Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírhat egy házasság gyermekt...

Kibírhat egy házasság gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
40 éves múltam,nagyon régóta küzdünk egy kisbabáért.Sajnos nem sikerült.14 éve vagyunk együtt.Mellettem marad e a férjem,vagy előbb-utóbb elhagy?Őszinte válaszokat szeretnék kérni.
2011. aug. 15. 23:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó...én találkoztam már olyan 45 éves nővel,aki úgy nézett ki,mint egy 35 éves.Nem kell itt osztanod az észt,hogy 40 évesen szülni,hú,micsoda dolog!Ott van pl Erős Antónia is,ő is kb 40 évesen lett anya,és akkor mi van?
2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírja és szerintem túlságosan is emészted magad.
2011. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Ismerek egy olyan személyt akinek az orvosai mondták h meddő, a férjével bele törődtek azután sosem védekeztek és a nő 60 évesen !!! teherbe esett! A fia szegény most 20 éves és furi a srác igaz 80 évesek a szülei, de a 40 még jó kor. Engem anyám 35 évesen szült és teljes értékű állampolgár lettem. Szerintem kérdezd meg a párod, hogy ő hogyan áll a kérdéshez.
2011. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
91%

"Attól még, hogy mostanában ez divat, még nem ideális."


Sok minden nem ideális, ha mindenki az ideálisra várna, rég kihalt volna az emberiség. Én "csak" 39 vagyok, nem is akarok már szülni, mert van két gyerekem. De nem érzem magam lepukkanva, ha nem lenne egy gyerekem se, bevállalnám. A mai 40-es nőnek ezerszer jobbak az esélyei, mint annak idején annak a 20 éves nőnek, aki belehalt a 3. szülésébe és otthagyott két árvát... Ha a kérdező most szül pár éven belül, akkor még simán játszhat az unokáival.

2011. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
60%

Oké, akkor a kérdésre válaszolok.


Most őszintén? 40 évesen vadidegenektől kérdezel ilyet, amikor nem ismerjük a férjedet?


Valaki elhagyna, valaki nem. De mivel több, mint 10 éve nem jött össze, gondolom én, nem fog elhagyni. Szerintem ez így logikus...


Egy dolog miatt viszont elhagyhat: (a gondolom én) régen életvidám, szexi, mosolygós felesége egyre önbizalomhiányosabb és folyton a gyerek témán rágódik. Na emiatt már simán elhagyhat.

2011. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

Ma 00.00 vagyok :)


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:53


Neki írtam!

2011. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Nem látszom ennyinek,8-10 évet letagadhatnék,átlagos alkatú,szép arcú nő vagyok.Genetika,anyai ágon mindenki így néz ki,90 éves nagymamám 60-nak.De a szervezetem mégiscsak 40 éves.Cukorbeteg vagyok nagyon fiatal korom óta.
2011. aug. 16. 00:05
 28/60 anonim ***** válasza:
92%
Mi a jobb egy középkorú csodás anya, vagy egy fiatal nemtörődöm?! Sokan szültek már negyven felett, nem te leszel az első. Régebben a nők menopauzáig folyamatosan szültek!!! Éljetek tartalmas, mozgalmas életet, ne a "babagyártás" körül forogjon minden. Ez a kapcsolatotoknak is biztosan jót tesz.
2011. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
87%
Hát az amúgy is nagy kockázat ha jól tudom, ugye? Na mindegy légy öntudatos, jófej szexi és nem fog elhagyni :)
2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
48%
Hiába jöttök azzal, hogy fiatalos is lehet valaki stb., attól még biológiailag a szervezete elmúlt 40. Én sem azt mondtam, hogy önmagában egy 40 éves nő öreg vagy leírhatja magát. Csak gyerekvállaláshoz öreg. Ez így pontos. De ez szubjektív vélemény.
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!