Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam így a babát? Mit...

Megtartsam így a babát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Az a helyzet,hogy viszonyom van 8 és fél hónapja egy házas férfivel.Minden rendben volt köztünk,de én úgy érzem,hogy terhes vagyok...Folyton rosszul vagyok reggelenként és szédülök.Ezért pénteken csináltam 3 tesztet.2 + lett,a másik - .

Először fel sem fogtam a dolgot...Utána felhívtam a pasit,hogy beszélnünk kell.Nagy nehezen sikerült közölnöm vele a dolgot,akkor Ő azt mondta,hogy nem tudja elhagyni a feleségét,mert ott van a kislányuk,a nő még soha nem dolgozott,nem teheti őket az utcára.

De azt mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is.Én akkor elrohantam sírva,mert kiborultam.

Azóta hívogat,de nem veszem fel neki a telefont.


Mit tegyek?


Ne kezdjetek el ítélkezni,mert most teljesen ki vagyok.


2011. okt. 9. 14:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%

Annál nagyobb pofára esés lesz számár, mikor megtudja, hogy igen, terhes. És ha nem siet, akkor már el sem vetetheti.

Ne reménykedjen, olyan nem létezik, hogy kétszer is fals pozitív a teszt.

2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:

Legyen egy kis reménye?!:-))) A kérdező nem menstruál, szédeleg, hányingere van reggelenként, és van 2 db pozitív terhességi tesztje. A tesztet köztudottan a HCG hormon teszi pozitívvá, ami csak a terhes nők szervezetében termelődik.

Akkor mégis miben reménykedjen a kérdező??

Inkább rohanjon ész nélkül az orvoshoz. Ha nem szeretné megtartani a gyereket, jobb minél korábban, minél kisebb kockázattal túlesni a műtéten.

2011. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elfelejtettem irni, hogy a kérdezõ igen csinàlt 2 pozitiv tesztet, de még orvosnàl nem jàrt,tehàt semmi sem biztos.Ezt azért irom, hogy a kérdezõnek talàn legyen egy kis reménye." JA. MERT MARHA F@SZA DOLOG A HAMIS REMÉNY


"Legyen egy kis reménye?!:-))) A kérdező nem menstruál, szédeleg, hányingere van reggelenként, és van 2 db pozitív terhességi tesztje. A tesztet köztudottan a HCG hormon teszi pozitívvá, ami csak a terhes nők szervezetében termelődik.

Akkor mégis miben reménykedjen a kérdező?? " A VÁLASZOLÓ BIZTOS ARRA GONDOL, HOGY REMÉNYKEDJEN, HOGY RÁKOS DAGANAT - MERT TERHESSÉGEN KÍVÜL CSAK BIZONYOS DAGANATFAJTÁK EMELIK A HCG SZINTET...TÖK JÓ ALTERNATÍVA ;)

2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%
Hol a kérdező? Felrak egy kérdést, válaszolunk ő meg napok óta felénk sem néz. Igazán akkor cseszne rá, ha a nődoki közölné hogy nem terhes, csak pl hormongondok miatt voltak ilyen tünetei. Akkor mit mondana a behülyített férfinek? Bocs vaklárma volt, többet nem fordul elő?
2011. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim válasza:
45%
Akkor cseszne rá? Szerintem kiugrana bőréből örömében, hogy nem terhes.meg a pasi is.természetesen.
2011. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
61%
Valszeg az állítólagos terhességgel akarta megfogni a férfit. Ám ha kiderül kamu, akkor aztán rá fog cseszni, mert ezt egy férfi sem tűrg el. Sokat mondó hogy a kérdező lapul mint sz..r a fűben. Vajon miért is? Egyet találhattok.
2011. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 Gyorgyi28 ***** válasza:
0%

Ítélkezni csak az ítélkezzen, aki soha nem követett el hibát!

Nem egyszerű a helyzeted az biztos... Viszont ha már megfogant benned az a pici, akkor az már egy kis élet. Hibázni és házas pasival kezdeni egy dolog. Kioltani egy ártatlan kis életet, aki baromira nem tehet róla, hogy ki a papája.... szerintem sokkal nagyobb hiba.

Ha úgy érzed, hogy nem tudod felnevelni egyedül, még akkor is van más megoldás.

Hosszú évekkel ezelőtt én is voltam ilyen helyzetben, vagyis csak hasonlóban... mert téves riasztás volt. De mire ez kiderült, én azon gondolkoztam, hogy hogyan mondom el a szüleimnek. Az egy pillanatig nem merült fel bennem, hogy ne tartanám meg.

2011. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!