Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre anyukám nem...

21 éves létemre anyukám nem engedi meg, hogy a barátoméknál töltsem a hétvégét (ott alvással). Pedig már nem 1x voltam igy náluk. Meggyözö érveket adnátok?

Figyelt kérdés

félévesek leszünk barátommal mind a ketten 21 évesek vagyunk.

Még juliusban volt a születésnapja akkor is ott aludtam, most nyaraláson is együtt aludtunk..de most meg tök összevesztek velem h mit képtelek stb...:(


2011. aug. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
100%
61 százalékos súlyos orvosi eset:D:D:D
2011. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%

Hála a jó istennek, hogy nem sok olyan felfogású ember van, mint a 61%-os.

Isten óvjon attól, hogy egy ilyen mentalitású ember kerüljön az ágyamba :D

2011. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
17.23 ilyen nem kerülne az ágyadba, ezt ne felejtsd el! :D
2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez igaz :D Mert én hozzá nem megyek az fix :D
2011. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim válasza:
54%

Tényleg eléggé furcsa a felfogása, de az ellenkezője se jó, és VALAMENNYIRE talán igaza is van. De csak egy kicsit.


Én is 21éves vagyok, szó nélkül járkálok el mindenhova, ez elég ciki helyzet, ha még ilyenkor is gyereknek kezelnek...

2011. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:

nem tudom ki mennyire követi az eseményeket, de ma elbeszélgettem szüleimmel.

Erkölcsi okok miatt neheztelnek. szerintük fél év járás kevés h együtt aludjak a barátommal.

Rákérdeztem, hogy esetleg mi van akkor ha 1 buli után én nála szeretnék aludni(albérletében, mivel nem helybéli) na erre a reakcioja vetekedett 1 tüzokádo sárkány dühével!

elkezdte soroloni h amig el nem végzem a sulit addig itthon alszok v mamámnál mer van hol aludnom és nehogy már én ott hetyegjek vele az albiban...:/ és h majd ha lesz munkahelyem akkor majd csinálhatok amit akarok. telejsen nem értem ebbe most mi van.

és csak 2 év mulva fogok végezni:D remélem akkor meglesz barátom:)

felvetettem nekik a költözést is, erre ugy reagáltak h 1 pasi miatt feldobom a családomat. pedig ez nem igaz. Akárhány pasim lenne az összessel ugyanez lenne a szitu akármilyen is:/ na mind1 lnyeg holnap elmegyek barátomékhoz a hétvégre (képzeljétek szülei is már szoltak nekem h felajánlják a segitségüket nekem, nagyon rendesek de nem fogadhatom el ez tul nagy áldozat, nem akarok én élösködni:) ) tudom hogy anyunak nem tetszik de ha most itthon maradnék akkor megint magának vésne be 1 pontot..remélem az ilyen aprobb dolgok majd szépen ugy mond megtörik ezt a konzervativitását...

2011. aug. 11. 23:33
 67/79 anonim válasza:
100%
Ilyenkooooor tockos a muternak
2011. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm szülei ilyenek: a 25 éves lányukat úgy osztják, mintha 15 lenne, bulizásból időre kell hazamennie, ha megivott 1 sört meg elszívott egy cigit, kényszeresen rágózik és parfümözik, különben akkora botrány van belőle, hogy 3 kerülettel arrébb is visszhangzik, pasit csak akkor mer hazavinni, ha a szülők nincsenek otthon. Súlyos eset, ezekre nem hatnak az észérvek és főleg nem az, hogy felnőtt vagy. Mielőbb függetlenedj, erre csak ez a megoldás.
2011. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, ügyes legyél, ha elköltözöl majd megbékélnek ;) Addig harcolj, v vmi
2011. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy ha ennyire k.rva nagy felnőttnek érzed magad, akkor miért nem dolgozol már 3 éve? Miért laksz még otthon?
2011. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!