Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam így a babát? Mit...

Megtartsam így a babát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Az a helyzet,hogy viszonyom van 8 és fél hónapja egy házas férfivel.Minden rendben volt köztünk,de én úgy érzem,hogy terhes vagyok...Folyton rosszul vagyok reggelenként és szédülök.Ezért pénteken csináltam 3 tesztet.2 + lett,a másik - .

Először fel sem fogtam a dolgot...Utána felhívtam a pasit,hogy beszélnünk kell.Nagy nehezen sikerült közölnöm vele a dolgot,akkor Ő azt mondta,hogy nem tudja elhagyni a feleségét,mert ott van a kislányuk,a nő még soha nem dolgozott,nem teheti őket az utcára.

De azt mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is.Én akkor elrohantam sírva,mert kiborultam.

Azóta hívogat,de nem veszem fel neki a telefont.


Mit tegyek?


Ne kezdjetek el ítélkezni,mert most teljesen ki vagyok.


2011. okt. 9. 14:58
 21/97 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy rengeteg pasi van a Földön,de én beleszerettem.

Nem számított az,hogy gazdag,nem azért voltam/vagyok vele.

Mindenben megértettük egymást.

Tudom,hogy nagyot hibáztam.

Azt nem tudom,hogy hányadik hétben vagyok,mert még csak tesztet csináltam.

Azt mondta,hogy Ő annyi pénzt adna,amennyit csak szeretnék,de a családját nem bírja elhagyni és nem a felesége miatt,hanem a gyerekük miatt.

Anyáék nem keresnek rosszul,középosztály szintjén vagyunk(van 2 autónk,hitel nélküli házunk,minden évben külföldön nyaralunk,stb),de biztosan kiakadnának rám,mert nem így neveltek.

A feleségét csak párszor láttam,de nem 20 éves,az biztos...

Védekeztünk,mindig.

2011. okt. 9. 15:31
 22/97 anonim ***** válasza:
28%

Én megértelek. A szerelem tényleg teljesen vak tud lenni. És szerintem, ne érdekeljen a családja, és ő, ha úgy döntesz meg akarod tartani a gyereked, kérj rendes gyerektartást. A szüleid anyagi körülményei alapján szerintem, ha te vállalod egyedülálló anyaként a gyereket, meg tudnátok élni.

Szerintem nem az jellemző sajnos a férfiakra, hogy megbeszélik otthon a problémákat.

2011. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem lett volna gazdag, vajon akkor is beleszerettél volna? Na én ezt nem hiszem el. Ha lovasszekeret hajt mindennap, vajon felfigyelsz rà?

Az utolsó vérzéstöl kb. ki tudod szàmitani hanyadik hónapban vagy.

2011. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
71%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:21

Neked peched van, nekem meg két gyerekem. Ilyen erős tünetekhez az kell, hogy már magasabb legyen a HCG szint a vérében.

Két ismerősöm is van, az egyik most fog szülni, a másiknak 7 éves a lánya, egyik se vette észre, hogy terhes, csak amikor hányingere volt. Mindkettő túl járt a 12 hetes bűvös határon.

Mindketten védekezés mellett estek teherbe.



Mellesleg ez a sztori onnantól nem eshetne meg a legtöbb nővel, mert nem kezd ki nős pasival.

Ha beleszeretett, ha nem.

A szívnek nem lehet parancsolni, de a testnek igen. És ha az ismereteim nem csalnak, nem szívvel szoktak gyereket csinálni.

2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:

De érdekel Ő,mert még mindig szeretem...Tudom,hogy ez sokak szerint lehetetlen,de hiányzik.



Ha nem lett volna gazdag,akkor is szeretném.Mikor először találkoztunk,akkor nem olyan táblával jött velem szemben,amin villogott piros felirattal,hogy "Hé,gazdag vagyok!".

2011. okt. 9. 15:45
 26/97 anonim ***** válasza:
99%
Komolyan ez a beleszerettem, pedig nős, teherbe estem, pedig védekeztünk, kétségbe vagyok esve.Ez a te döntésed volt, vállald a felelősséget.
2011. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
87%
A fickótól semmit se várj! Azt meg főleg nem hogy támogatni fog akár anyagilag is! Ez csak bla bla. Lefogadom hamar talál magának más szeretőt. Hogy megtartod-e a gyereket vagy sem, az a te döntésed, de ha idősebb lesz akkor mit mondasz neki, ki az apja, hol van, miért nem része a mindennapi életeteknek? Gnndolkodj hosszú távon, és az alapján dönts. Nekem nem esne jól ha egyedül nevelném a gyereket, az apja meg éli életét mintha semmi sem történt volna. Te tudod.
2011. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
36%
szerintem tartsd meg a babát és neveld fel. más választás nem nagyon van. elvetetni nem célszerű... lehet, hogy utána már nem is lehet gyereked. örökbeadni pedig túl nehéz. én nem ítéllek el egyékbként, csak nagyon sajnállak, hogy ez történt :(
2011. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
55%
A pasi hàny éves?
2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
35%
Védekezés mellett hogyan eshettél teherbe????
2011. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!