleménye is többoldalú, de én is azt mondom, hogy ez már nem az a kor, mint a szüleink vagy nagyszüleink idejében. Szerintem sem vagy erkölcstelen, és lehet, hogy régebben a nők szűzen mentek férjhez, csakhogy azóta sokat változott a világ, az emberek, és a házasság fogalma is más lett mára. Régebben a válások száma sokkal kevesebb volt, mint manapság. Az, hogy ennek mi az oka (hogy régebben kevesebb válás volt) nem tudom, és nem is firtatom. Az tény, hogy mára már teljesen megváltozott az egésznek az értelme is. Merj elmenni otthonról! Én 20 évesen megtettem ezt a lépést, és Te szerencsés helyzetbe vagy, mert a barátodhoz tudsz menni. Bárhogy is döntesz, én kívánom, hogy boldog légy az életben! :)
2011. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!