Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal huszonéves, harmincas...

Fiatal huszonéves, harmincas párok, ti mennyire messze laktok a szüleitektől és milyen gyakran látogatjátok őket?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert én 18 éves korom óta külön élek a szüleimtől, először 18-21 éves koromig 60 km-re, majd 22-23 éves koromig 40 km-re, utána 24-25 éves koromig 130 km távol laktam a szüleimtől exemmel, s akkor mindig is arról álmodoztam, hogy bárcsak egy városban lakhatnék a szüleimmel, s mostani párommal együtt élek itt ugyanabban a városban már 4 hónapja, ahol a szüleim élnek, csak a szomszéd utcában lakunk együtt párommal, s így ez nagyon jó, mert szinte minden nap tudunk találkozni szüleimmel, ha csak egy kis időre is, s így ez azért is jó, mert nem megyünk egymás agyára mivel nem élek együtt szüleimmel, viszont minden nap tudunk találkozni, s így ez csodálatos! Kíváncsi vagyok továbbá még, hogy a mai huszonévesek mennyire vágynak a szüleikhez vissza a gyökerekhez, s kinek mi a véleménye erről hol jó élni, s kinek álma, h abban a városban élhessen, ahol a szülei! Kíváncsian várom a válaszokat! Nekem megadatott a boldogság, az álmom valóra vált, remélem sokatoknak valóra válik majd!


25/N


2011. okt. 5. 09:38
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
79%
Jelenleg 60 kilométerre lakom tőlük és nagyon soknak érzem. Hiányoznak és kizártnak tartom, hogy belföldön messzebb költözzek tőlük.
2011. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 15 000 km... :( nem surun talalkozunk 23n
2011. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
100%

Én 500 km-re lakom a szüleimtől, és nem tudunk gyakran hazamenni, egy évbe max 7-szer, és nem tudunk 4, 5 napnál többet maradni, de nagyon hiányoznak nekem.


Férjhez jöttem ide Magyarországra, és eleinte eléggé egyedül éreztem magam, mivel a párom dolgozott, én meg nem, de eltelt már egy év, és kezdem megszokni.

Hja és a másik dolog ami nem volt könnyű az az, hogy én városba laktam, (kb 60000 lakos), itt meg egy 300 fős kis faluba!!!!Nem könnyű az biztos, de mivel a párom nagyon szeretem érte mindent megteszek!!!!

2011. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
75%
Mikkor egy helységben laktunk minden nap ott voltam a szüleimnél igaz csak 30-perc legfeljebb egy orára inkább csak benéztem,hozzájuk de hétvégeken néha tovább is.Mikkor kb 50 km laktam akkor havi 1-2 alkalomal találkoztam velük de sürün telefonáltunk.Most kb800km lakom igy egy évben egyszer megyek haza,de heti 1-2 alkalomal telefonon egy párperces beszélgetésre felhivom öket vagy ök éngem.
2011. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 napietus ***** válasza:
100%

mi kb. 10 percre lakunk tőlük, kb. kétnaponta találkozunk velük. hétvégén töltünk együtt hosszabb időt. nekem nagyon rossz lenne, ha messze kellene élnem a szüleimtől.


29/n

2011. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
91%

Légvonalban 1150 km.

Évi 2-3 személyes találkozás.

Kevés. Nagyon kevés...

2011. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
21%

Az én szüleimtől 30 km-re, a párom szüleitől 20 km-re lakunk, egy megyeszékhelyen, ahol dolgozunk. Mi olyan havi 1-2-szer megyünk haza, néha ritkábban a munkarend miatt. Ha mi nem dolgozunk, akkor épp anyám dolgozik (más műszak), olyankor nem is jó hazamenni. Ők szoktak többször jönni. Párom szülei nyugdíjasok, hozzájuk max havi egyszer megyünk, mondtuk, ha akarnak látni, jöjjenek ők.

Én haza a szüleimhez gyakrabban mennék, hetente akár, mert hiányoznak a cicáim. :(

2011. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve 7000 km-re élek a családomtól és barátaimtól és azóta nem találkoztam velük. Nagyon nehéz, remélem egy éven belül meg tudom látogatni őket. Ne keseredjenek el azok, akik pl. 60,100,200 km-re laknak, én még 500 km távolságnak is örülnék, de 7ezret áthidalni nagyon nehéz, repülővel is majdnem egy nap utazás.
2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Huh, akkor valóban nehéz lehet neked ilyen távol...!

Hol laksz? Amerikában?

A pároddal mentél ki vagy munka végett?

2012. jan. 24. 20:24
 30/47 anonim ***** válasza:

Szüleimtől 33 km lakok, 2 hetente mindig haza megyünk a párommal. Akkor általában fél napot ott töltünk.

Anyósomékkal egy városban élünk, de változó, hogy mikor találkozunk, van amikor velük is csak 2 hetente, a sok munka miatt. De ha úgy adódik akkor én leszoktam menni hozzájuk napközben 1-2 órára, párom elég sokat dolgozik napi 13 órát, így nála ez ritkább.



22/N

2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!