Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam így a babát? Mit...

Megtartsam így a babát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Az a helyzet,hogy viszonyom van 8 és fél hónapja egy házas férfivel.Minden rendben volt köztünk,de én úgy érzem,hogy terhes vagyok...Folyton rosszul vagyok reggelenként és szédülök.Ezért pénteken csináltam 3 tesztet.2 + lett,a másik - .

Először fel sem fogtam a dolgot...Utána felhívtam a pasit,hogy beszélnünk kell.Nagy nehezen sikerült közölnöm vele a dolgot,akkor Ő azt mondta,hogy nem tudja elhagyni a feleségét,mert ott van a kislányuk,a nő még soha nem dolgozott,nem teheti őket az utcára.

De azt mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is.Én akkor elrohantam sírva,mert kiborultam.

Azóta hívogat,de nem veszem fel neki a telefont.


Mit tegyek?


Ne kezdjetek el ítélkezni,mert most teljesen ki vagyok.


2011. okt. 9. 14:58
 51/97 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedtem semmivel,nemrég regisztráltam erre az oldalra,hát ha itt tudna valaki segíteni.De úgy látom,hogy sok segítségre nem számíthatok.
2011. okt. 9. 16:39
 52/97 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges lehet az,hogy 2 pozitív teszt tévedett és nem vagyok terhes?
2011. okt. 9. 16:44
 53/97 anonim ***** válasza:
89%
Nem, valószínűleg terhes vagy, keress fel egy nőgyógyászt és ülj le az apával beszélni.
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
95%

1. Biztos, hogy terhes vagy.

2. Beszélj a szüleiddel, szerintem fel fog nekik tűnni, hogy kaparásra mész, és az meg pláne, ha egy gyerekkel állítasz haza, akit nekik kell eltartaniuk. Joguk van tudni róla.

3. Ne csodáld, ha sokan megtaposnak, elég nehéz valami szimpatikusat találni abban a kiscsajban, aki egy gazdag, nős, 20 évvel idősebb pasival van, persze szívszerelemből.

4. Ha a szüleid valóban hitelmentesen vettek autót, van lakás, stb, nem volt szükséged arra, hogy bármire pénzt kapj a pasidtól. Az ilyen dumák, hogy X táska, meg 45 ezres cipő nélkül nem lehet élni, nem jönnek be. Úgyhogy ne mondd, hogy egyáltalán nem számít, van-e pénze. Ééérdekes, hogy nem egy 22 éves, csóró egyetemistával jöttél össze, aki korban hozzád illik, és lehet is vele közös jövőt tervezni. VALAMI ELŐNYE csak van egy kétszer ennyi idős pasinak, és biztos, hogy nem a szuper teste.

5. Szerintem már csak arról lehet vitázni, megtartod-e a gyereket, vagy sem. Az garantált, hogy a pasidat elvesztetted, mert az abortusz után látni se akar többet, a szülés után pedig nem tart rád igényt, mint szeretőre.

Keres helyetted egy másik, kevésbé kockázatos pipikét, aki tablettát szed, vagy elkötteti magát.

2011. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
87%
Vetesd el, nem kötelező elkúrni az életedet egy nem kívánt gyerekkel. De tanulj az esetből és nagy ívben kerüld a nős pasasokat.
2011. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
86%

Én nem akarlak bántani, épp elég magaddal lerendezni a dolgokat.

Én, ha a helyedben lennék, először is elmondanám anyukámnak (apámnak nem, de nálunk könnyű a helyzet, mert külön élünk). Kész tervvel állnék elé, mivel biztos, hogy nem tartanám meg 19 évesen. Egyetem, elhelyezkedés, biztos anyagi háttér, AZTÁN gyerek. Ezeket nem tudnám mellette végigcsinálni, és egy ideig biztos nagyon haragudnék rá, amiért tulajdonképpen elcseszte az életem.

Nyilván nem az ő hibája, de akkor is.

Először viszont muszáj elmenned nőgyógyászhoz, mert az sem biztos, hogy elvetetheted. Mióta nem jött meg a mensid? Talán ez alapján ki lehet számolni.

Remélem rendbe jössz, a férfival meg szakítsd meg a kapcsolatod, mellett soha nem lenne esélyed normális életre.

2011. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg a kérdező is fel van regisztrálva, 400 valahány ismerőse is van már...
2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
62%
Na, ezt nem ide akartam írni, egyszerre 2 kérdést nézek... :)
2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
9 napja késik,de csak rosszul vagyok és szédülök,semmi más bajom nincs.
2011. okt. 9. 17:58
 60/97 anonim ***** válasza:
50%

Akkor irány a nőgyógyász. Nem tűnsz buta lánynak, biztos vannak terveid.

Te hogy érzed, inkább megtartanád, vagy inkább elvetetnéd?

2011. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!