Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírhat egy házasság gyermekt...

Kibírhat egy házasság gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
40 éves múltam,nagyon régóta küzdünk egy kisbabáért.Sajnos nem sikerült.14 éve vagyunk együtt.Mellettem marad e a férjem,vagy előbb-utóbb elhagy?Őszinte válaszokat szeretnék kérni.
2011. aug. 15. 23:36
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

"És ha valaki gyereket vállal, akkor az nem a majdani unokákra gondol elsődlegesen, hanem hogy azt a gyereket felnevelje."


Nagyon lovagolsz az unokás dolgon. Azt is írtam, hogy a gyerekem mellett szeretnék lenni minél tovább. Nemcsak a felnőttkorát szeretném megélni, később is szeretném támogatni és mellette állni. És persze egy 14 éves is meghalhat rákban, balesetben na de ne azt a néhány kivételt vegyük már alapul...

2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Nem én lovagolok, te erőlteted. Amiket leírtál, mindenkinek az a vágya kortól függetlenül, szóval nincs miről beszélni.
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Sose hagynám el a férjem, bár igaz nagyon szeretnénk babát. Fél éve próbálkozunk eddig még nem jött össze, de szerintem nem fog elhagyni téged, több indokból is, nyugodj meg. 14 éve próbálkoztok, nem adta fel veled van, téged szeret...másrészt ha Te 40 vagy akkor ő valószínű idősebb, hát már nem igen szülnének neki:)
2011. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jön össze a baba bár eltörpül a "próbálkozási időnk" a tiétek mellett. Igazából sokat olvastam róla, hogy minél idősebb az ember annál nehezebben esik teherbe, te lassan kifutsz az időből.Hamarabb kellett volna próbálkoznotok, de kétlem hogy ez miatt elhagyna ha 14 éve veled van biztos szeret. Örökbefogadás? Lombikbébi? Hátha...:(
2011. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

emberfüggő.

nekünk 4évig nem jött össze,én elhagytam volna a párom(99%ék hogy miattam nem sikerült addig)Ő azt mondta inkább leéli velem az életét gyerek nélkül minthogy legyen gyereke egy olyan nőtől akit nem szeret.

Válásról volt szó,de közben összejött a lányunk teljesen spontán.

Mi örökbefogadtunk volna simán csak nem feleltünk volna meg a követelményeknek.

2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Férjem 39 éves,1,5 évvel fiatalabb tőlem.Nagyon jó képű,kedves,udvarias,nagyon tetszik a nőknek,fiataloknak,idősebbeknek egyaránt.Voltak már akik "poénból"felajánlkoztak neki,kolléganők is egy páran,sőt előttem is mondták már..Nagyon sok ember tapintatlan,azt hiszi,ez jó poén.
2011. aug. 16. 17:33
 57/60 anonim ***** válasza:

Igazságtalan sokszor az élet, az egyik nem akar, mégis terhes lesz, a másik nagyon szeretne, mégsem jön össze.

A későn először szülő nő terhessége veszélyeztetettnek minősül, nem véletlenül. Továbbá 35 év felett megnő a fejlődési rendellenességek száma, és ez nem attól függ, hogy letagadhat-e valaki 8-10 évet, hanem a genetikától. Mindenki maga dönti el, mire vállalkozik, én nem kockáztatnám egy sérült gyermek születését. Vele mi lesz, ha Ti már nem lesztek? Gyötrelmes lehet 14 éve gyermekre várni, szerencsére nem ismerem ezt az érzést. De ha eddig működött a kapcsolatotok, ezután is fog. Ismerőseim között is vannak gyermektelen, boldog párok.

2011. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
utolsó a születési rendellenességeket ma már remek jól szűrik nem azt mondom, van tévedési esély, de valószínűbb, h kimutatják, ha van vmi rendellenesség, így aztán nem lesz beteg gyerekük, csak ha ők is akarják.
2011. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Utólsó,szerinted mi a fájóbb gyerek nélkül élni,vagy neked mondani ki a saját gyerekedre a halálos itéletet.

Remélem érted mire célzok.


Nekünk 4év alatt 4babank volt aki korai szakaszban elment.Tudod mivel vigasztalatak,legalább teherbe tudsz esni?baromi nagy vigasz,akkor már inkább teherbe se estem volna minthogy elveszitsem őket.

2011. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Utolsó: én személy szerint nem szülnék beteg gyereket, de kicsit eltértünk a témától :) Szóval melyik egyszerűbb? Egyszerűbb ha meg sem fogan, de azért mert a kérdező 40 éves még bőven lehet egészséges gyereke, bár nagyon úgy tűnik, h semmilyen sem lehet, szóval ez egy elméleti válasz az elméleti felvetésedre.
2011. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!