Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pontozni kéne az anyukátok...

Ha pontozni kéne az anyukátok és a köztetek lévő viszonyt ti hány pontot adnátok rá 10-ből? (14/L)

Figyelt kérdés

Én csak 5-öt, mert folyton ordibál, semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni.Neki soha semmi nem elég ha szorgalmas vagyok és többet tanulok mint amennyit kell(pl.: 1,5 matekfeladat lapot megcsinálok, de csak 1-et kell, akkor azt mondja hogy már csináljam meg a többit is) még az se jó neki.Lecseszett hogy én nem is tanultam biológiából semmit, mert egy lusta kis mocsok vagyok.Következő napon feleltem biológiából 5-öst kaptam.Ha valami nem tetszik neki, akár meg is pofoz.Viszont van amikor kedves.

(Légyszi indokoljátok is meg hogy miért)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 25. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

23:57 és hogy adnád meg ezt az engedélyt? mert az én anyám nagyjából emocionálisan nagyon fejletlen ember, 5 éves koromtól felfele majdnem csak bántást kaptam tőle, nem igazán hallottam soha, hogy másnak adott volna igazat, hogy szeretett volna valakit, még azt se hallottam volna, hogy bocsánatot kért volna valakitől..

ha valamit nem úgy csináltam, mint ahogy neki tetszett, összetörte a dolgaimat, vagy tárgyakat, amik nagyon fontosak voltak nekem, mások előtt folyton megalázott.. hiába próbáltam neki elmondani ezeket, egyszerűen semminek vette.

soha nem vigasztalt meg, mikor sírtam,.. stb stb.

volt egyszer itt gyk-n kb írtam vagy 2 oldalt róla.. azóta, mióta közelített a negyvenhez, kicsit jobb lett.

mivel az anyagiakat megadta, ami kellett

2/10

2011. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
7
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

a7es vagyok.

Anyával nem lehet túl sok dolgot megcsinálni mert mindig ordibálásba megy át meg veszekedésben. "mert én mindig ordítozok" azzal kezdi,hogy el kezd velem ordítozni és fel sem emelem a hangomat...

Meg rengeteg ilyen van van 2 internetes ismerősöm,velük szoktam megbeszélni a az életemet egyik oylan idős mint én, másik 24. És állandóan cseszegetet,hogy sok időt töltök a gép előtt... Persze,ha egyszerűen semmit sem mondhatok már el...

2011. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
4
2011. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
13.33 Jó kérdés, ez csak hipotetikus elgondolás természetesen :)
2011. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

10-et. Nagyszerű Anyuka, mindenkinek vannak persze hibái, de így sem tudok eléggé hálás lenni neki, azért amit megtesz értem. Előfordul, hogy összeveszünk, de sosincs tartós harag, és mindig ott vagyunk egymásnak. Imádom!!!!


23/L

2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

9

Tündéri nő, imádom :)

Önzetlen, mindig mindent nekünk akar adni. Azt az egy pontot is csak azért vonom le, mert néha túlságosan elzárkózik tőlünk. Egész nap bent van a szobájában és gépezik/telefonál. Én inkább nem akarom zavarni benne, de utána leolt azért, amiért nem mondom el neki, ha pl. kirándulás van az iskolában vagy hogy mit nem értek a tananyagból.

Nem hiszi el, hogy azért nem mesélek neki a suliról, mert nem történik sokminden.. sokszor hiszi azt, hogy valami baj van és azért, de így szeretem <3 :)


15/L

2011. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
7, mert sokat veszekszünk és kötözködik, kivételezik a gyerekek között, de azért Szeretem!
2011. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
4
2011. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
10, a legjobb anya és barátnő egyben :) mindent tud rólam, vágyaim, pasikról, barátokról, bulikról és mindig megért, kiáll mellettem, segít elérni a céljaim, nélküle sehol nem lennék.Szerintem 17 év alatt 1-szer vesztünk össze, de az is csak olyan, hogy én ebbe nem megyek bele és akkor méért nem, és leis volt zárva. (: Kívánni se kívánhatnék jobbat <3
2011. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!