Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírhat egy házasság gyermekt...

Kibírhat egy házasság gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
40 éves múltam,nagyon régóta küzdünk egy kisbabáért.Sajnos nem sikerült.14 éve vagyunk együtt.Mellettem marad e a férjem,vagy előbb-utóbb elhagy?Őszinte válaszokat szeretnék kérni.
2011. aug. 15. 23:36
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a fontosabb a párodnak.

Esetleg próbálkozzatok lombikkal és hasonlókkal, ha még nem tettétek. Ha pedig végképp nem megy, akár örökbe is fogadhattok egy kisbabát.

2011. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

23:42 Köszi a kegyetlen választ,igaz,őszinte.

Örökbefogadásra nem gondoltunk,a férjem saját gyermeket szeretne,azt mondja,nem tudja hogy érezne egy örökbefogadott gyermek iránt..

2011. aug. 15. 23:45
 13/60 anonim ***** válasza:
93%
23.41 vagyok bocsi válaszolni elfelejtettem, de nagyon felidegesített a második válaszoló! Szóval remélem kibírja a házasságotok, szerintem próbálj meg nem rákoncentrálni arra, h lehet elhagy! Biztosan tudja , h ez neked is egy fájó pont az életedben! De szerintem az a legbiztosabb, ha megpróbálod megkérdezni, megbeszélni vele!
2011. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt. Már 80 felett vannak és a mai napig imádják egymást, egyiknek sem született gyermeke. Viszont millió barátjuk van, idős, fiatal, szerintem nincs olyan nap, hogy ne menne valaki hozzájuk, vagy ők ne mennének valakihez társalogni.
2011. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
23:45 köszönöm az együtt érző válaszod!Most azt mondja a férjem,hogy soha nem hagyna el,de nem tudom..
2011. aug. 15. 23:48
 16/60 anonim ***** válasza:
94%

Másodiknak: hány éves vagy?

40 évesen szülni még nem a felelőtlenség csúcsa, manapság jobb kondiban vannak a nők és tovább is élünk.

2011. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Aki nincs benne,nem tudhatja,nem érezheti át.Nem lehet ilyet kijelenteni,hogy 40 évesen már ne akarjon szülni egy nő.Én sem így képzeltem huszonévesen.Azt hittem,majd amikor akarjuk,akkor nem sokára lesz is.Nem így lett,az idő pedig rohan.
2011. aug. 15. 23:52
 18/60 anonim ***** válasza:
19%

Attól még, hogy mostanában ez divat, még nem ideális. Nem azt mondom, hogy 20 évesen kell szülni, de 40 évesen túlzás. Ráadásul a kérdező elmúlt 40, lehet, hogy 43-44. Esetleg pár év múlva összejön egy gyerek, akkor mehet a szülőszobába pl. 47-48 évesen. Sokaknak ennyi idősen már unokáik vannak.

Ideje lenne felnőni és elfogadni ennyi év után, hogy nem működik. Vagy mint írtam, örökbefogadáson gondolkodni. Csak hát a kérdezőnek ez nem felel meg.

2011. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
81%
nekem is van ismerősöm, akiknek nincs gyerekük. Náluk az a specialitás, h egyiknek sincs baja, és egymástól mégse lehet gyerekük, voltak már lombikon is :O Mégsem válnak el! Persze még megtehetik, ki tudja! De nem hiszem h emiatt, nagyon szép pár, kedvesek együtt :) És ott pl nem is a hapsi az aki nagyon tolja 30. lombikot is, hanem a nő, szóval szerintem kettejük közül a nő nem fogadta el a helyzetet.
2011. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

40,5 éves vagyok.

Nem arra vagyok kíváncsi,hogy ki mennyire,és miért ítél el,hanem arra,hogy a nagy többség hogyan látja,kibírhatja e ezt egy férfi,vagy inkább nem.

2011. aug. 15. 23:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!