Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam így a babát? Mit...

Megtartsam így a babát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Az a helyzet,hogy viszonyom van 8 és fél hónapja egy házas férfivel.Minden rendben volt köztünk,de én úgy érzem,hogy terhes vagyok...Folyton rosszul vagyok reggelenként és szédülök.Ezért pénteken csináltam 3 tesztet.2 + lett,a másik - .

Először fel sem fogtam a dolgot...Utána felhívtam a pasit,hogy beszélnünk kell.Nagy nehezen sikerült közölnöm vele a dolgot,akkor Ő azt mondta,hogy nem tudja elhagyni a feleségét,mert ott van a kislányuk,a nő még soha nem dolgozott,nem teheti őket az utcára.

De azt mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is.Én akkor elrohantam sírva,mert kiborultam.

Azóta hívogat,de nem veszem fel neki a telefont.


Mit tegyek?


Ne kezdjetek el ítélkezni,mert most teljesen ki vagyok.


2011. okt. 9. 14:58
 31/97 anonim ***** válasza:
81%
Te komolyan azt hitted, hogy csapot-papot otthagy érted? Azért ez nem kicsit mutatja, hogy mennyire gyerek vagy agyilag. Én is 19 éves vagyok, de a pofámról sülne le a bőr, ha összejönnék egy házas emberrel. Az semmi alól nem mentesít, hogy te mennyire szerelmes vagy. Ilyen gondolkodással nem tudom, hogy mennyire kellene neked gyerek...
2011. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
80%
hogy esett teherbe? gazdag a pasas, így akarta megfogni XD
2011. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
84%
Úgy történt az eset, hogy a kis 19 évével nem fogta fel, hogy ő csak dugni kell, változatosságnak a feleség MELLÉ, de nem HELYETTE. Szándékosan teherbe esett, hogy ezzel kényszerítse a férfit a válásra, most meg rosszul van a kislány, mert a pasi közölte, hogy hol a helye: az ágyban...
2011. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, hogy ez történt Veled.

Én mint 2 gyermekes anya azt mondom, hogy semmi pénzért nem vetetném el a babát. De Te nem én vagyok, mert én a saját férjemnek szültem gyermekeket és nem a másénak.

Mindenképpen beszélj a szüleiddel, és úgy hozzál döntést, hogy azt is vedd figyelembe, lehet hogy már a baba születésekor nem lesz Veled az apukája.

2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes hogy egy szóval sem írod hogy az a férfi szeret téged...Ha meg tudod valakiről hogy nem szeret, csak kihasznál, akkor miért fekszel le vele????
2011. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
98%

mondta,hogy anyagilag támogatni fog mindenben ezután is


Csak én akadtam fenn ezen a mondaton? Eddig is pénzt adott a szexért cserébe? Te akarsz anyuka lenni, ilyen értékrenddel? Ez kamukérdés ugye, hogy provokáld az embereket, legalábbis ezt remélem.

2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos hogy kamu kérdés, tényleg léteznek ilyen butus lányok.
2011. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem szüld meg a gyereket!

Ha nem akarja, hogy a felesége megtudja, hogy vagytok, akkor neked fizet, mint a katonatiszt, még mindig olcsóbban megússza, mint egy válást.

Te meg életed végégig megélsz a gyerekből, biztos bérel nektek egy kis lakást is, soha többé nem kell dolgoznod.

Happy End!


Csak gyorsan kell keresni egy másik palimadarat is, vagy íratni kell vele egy végrendeletet is, hogy ti is örököltök, mert ilyen hajtás mellett, hogy két nem dolgozó nőt meg a gyerekeit tartja el, hamar szívrohamot fog kapni.

2011. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem veszed fel a telefont, meg akarja beszélni veled a dolgot. Most komolyan megsértődtél, mert a családját választotta? Ez van, ha nős pasival kezdesz, nem hiszem el, hogy megláttad és megszeretted, ha meg hülyített, akkor, amikor kiderült, bármekkora is a szerelem, szerintem felfoghattad volna, hogy becsapott.
2011. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:

Ő 38 éves.

Nem tudom,hogy estem teherbe óvszer mellett,de mindig védekeztünk.

Nem azt akarom,hogy hagyja ott miattam a családját.Ő mondta,hogy nem tudja Őket elhagyni.Én egy szóval nem kértem ezt tőle.

Nem akartam terhes lenni,nem így terveztem.

Azt mondta,hogy szeret és én hittem is neki,mert én szeretem Őt.

Nem a szexért adott pénzt.Csak ha szerettem volna valamit,akkor arra adott.

Nem kamu kérdés,én is abban reménykedtem,hogy ez csak egy rossz álom,de nem az.

Szörnyű arra gondolnom,hogy ez velem történik.


De azért ne írjatok,hogy csak piszkáljatok.Így is ki vagyok éppen eléggé,nem erre van szükségem!

2011. okt. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!