Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem hajlandó tudomást...

A párom nem hajlandó tudomást venni az érzéseimről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. Ő fővárosi, én vidéki vagyok. Úgy érzem, hogy nem bírom már az itt létet, elegem van egy csomó mindenből, szeretnék egy kicsit nyugisabb életet. Felajánlottam neki, hogy költözzünk vidékre a szüleimhez, de ő hallani se akar róla, sőt, ha felhozom, annyival elintézi, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel, meg hogy ne kezdjem már megint. Én egyedül csak miatta vagyok már itt. Ő miért nem hajlandó megtenni azt értem, amit én érte? Én is ott hagytam az eddigi életemet, családot, barátokat, mindenkit. Nem azt kérem, hogy örökre költözzünk haza, csak egy kicsit. Miért zárkózik el ennyire???
2011. aug. 18. 00:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, pestnél mindenhol olcsóbban van albérlet, viszont ott többet is fizetnek mint bárhol máshol egy munkáért...

Én úgy mennék, ha egyrészt lenne ott is munkánk, amíg nincs biztosra, addig nem, mert úgy látnánk, hogy tényleg jól jövünk ki belőle majd, és ott laknék valami olcsóbb albérletben, ha a spórolás a cél, akkor meghúzva magunkat valami kishelyen, mert egy évig ez belefér és így mindenki jól jár. Ott bármikor találkozhatsz a szülőkkel, barátokkal, nem kéne velük lakni de azért olcsóbb lenne, és gyűlne a pénz is jobban...

2011. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Én már azt is mondtam, hogy menjünk ki külföldre. Bárhová, csak innen el. Nem látom értelmét annak, hogy itt vagyok, dolgozom, ráadásul egyikőnk délelőtt a másikunk délután, minden nap este 10 után látjuk egymást hiába együtt lakunk, plusz hétvégén egy napot vagyunk együtt, és ennyi. Nekem ez kevés. Belőle kevés, az áldozat meg sok. Értitek?
2011. aug. 18. 01:46
 33/52 anonim ***** válasza:
64%

"...Felajánlottam neki, hogy költözzünk vidékre a szüleimhez, de ő hallani se akar róla, sőt, ha felhozom, annyival elintézi, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel,..."


Na pontosan én is ezt mondanám a páromnak, ha ilyet hülyeséget mondana. :)

Ő falusi én városi vagyok és szerencsére már a hideg rázza ki őt is a "nyugis", ingerszegény falusi élettől.


Ha úgy vesszük azzal, hogy erőlteted a falura költözést, te se veszed figyelembe az ő érzéseit.

Ha pedig most önállóan laktok és a szülőkhöz akarsz költözni akkor egy jó nagy butaságot erőltetsz, amire a kapcsolat is rámehet.


Ha nem teszik a városi élet és fiú akkor keress egy falusi párt magadnak.

2011. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
77%

"...Hát, szerintem meg nem nevetségesek az érveim. 23 éves vagyok, 3 éve csinálom ezt. Dolgozok napi 8 vagy 12 órát, itthon mosok főzök takarítok...."


Pedig tényleg nem megalapozottak az érveid és logikátlanok is.


"...Bocsánat, hogy 23 évesen nem erre az életre vágyom..."

Hát ebben egyetértek, én elképzelhetetlennek tartottam, hogy 23 évessen így lekössem magam, de ez nem a srác hibája.

2011. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
69%

"...Nem látom értelmét annak, hogy itt vagyok, dolgozom, "...minden nap este 10 után látjuk egymást hiába együtt lakunk, plusz hétvégén egy napot vagyunk együtt, és ennyi. Nekem ez kevés. Belőle kevés, az áldozat meg sok. Értitek?..."


Pedig ha gyereket vállaltok kb. így fog kinézni az életetek a mostani helyzet nélkül is.

Szerintem a te bajod forrása, hogy korán kezdtél ebbe bele, inkább élj egy kicsit még, fiatal vagy.

Én ebbe korban még szétbuliztam magam, és a taposómalomba pedig 30 évesen túl szálltam csak bele.

2011. aug. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
17%

01:44,

milyen faluról beszélsz? Megyeszékhely. Tudod mi az?


Valaki említett kiülős helyeket, mozit.

A kérdező bemegy a munkahelyére, lenyomja a 8-10 óráját, hazamegy az albérletbe, másik műszakot is robotol.Ebből áll az élet. Nesze neked Pest!

Kérdező, szerelem ide, vagy oda, diplomák szintén, ha nem lépsz innen, akkor belebetonozódsz a proli életmódba.

2011. aug. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
77%

"...A kérdező bemegy a munkahelyére, lenyomja a 8-10 óráját, hazamegy az albérletbe, másik műszakot is robotol.Ebből áll az élet. Nesze neked Pest! ..."


Félreérteted. Nem két műszakban robotol, hanem a párja más műszakban dolgozik így a közösen otthon töltött idő a kevés.


Amúgy falunk kevesen találnak munkát és akik nem az nagyot szív.

Rokonságban bizony nem egy van olyan, hogy 3:30 felkel és 17:30-ra ér haza vonattal.

"Nesze neked" falusi nyugodt életmód!

2011. aug. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
40%

OFF: Jesszus, a vidéket úgy írják le többen, mint a pokol legmélyebb bugyra :D Nem egy apró borsodi nyomortanyáról van szó...


Akinek a főváros a szíve csücske, hát egészségére, inkább egy nyugisabb (kedvetekért: unalmas) vidéki élet, mint a paneldzsungel a hatsávos út mellett, ahol tíz percenkét dönget egy villamos. (Remélem kellően sok sztereotípiát szedtem én is össze.)

2011. aug. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ti nem illetek össze....

Àldozatot mindenkinek kell hoznia....

Ha neked annnyira rossz akkor költözz haza éljetek távkapcsolatban vagy menjetek külön....

Mink a férjemmel csak este 7-8 után látjuk egymást és vasárnap..Itt az a gond,hogy a gyerekekkel van keveset..

A másik nekem sincsen senkim.Mindenki messze lakik.Szüleim 1000km re anyósom 70kmre.Akit ismerek is 18 kmre lakik....Itt vagyok 2 gyermekkel egyedül egész nap.Mit is mondjak.....

2011. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem biztos,hogy huszonévesen le akarja kötni magát vagy családot akar vagy egyszerűen csak nem veled akar.

És igaza van,ilyen fiatalon hülye lenne.Friss diplomás majd falura megy...vagy vidékre,tökmindegy.Pesten nincs lehetőség,nem még ott,gondolkodj már ember!!! Mit kezd a diplomájával?Mert nekem van munkád igen,ő meg menjen kőművesnek?Hát majd cseszik!!!!

Az meg,hogy jó kapcsolatban van szüleiddel,csupán irántad való udvariasság.Egyik faszi sem vágyik arra,hogy reggelente a nője anyját meg apját nézze.Hol élsz te?

Ha nem tetszik,menj egyedül vidékre,aztán majd meglátod mennyit bír ez a 'szerelem'.

2011. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!