Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telhetetlen vagyok? Apósomék...

Telhetetlen vagyok? Apósomék tele vannak pénzzel, mi meg élünk egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Vállalkozók a férjemmel, nem kap túl sok pénzt a bevételhez képest, apósom rakja el a hasznot. Most építkeznek, mindenből a legjobbat veszik, én meg nem tudom, miből vegyek cipőt a gyerekeknek. Túlórákat nem fizet neki( ezért nem dolgozik egy perccel se többet, mint a munkaideje), beszélni se lehet vele, mert a saját hülyeségét hajtogatja. Férjemet gyerekkora óta dolgoztatja (szombat, vasárnap is melóznia kellett) fizetést akkor kapott először, amikor már volt egy gyerekünk és különköltöztünk. Én vagyok elégedetlen típus, és ez így van jól? Ti hogy gondoljátok?
2011. okt. 20. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
50%
Igen, telhetetlen vagy. Talán nem kell különórákra járatni a gyerekeket és akkor lesz pénz cipőre vagy megemeled a sejhajod, elballagsz dolgozni és nem azt várod, hogy más eltartson el a gyerekeiddel együtt. Nem ti tesztek szívességet apóséknak, ennyi pénzért sorba állnának az emberek az állásért. Ne csak igényeid legyenek, hanem tegyél is azért, hogy jobban éljetek!
2011. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező, ha ez én menyem lennél, de kifacsarnálak, megsiratnád a jobb időket!
2011. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:

MÁR MEGINT A KÜLÖNÓRA!!!! NEM LEHET VALAKI ILYEN BUTA.

Én nem járatnám őket különórára, apósomék járatják őket!!!Jesszusom!

2011. okt. 20. 14:37
 44/69 A kérdező kommentje:
ÚÚÚgy szeretném önt apósomnak, kedves utolsó!
2011. okt. 20. 14:45
 45/69 anonim ***** válasza:
77%
És a másik nagyszülők mit tesznek az unokákért?
2011. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
71%

2 gyerekünk van, egy 2év9hónapos és egy 8 hónapos. Após 300e ft nettót keres, párom anyukája meghalt. Após az új nőjével Afrikába jár és egyéb egzotikus országokba, új seatot vett és sorolhatnám. Párom fele lakása van, anyukája után. Mégsem ad semmit após, sőt kiutálta az új nő a páromat még a saját lakásából is.

Albérletben lakunk, párom egyetemista, mellette hajnaltól mikulásig dolgozik. 30 felettiek vagyunk.

Több százezer ft-os műtétet hajtottak végre a kisfiamon, amikor 8 hónapos volt, annyit kértem, vigyen le Debrecenbe, legalább a vonatköltséget és kényelmetlenkedést kerüljük el. Már akkor nemet mondott. Soha nem segített semmivel. Nemhogy külön órával, táncra a gyereknek. Viccelsz?

Igen, telhetetlen vagy szerintem is.

Menj vissza dolgozni. A három gyereknek már a tankönyv is ingyenes és sok kedvezményt kaptok, mint nagycsaládosok.

2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
51%
14:50-es vagyok. És a magánéletet nem keverném az üzlettel.
2011. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
63%

A férjed alkalmazott.Lényegtelen,hogy ki a főnöke,akkor sem a maga ura,hanem munkát végez,fizetésért.Ha nem tetszik keressen másikat.Vagy akár vállalkozásba is kezdhettek,akkor a saját pénzeteket viszitek a vásárra,nincs szabadnap,a felelősség a tiétek és ha rosszul megy az üzlet,akkor bevétel sincs,hisz nincs miből.

Gondolom elvárásokat támasztasz a saját szüleid felé is,hisz mindenki tejeljen,aki tud,mert ez a kötelessége.Csakhogy tévedsz.Már nem vagytok gyerekek!Bevállaltatok három gyereket,akkor tartsátok is el őket.Ezt akkor is meg kellene tennetek ha senki nem ad a fizetésen felül semmit,hisz ti vagytok a szülők.

Mivel táncórára kértetek pénzt,így arra kaptatok.Ha csizmára kérsz akkor azt vesznek.Nagyszülőként teljesítik a "kötelességeiket",de neked csak a szád jár és vered a mellkasod,hogy másnak mit kellene tennie értetek.Nézz tükörbe és gondolkozz el rajta,hogy te mindent megtettél azért,hogy legyen a gyereknek csizmája,persze a követelésen kívül?

2011. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
87%
Úgy gondolom hogy a férjednek ideje lenne kilépni az apja árnyékából. Megmutatni hogy ő is képes saját vállalkozásba kezdeni amit ha tényleg ugyanolyan jól csinál még több pénzetek lenne mint most.
2011. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

Jajj!

Nem kértünk táncórára pénzt! Lányom állt mama elé, hogy szeretne járni, befizeti-e...Uramatyám...mit kínlódtok...

2011. okt. 20. 15:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!