Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam így a babát? Mit...

Megtartsam így a babát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Az a helyzet,hogy viszonyom van 8 és fél hónapja egy házas férfivel.Minden rendben volt köztünk,de én úgy érzem,hogy terhes vagyok...Folyton rosszul vagyok reggelenként és szédülök.Ezért pénteken csináltam 3 tesztet.2 + lett,a másik - .

Először fel sem fogtam a dolgot...Utána felhívtam a pasit,hogy beszélnünk kell.Nagy nehezen sikerült közölnöm vele a dolgot,akkor Ő azt mondta,hogy nem tudja elhagyni a feleségét,mert ott van a kislányuk,a nő még soha nem dolgozott,nem teheti őket az utcára.

De azt mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is.Én akkor elrohantam sírva,mert kiborultam.

Azóta hívogat,de nem veszem fel neki a telefont.


Mit tegyek?


Ne kezdjetek el ítélkezni,mert most teljesen ki vagyok.


2011. okt. 9. 14:58
 61/97 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt valami szép dolog egy nős és családos férfi szeretőjének lenni.

Rosszul jártál, de mit mondjak?

A feleség sem járt túl jól, pláne ha tudni fog a gyerekedről!

Én nem vetetném el a helyedben, de ezzel mondjuk biztos, hogy szétrombolod a házasságukat.

Sajnálom a feleségét és a kislányát is!

2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
75%
Még hogy nem buta ez a lány? Igaz ő egy zseni! Beszivat egy nős gazdag férfit, hogy terhes, holott nőgyógyász ezt nem erősítette meg. Azt hitted ha azt mondod terhes vagy, akkor ott hagy mindent és rohan a kis szerelméhez, aki ezzel megkap mindent amit akar? Azt mondod szereted a férfit, holott csak magadat sajnáltatod. A szüleidnek nem mondod el? Mit mondanál? Meghíztam? A gyereket meg a gólya hozta egy szép reggel? Ha kilyukad a gumi annak vannak jelei, mert az óvszeres védekezésnél csak ez lehet, a "lé" meg kifolyik belőle. Ezeken nem megsértődni kéne, mert ezek logikus kérdések.
2011. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
40%

Én nem tudom miért kell osztani a kérdezőt???

Ahhoz, hogy ezek megtörténtek 2 ember kellett, és ha a férfi szerette volna a feleségét, akkor a kérdező próbálkozhatott volna bárhogy, nem lett volna belőle semmi. EHHEZ A PASI IS KELLETT!!!!!!!


Kérdező: ezt csak te tudhatod! Mert igen nagy butaság lenne most szülni, de ha te nem vagy képes elvetetni a babát akkor teljesen mindegy, hogy ki mit tanácsol.


Én úgy gondolom, hogy el kellene mondani a szülőknek.. A pasival együtt. És nektek kell megbeszélni, hogy most tudjátok ezt vállalni, vagy nem, de minnél előbb!!

2011. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:

Hát...Talán én már inkább elvetetném.

Nem azért,mert önző vagyok,de nem akarom tönkre tenni ennyi ember életét.


Nem azért mondtam el neki azt,hogy terhes vagyok,mert azt akartam,hogy elhagyja a családját.Csak mással ezt nem nagyon tudtam volna megbeszélni.

A szüleimnek pedig el fogom mondani,de még nem tudom,hogy mikor.

2011. okt. 9. 18:28
 65/97 anonim ***** válasza:
98%
drágám, előbb ORVOS. mielőtt akárkinek akármit mondtál volna... előbb erősítse meg egy orvos.
2011. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
65%

18:23

Te még nagyon fiatal lehetsz. Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy nős férfi odaáll egy többé-kevésbé vele egykorú pár elé, hogy elmondja: teherbe ejtette a lányukat, de mivel az egészet csak kalandnak szánta, így maximum némi aprópénzt hajít oda, de felelősséget sem a lányukért, sem az unokájukért nem vállal.


Másik dolog: azért a kérdezőt szidjuk, mert ő hozta magát ilyen helyzetbe. Azt mondja szerelmes, ez nagyon szép, de hogyan történt? Jött szembe vele egy idegen az utcán és BUMM, rögvest beleszeretett? Kétlem. Az első randira, az első szexre még úgy mondott igent, hogy nem voltak érzelmei, csak nemi vágy.


Harmadik dolog: mi a férjemmel szintén az óvszeres védekezés mellett döntöttünk, 7 év alatt egyetlen alkalommal fordult elő, hogy elszakadt a gumi, ezt azonnal észrevettük, én másnap reggel felirattam az esemény utáni gyógyszert, nem is lettem terhes. Ebben (is) hazudik a leányzó, az óvszeren keresztül hogy lett volna terhes?


Mindazonáltal én nem szidom, felőlem mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja. Itt csak megtetézte azzal a bajt, hogy a saját szüleinek, illetve a szeretője családjának is rengeteg szomorúságot okozott, és mindezt miért? Néhány dugásért, megérte?

2011. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a férfi is kellett hozzá, viszont mindig a nő marad terhes. Szóval a gumi volt lyukas és nem vetted észre?
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
74%

A mùltkor is volt egy 19 éves làny,aki ugyanennyi idõs férfitól lett terhes.Nagyon sokat sopànkodott, hogyan mondja meg a szüleinek. A pasi egyàltalàn nem akarta megismerni a szüleit.

Nem te voltàl az is? Nagyon összejön a kép.

2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 15:41-es!

Lehet, hogy veletek így volt, de nem az az általános, hogy a 12. hét előtt nem veszik észre a terhességet. Egyébként pedig a HCG-ről csak annyit, hogy a beágyazódástól kezdve termelődik, és a csúcsértékét a második hónapban éri el, innentől a mennyisége csökken. Nem akarom, hogy mindenáron igazam legyen, de biológia-kémia szakos vagyok, és pont most vettük a szaporodást és a terhesség alatti hormonális változásokat.

2011. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!