Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pontozni kéne az anyukátok...

Ha pontozni kéne az anyukátok és a köztetek lévő viszonyt ti hány pontot adnátok rá 10-ből? (14/L)

Figyelt kérdés

Én csak 5-öt, mert folyton ordibál, semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni.Neki soha semmi nem elég ha szorgalmas vagyok és többet tanulok mint amennyit kell(pl.: 1,5 matekfeladat lapot megcsinálok, de csak 1-et kell, akkor azt mondja hogy már csináljam meg a többit is) még az se jó neki.Lecseszett hogy én nem is tanultam biológiából semmit, mert egy lusta kis mocsok vagyok.Következő napon feleltem biológiából 5-öst kaptam.Ha valami nem tetszik neki, akár meg is pofoz.Viszont van amikor kedves.

(Légyszi indokoljátok is meg hogy miért)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 25. 20:26
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Húúú, hát mondjuk 5-6.

Félreértés ne essék, nagyon szeretem anyukámat, de sajnos eléggé rossz a kapcsolatunk. Alig szoktunk egymással úgy igazán beszélgetni, de ha beszélgetünk is, akkor a vége az lesz, hogy nem értünk egyet egymással, és veszekedünk.

De amúgy minden nap veszekszek anyuval, komolyan, nincs olyan nap, hogy ne vitáznánk valamin. Akármilyen kis hülyeségért képes lecs.szni, ordibálni.

Az egyik pillanatban még tök normális, meg aranyos, dicsérget, a másik pillanatban már gonosz, ordibál, és szid engem... Amikor épp normális, azt mondja, hogy ilyenkor szóljak rá, hogy miért ilyen hülye, de mikor ilyen hülye, és rászólok, akkor meg azért van kiakadva...ahhh...

Azért szeretem tényleg, de sokszor a pokolba kívánom (amit később megbánok)

Azt utálom még, hogy mindig erőlteti, hogy neki van igaza, és nem tudja elfogadni, ha nekem van igazam, és nem képes bocsánatot kérni. (najó, nekem is nagyon nehezen megy, -->ezt szerintem tőle örököltem)


14/L

2011. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
10!!! :)
2011. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
10-et. Nagyon szeretjük egymást és jól kijövünk.
2011. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
0. kidobott otthonról 14 évesen.
2011. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a hozzászólásaitokat, én két kisfiú anyukája vagyok, azt hittem, hogy sokkal, de sokkal több jó anya van.

Szomorú, amit itt sokan írtok, én minden erőmmel azon vagyok és leszek, hogy a fiaim úgy érezzék, hogy hozzám mindig fordulhatnak, ha szomorúak azért, ha vidámak akkor hát azért:)Remélem 10 pontot fogok kapni tőlük, mert nagyon hálás vagyok nekik, hogy az anyukájuk lehetek és szerethetem, nevelhetem őket, ez a világ legnagyszerűbb érzése.

2011. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá:) Remélem tényleg betartod, amit írtál, és akkor a lurkóidnak remek gyermek koruk lesz.

A kérdésre nálam 10/2

2011. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

0

de ha le lehet menni a mínuszos tartományba, akkor -10

2011. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
utolsó: miért?:S:( akit meg 14 évesen kidobott az nagyon durva:| de miért??:O
2011. szept. 29. 16:24
 59/60 anonim ***** válasza:
8/9 sztem
2011. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
uccsó vok:mert semmi különösebb baj nincs.nem annyira.nincs is annyira miért.
2011. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!