Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül elköltöttem...

Tegnap véletlenül elköltöttem az összes pénzem és kedden lesz a csajom születésnapja és a szüleim már így is be vannak rágva rám :/ Hogy kérjek tőlük úgy h adjanak is? :D

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk haverokkal bulizni és kértem tőlük pénzt és már akk is azt mondták h nem adnak mert mindig elköltöm meg h már kaptam a héten blabla... na mind1 mondtam nekik h kéne bulira meg h a csajomnak kedden lesz a szülinapja végül is adtak... csak tegnap kicsit beittunk és véletlenül elköltöttem mindet :S 35 Ftom maradt. És ha most kérnék tőlük tuti lefejeznének mert már tegnap is ment a balhé (meg ált. mindig ha kérek tőlük). Sztetek hogy lehetne ezt óvatosan beadagolni nekik? :D Úgy h ha lehet ne legyenek mérgesek és adjanak is pénzt? :D

16/f


2011. aug. 14. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
85%
Nagyik vagy tesók, vagy keresztszülők vagy bevallod a szüleidnek és elkéred a szeptemberi zsebpénzt előre.
2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 kixy93 ***** válasza:
100%
Nem a mostanira értettem :D Hanem úgy az egészre, hogy akkor ha dolgoznál, nem a szüleidtől kellene kérned..:)
2011. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
61%
kitudja kivel keféltél még ott.. annyit ittál hogy ..
2011. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
100%
pancser
2011. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ki is akadnak, és egyszer már adtak rá pénzt. Akkor se szívesen. Gondolom, nem milliomosok ők se, és azért.


Nincs más hátra, mint keddig készíteni valami szépet a csajodnak, és anyudat térden állva könyörögve kérni, hogy segítsen neked tortát sütni, a 35 ft meg talán elég gyertyára.

2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj! Most jutott eszedbe,hogy kedden lesz a barátnőd szülinapja. Ha fontos lett volna, nem ba@od el a pénzt. Most mehetsz kuncsorogni a nagyihoz vagy ismerőshöz...
2011. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 A kérdező kommentje:

a szeptemberit már elkértem előre XD de végül is a nagyszülő nem rossz ötlet csak kicsit messze vannak de végül is jah ha nincs más :/


kixy hidd el nem rokkannának bele ha most adnának ajándékra vmennyit...

2011. aug. 14. 15:15
 18/112 anonim ***** válasza:
60%

És lám megjelentek a gyakori szentjei, akik még soha egy árva kortyot sem eresztettek le a torkukon....


na akkor egy hasznos tanács is így a kioktatások után... nem muszáj ám pénzt költened a barátnődre... Nézz szét mi van otthon a kamrában és a konyhában és utána készíts neki valami finomat... akár sütit, pogácsát, vagy valami főételt és felszolgálod vacsoraképpen...stb. Vagy készíthetnél saját kezűleg valamit!

2011. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 anonim ***** válasza:
100%

olyan vagy mint öcsém.

Én elhiszem, hogy fiatal vagy, meg bulizni is csak jó menni, de egy kicsit vissza lehet venni a költekezésből.


Annak is ha pénze van égeti a markát és el is kell bulizni rögtön. A barátnője szülinap névnapjára meg szarik, még a karácsony sem érdekli, így mivel én szégyenlem, hogy ilyen tahó a csaj meg a lelkét kiteszi mindig veszek ajándékot neki amit oda tud adni.



Csak arra van eszetek hogy totál részegre igyátok magatokat és ti legyetek a f.sza gyerekek.

2011. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 A kérdező kommentje:
ja mondjuk ez a torta meg süti meg ezek nem rossz ötlet
2011. aug. 14. 15:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!