Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom nyomul rám, szóljak...

A tanárom nyomul rám, szóljak a szüleimnek, vagy intézzem el magam?

Figyelt kérdés

A társadalomismeret tanárom nyomul rám, először csak megszerezte valakitől az email címemet, aztán elkezdett nekem emaileket írni ilyen hülye ürügyekkel, majd a suliban is mindig jött utánam és nem hagyott békén. Azt mondta, hogy korrepetálni akar, meg menjek el vele ilyen, meg olyan koncertekre. Nekem folyton jobb jegyet ad, mint a többieknek, pedig a kettes szintet ütöm meg kb (az érettségi tantárgyakra koncentrálok). Ezeket már mások is észrevették és engem piszkálnak azzal, hogy a tanár hogy nyomul rám, meg hogy ez nem igazság. Mit tegyek? Engem már nagyon idegesít, semmit nem tettem, amiből azt következtethetné ki, hogy nekem bejönne. Ráadásul olyanok miatt is ott tart, hogy mit gondolok az erkölcstelen kapcsolatokról. Már nem vicces, ez idegesítő.

17L


2011. okt. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
0%
lécci kérdező.írd meg h milyen.
2011. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vállald be, egy kis kikormolás neked se árt!!!
2011. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
6%
Ez melyik suli?
2011. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
7%
járni akar veled?
2011. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
94%
Valakinek mindenképpen szólj, különben még azt fogják hinni, hogy belementél.
2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
16%
19:24 vagyok.Ez nem vicc!Ha veletek is megesne,nem hiszem,hogy röhögnétek rajta.Fogadd meg a tanácsom kérdező "fenn mit írtam"
2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Kedves 58%-os, vállald be te, ha vágysz egy idiótára, nekem spec. nem jön be.
2011. okt. 24. 19:43
 18/64 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként a tanár tudja, hogy nincs esélye nálad?


Mert lehet, hogy ha ezt az egyszerű tényt közlöd vele, akkor le is kopik.

2011. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Mikor vájkált a magánéletemben, akkor mondtam neki, hogy hát nekem nincsenek problémáim, van barátom, akivel jól elvagyunk, de nem kopott le akkor sem. Nem is az, mert először elviseltem, de már idegesít, hogy ha megnézem az emaileket, mindig ír valamit, meg óra után is letámad, és feltart 10 perceket, mások meg néznek, hogy ennyiszer vagyok vele a szünetben. De ott ólálkodik körülöttem mindig, nem tudom elkerülni. Nem akarom, hogy rajtam lógjon folyton, nem akarok vele barátkozni. De az hogy jön le, ha ezt meg is mondom neki? Ki tudja, hogy utána mit talál ki, volt már olyan ismerősöm, akire a tanár ráfogta, hogy kikezdett vele, pedig semmi alapja nem volt.
2011. okt. 24. 19:52
 20/64 anonim ***** válasza:
3%
Ez melyik suli?
2011. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!