Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem hajlandó tudomást...

A párom nem hajlandó tudomást venni az érzéseimről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. Ő fővárosi, én vidéki vagyok. Úgy érzem, hogy nem bírom már az itt létet, elegem van egy csomó mindenből, szeretnék egy kicsit nyugisabb életet. Felajánlottam neki, hogy költözzünk vidékre a szüleimhez, de ő hallani se akar róla, sőt, ha felhozom, annyival elintézi, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel, meg hogy ne kezdjem már megint. Én egyedül csak miatta vagyok már itt. Ő miért nem hajlandó megtenni azt értem, amit én érte? Én is ott hagytam az eddigi életemet, családot, barátokat, mindenkit. Nem azt kérem, hogy örökre költözzünk haza, csak egy kicsit. Miért zárkózik el ennyire???
2011. aug. 18. 00:52
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
ha egy ilyen marginális kérdésben nem juttok dűlőre, ennek a kapcsolatnak annyi. Rokonaim közül az egyik Amerikában élt, mikor megismert egy izraeli lányt. Aztán Amerikában telepedtek le. Majd pár év múlva a csajt iszonyatos honvágy kezdte gyötörni és sikerült kompromisszumra jutni, Izraelben élnek. Úgy, hogy Amerikában már megvolt minden! Pedig ott nem az volt a kétségek tárgya, hogy akkor Bp. kontra vidék, és jaj a diákmelócskám Bp-hez köt...
2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Budapest egy nagy FOSKUPAC!
2011. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!