Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem hajlandó tudomást...

A párom nem hajlandó tudomást venni az érzéseimről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. Ő fővárosi, én vidéki vagyok. Úgy érzem, hogy nem bírom már az itt létet, elegem van egy csomó mindenből, szeretnék egy kicsit nyugisabb életet. Felajánlottam neki, hogy költözzünk vidékre a szüleimhez, de ő hallani se akar róla, sőt, ha felhozom, annyival elintézi, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel, meg hogy ne kezdjem már megint. Én egyedül csak miatta vagyok már itt. Ő miért nem hajlandó megtenni azt értem, amit én érte? Én is ott hagytam az eddigi életemet, családot, barátokat, mindenkit. Nem azt kérem, hogy örökre költözzünk haza, csak egy kicsit. Miért zárkózik el ennyire???
2011. aug. 18. 00:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
54%

Nem köti ide a munkája?

Mert azért vannak olyan végzettségű emberek, amilyen állások vidéken egyszerűen nincsenek.

2011. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Diákmunkája van csak. Az igaz, higy vidéken nem lenne egyszerű munkát találnunk, de ha csak mondjuk 4 órába tudnánk elmenni, akkor is ugyanott vagyunk mint most, ha kifizetjük az albérletet rezsit stb.
2011. aug. 18. 00:58
 3/52 anonim ***** válasza:
80%

Meg lehet érteni őt is. Azért Budapest meg vidék - ég és föld. Hogy gondoltad? Hagyja ott a munkáját, mert neked vidékre húz a szíved? Mi az, hogy "egy kicsit"? Ez nem úgy megy, hogy na, akkor 2 hónap szünet, aztán húzunk vissza.


Ez egy sarkalatos pont, meg kell egyezni, ha ennyire eltérnek az igények, el lehet gondolkodni a kapcsolatról. Budapesten több a lehetőség, sokkal élhetőbb város, én megértem, hogy nem akar elmenni.


Egyébként is a szülőkkel lakni nem kéne, ha nem muszáj.

2011. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka, tehát tanul? Akkor miért is kéne vidékre mennie?
2011. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
54%
Megértem hogy nem akar menni, én sem költöznék a világért sem Budapestről vidékre.
2011. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Már csak a szakdolgozatát kell megírni, úgyhogy már nem jár egyetemre. Oké...én tudom, hogy egy csomó ellenérv van, de az én érdekeimet ki nézi? Az nem érdekes, hogy én közbe megőrülök?
2011. aug. 18. 01:04
 7/52 A kérdező kommentje:
A kicsit úgy értettem, hogy mondjuk egy évre, hátha meg tudnánk szedni magunkat, hogy mondjuk a lakáshitel önerejét ki tudnánk fizetni, ugyanis nem szeretnék örökre egy albérletben megrohadni, de így, hogy amit keresünk el is megy albira, így nem tudunk gyűjteni. Otthon meg azért csak nem kéne annyit költeni mint itt.
2011. aug. 18. 01:06
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod, hagyd ott a pasidat..sehol nincsenek jobb lehetőségei, mint Pesten. Ez van. És mégegyszer: az az opció, hogy a szülőknél lakjatok, több, mint riasztó. Soha nem mennék így, csak ha nagyon nem lenne más választás.
2011. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Meg akkor most ez azt jelenti, hogy nem érek neki annyit, hogy egy évre leköltözzünk vidékre? Mert ha nem, akkor feleslegesen is vagyunk együtt :(
2011. aug. 18. 01:07
 10/52 anonim ***** válasza:
Vidéken nem tudjátok "megszedni magatokat". Ő friss diplomás lesz lassan, és te? Dolgozol? Tanulsz?
2011. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!