Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telhetetlen vagyok? Apósomék...

Telhetetlen vagyok? Apósomék tele vannak pénzzel, mi meg élünk egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Vállalkozók a férjemmel, nem kap túl sok pénzt a bevételhez képest, apósom rakja el a hasznot. Most építkeznek, mindenből a legjobbat veszik, én meg nem tudom, miből vegyek cipőt a gyerekeknek. Túlórákat nem fizet neki( ezért nem dolgozik egy perccel se többet, mint a munkaideje), beszélni se lehet vele, mert a saját hülyeségét hajtogatja. Férjemet gyerekkora óta dolgoztatja (szombat, vasárnap is melóznia kellett) fizetést akkor kapott először, amikor már volt egy gyerekünk és különköltöztünk. Én vagyok elégedetlen típus, és ez így van jól? Ti hogy gondoljátok?
2011. okt. 20. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
59%
Igen! Telhetetlen vagy , de nagyon, ha több kell dolgozz meg érte, vagy alapíts egy céget és alkalmazz embereket akik neked hajtják a lét! Sokat akarsz, de rámegy az életed!
2011. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
75%
A kommentedről eszembe jutott még valami. Lehet, hogy tényleg kicsit telhetetlen vagy. A férjed megkapja a fizetését a munkájáért (ami szerintem a mai világban nem rossz pénz) az apjától, mint főnökétől. Aztán az após, mint nagypapa fizeti a gyerekeid különóráit, amik nem létszükségek és nem halnának éhen a gyerekek tánc meg küzdősport nélkül. Szerintem próbáld meg szétválasztani az após két szerepét. De lehet, hogy a férjed ugyanannyi pénzt és energiát fektet(ett) a vállalkozásba és az apósod helyett is dolgozik, akkor nem vagy telhetetlen, szerintem.
2011. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Igazatok van sok mindenben, csak olyan igazságtalannak tartom, hogy azon totózok, hogy miből vegyek csizmát a gyereknek, meg lesz-e lóvé az utolsó hétre, ők meg mindenből a legjobbakat veszik. A bevétel java az övé, egyszer se adna csak úgy, mert mondjuk 3 órával többet volt dolgozni a fia...
2011. okt. 20. 13:01
 24/69 anonim ***** válasza:
71%
A férjed megkeres 130 ezret, plusz gondolom neked is van jövedelmed...mások 100 ezerből (és kevesebből) tengődnek, na ők élnek egyik napról a másikra. Telhetetlen vagy.
2011. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondtad, egy perccel sem dolgozik többet, mint a munkaideje. Nem is lenne köteles.
2011. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, az, hogy a férjed hogyan állapodik meg a munkaadójával (mert ott nem az apja) az az ő dolga.

Ha azt mondod, hogy másutt még ennyit se keresne meg, akkor még túlis van fizetve, egy szava sem lehet.

És miért kéne az apósnak "bőven adni" nektek?

Ő dolgozik,az ő élete, az ő pénze. Én se osztogatok szép mindent a gyerekeimnek,lehet, hogy nekem is szükségem lesz rá. Az,hogy valaki szülőnem azt jelenti, hogy vége az életének és már csak a gyerekeinek ad mindent

2011. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, valami nagyon nem stimmelhet a pénz beosztásával.

Én 110-et keresek. A párom gyed-en van. Albérletben (havi 60e+rezsi) lakunk 3 gyerekkel. Plusz egy kocsit is etetünk. És meg tudjuk venni, ami kell! Igaz, táncra egyik sem jár. Ne haragudj, ezek után nem értem a mérhetetlen felháborodásodat.

36f

2011. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
Na, kaptam sok hozzászólást. Köszi! Ha másért nem, az unokájukért megtehetnek ennyit felhánytorgatás nélkül szerintem. Sajnos mindig magamból indulok ki.
2011. okt. 20. 13:12
 29/69 anonim ***** válasza:
73%

A vállalkozásban lehetnek, sőt vannak nehéz hónapok, évek, még jó hogy nem osztja szét nektek! Te telhetetlen, de nem írok több jelzőt rád, tudod te magadtól is milyen vagy! Akkor meg sírnál, ha nem tudna tovább ott dolgozni!

Nekem is több milla tartalékom van, vállalkozok, vannak gyermekeim, unokáim, fiam nálam dolgozik és senki nem rinyál mint te! Én 150-et fizetek, de.. nálam szinte minden nap dolgozni kell és meg vagyunk elégedve, látva a környezetem nyomorúságát!

2011. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Kölcsön, 3 gyerek, gyes, autó. Hónap végére nulla ft.
2011. okt. 20. 13:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!