Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem hajlandó tudomást...

A párom nem hajlandó tudomást venni az érzéseimről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. Ő fővárosi, én vidéki vagyok. Úgy érzem, hogy nem bírom már az itt létet, elegem van egy csomó mindenből, szeretnék egy kicsit nyugisabb életet. Felajánlottam neki, hogy költözzünk vidékre a szüleimhez, de ő hallani se akar róla, sőt, ha felhozom, annyival elintézi, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel, meg hogy ne kezdjem már megint. Én egyedül csak miatta vagyok már itt. Ő miért nem hajlandó megtenni azt értem, amit én érte? Én is ott hagytam az eddigi életemet, családot, barátokat, mindenkit. Nem azt kérem, hogy örökre költözzünk haza, csak egy kicsit. Miért zárkózik el ennyire???
2011. aug. 18. 00:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Neki ez már a második diplomája lesz. Én dolgozom, de olyan helyen, amit vidéken is tudnék csinálni.
2011. aug. 18. 01:08
 12/52 anonim ***** válasza:
67%

Ez így nehéz. Megértem hogy miatta vagy itt, de őt is: én is budapesti vagyok, senkinek a kedvéért nem költöznék a városhatáron kívülre, mert beleőrülnék két hét után.


Vagy kompromisszumot köttök, mert Budapesten is vannak kertvárosi részek, vagy sajnos el kell gondolkozni, hogy érdemes-e folytatni. Most te őrülsz meg, vidéken meg ő nem bírná.

Ha meg gyerek lesz, nem lehet azt csinálni, hogy egy év vidéken, egy év Budapesten, mert nem lehet évente-kétévente más intézménybe iratni.

2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de nevetségesen gyerekesek az érveid. Nőj fel, már nem az van, hogy fogod magad, és azt csinálod, amihez kedved van. A munkahelyet, környezetet meg kell becsülni, nem megyünk 1 évekre vidékre, hogy a honvágyunkat csillapítsuk. Válassz, hogy szülők vagy a pasid. Mi az, ami ennyire megőrít?
2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
73%
Igen, te tudnád vidéken csinálni, de ő? Teljesen igaza van. Ráadásul te a szüleid nyakára akarod őt varrni. Hülye lenne belemenni ebbe az őrültségbe.
2011. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de te se tudsz akkor ennyit megtenni érte, hogy ott maradj vele, ahol van sok lehetősége dolgozni, (és mellesleg itt neked is van lehetőséged)

Esetleg megteheted azt, hogy hétvégente hazautazol a szüleidhez, vagy gyakrabban is, ha veszel pl máv bérletet, az egy hónapra kb annyiba kerül, mint 7 utazás az adott helyre. Szóval ha veszel egyet, onnantól akár mindennap is elutazhatnál.

Milyen messze van?

ja és te amúgy dolgozol vagy tanulsz?

mert ha egyik se, akkor szerintem ebbe nincs beleszólásod nagyon. :(

2011. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem meg nem nevetségesek az érveim. 23 éves vagyok, 3 éve csinálom ezt. Dolgozok napi 8 vagy 12 órát, itthon mosok főzök takarítok. Bocsánat, hogy 23 évesen nem erre az életre vágyom. Nem lenne semmi gond, ha keresnénk annyit, hogy vígan megélnénk. De én csak annyit látok Pestből, hogy bemegyek a munkahelyemre dolgozni, meg vissza. Otthon semmi gondom nem lenne. Hó végén is lenne mit ennem...stb.
2011. aug. 18. 01:12
 17/52 A kérdező kommentje:
250 km, és nem tudok hazamenni hetente, mert a fizetésem rámenne, plusz hétvégén is dolgozom.
2011. aug. 18. 01:13
 18/52 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert anyádék pénzelnének. No comment.
2011. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Nem ők pénzelnének. Ott is dolgoznánk, csak nem kéne albérletet fizetni.
2011. aug. 18. 01:14
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Te vidékről is tudsz dolgozni, és a párod mégis mi az istent csinálna? Tudsz neki tuti állást, vagy ezt is a véletlenre bíznád? 1 évért...nem való ez neked tényleg. Egy felnőtt ember nem akar a párja szüleivel élni. Van, amikor nincs más választás, de ha van, akkor azzal élni kell!
2011. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!