Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pontozni kéne az anyukátok...

Ha pontozni kéne az anyukátok és a köztetek lévő viszonyt ti hány pontot adnátok rá 10-ből? (14/L)

Figyelt kérdés

Én csak 5-öt, mert folyton ordibál, semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni.Neki soha semmi nem elég ha szorgalmas vagyok és többet tanulok mint amennyit kell(pl.: 1,5 matekfeladat lapot megcsinálok, de csak 1-et kell, akkor azt mondja hogy már csináljam meg a többit is) még az se jó neki.Lecseszett hogy én nem is tanultam biológiából semmit, mert egy lusta kis mocsok vagyok.Következő napon feleltem biológiából 5-öst kaptam.Ha valami nem tetszik neki, akár meg is pofoz.Viszont van amikor kedves.

(Légyszi indokoljátok is meg hogy miért)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 25. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm a válaszokat!

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36

Jajj nagyon sajnálom:(( fogadd őszinte részvétem://:(

biztos nagyon rossz neked:(

2011. szept. 25. 20:39
 12/60 anonim ***** válasza:
82%

10/9.

Időnként vannak veszekedéseink, sokszor kiakaszt, hogy nem vesz észre dolgokat, és ez engem bánt egy kicsit. Tegnap pl. családi kerti parti volt és mondta a rokonoknak, hogy jött haza és csodálkozott, hogy miért vannak elpakolva a cipők. Mondtam, hogy kitakarítottam a lakást, erre annyit mondott, hogy "jóhogy tegnap én is feltakarítottam az előszobát". Mondom ok, nehogy azt vedd észre, hogy az egész lakás tiszta és rend van. Erre ma délután mit csinált, feltakarította az előszobát.. :D

Meg időnként úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó nekik, de alapvetően ő világ legjobb anyukája és tudom, hogy nagyon szeret és bármit megtenne értünk, csak neki sem könnyű mindig, meg valljuk be, nekem se, néha tök apró dolgokon felhúzom magam, vagy éppen ő, és akkor már is veszekedés van..

De alapvetően nagyon szeretem és bármit megtennék érte, ahogyan ő is értem.:)

16/L

2011. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
74%
7-8
2011. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
86%
7. Lenne 10is mert jól kijövünk. Csak az a bökkenô, h keveset beszélgetünk, mert mindig dolgozik:(
2011. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
86%

8-9

mert sokszor vitázunk, és nem lehetek vele őszinte, nem mutathatom ki ha nagyon szomorú vagyok.

2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

9,5


Mi is sokszor összekapunk, néha ordítunk egymással, de egyikünk se tudná elképzelni mi lenne vele a másik nélkül, ő a legfőbb támaszom, akire mindig minden körülmények közt számíthatok és Ő is.


25 N

2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.Csodálkozom hogy még ennyien vannak rajtam kívül akiknek ugyancsak nem felhőtlen a viszonyuk az anyukájukkal..
2011. szept. 25. 20:42
 18/60 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk, hogy 10/4...
2011. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt két részre osztom, 1.amikor még otthon laktam velük(28 éves vagyok most), 2.jelenlegi helyzet.

Tehát mikor még velük laktam:

10/1-A folyamatos veszekedések miatt, az, hogy megütött, mikor 14 éves voltam( az más kérdés, hogy azonnal visszaadtam visszakézből szegénynek), és mindenbe belekötött, még az élő fába is.Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltunk beszélőviszonyban(ezt inkább iszonynak nevezném), és mert közölte velem,hogy utál, és csak apám miatt nem csinál jelenetet miattam,és csak miatta fog előtte úgy tenni, mintha szeretne engem.

A jelen: külön lakom már, és most a viszonyunk: 10/8. Elismertük, hogy két külön generáció vagyunk, és úgy a legjobb, ha külön vagyunk, és ebben teljes az egyetértés.

Már nem szoktunk veszekedni, mostmár igényli, hogy vele menjek el ide-oda, telefonon gyakran felhív, nem látok ellentéteket,sokszor kapok tőle meglepetéseket is:)

Mostmár viccesen mondani is szoktuk apámnak, hogy milyen szörnyű volt együttlakni,erre ő mindig meglepetten néz, és kérdi, hogy 'téééényleg?" Semmit nem tudott a köztünk dúló háborúról. Nem is akartuk, mert szívbeteg, két infarktussal,és egy agyvérzéssel a háta mögött. Az túl sok lett volna neki.

De megsúgom, hogy nagyon örülök, hogy külön lakom, és hogy egyáltalán megadatott ez nekem,nagyon szerencsésnek érzem magam!

Ma már azt hallgatom anyámtól(igazából ő a nevelőanyám), hogy a nagyanyám milyen elviselhetetlen, és gonosz ember, és hogy igazam volt abban, hogy ő sokkal elviselhetetlenebb, mint én. Tehát a viszonyunk nagyon sokat javult,szinte tökéletes.

2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
66%

10! Nézeteltérések meg a tökéletes kapcsolatokban is akadnak néha ezt nem kell elfejteni! :)


18/L

2011. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!