Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom nyomul rám, szóljak...

A tanárom nyomul rám, szóljak a szüleimnek, vagy intézzem el magam?

Figyelt kérdés

A társadalomismeret tanárom nyomul rám, először csak megszerezte valakitől az email címemet, aztán elkezdett nekem emaileket írni ilyen hülye ürügyekkel, majd a suliban is mindig jött utánam és nem hagyott békén. Azt mondta, hogy korrepetálni akar, meg menjek el vele ilyen, meg olyan koncertekre. Nekem folyton jobb jegyet ad, mint a többieknek, pedig a kettes szintet ütöm meg kb (az érettségi tantárgyakra koncentrálok). Ezeket már mások is észrevették és engem piszkálnak azzal, hogy a tanár hogy nyomul rám, meg hogy ez nem igazság. Mit tegyek? Engem már nagyon idegesít, semmit nem tettem, amiből azt következtethetné ki, hogy nekem bejönne. Ráadásul olyanok miatt is ott tart, hogy mit gondolok az erkölcstelen kapcsolatokról. Már nem vicces, ez idegesítő.

17L


2011. okt. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
41%-os, semmi közöd hozzá, ez egy anonim oldal, jóhogy nem már a nevünket is kiírom. Te melyik suliba jársz?
2011. okt. 24. 19:56
 22/64 anonim ***** válasza:
96%

Szólj a szüleidnek! Ha kell, ők tudjanak róla.

Ha tudatod a tanárral, hogy nem jössz be neki,akkor lehet, hogy a jegyeiden áll majd bosszút, ez lehet, hogy az ára lesz a dolognak.

EGyébként az is talán megoldás lehet, hogy nem, vagy csak nagyon röviden, szűkszavúan, s kitérően reagálsz rájuk. Egyfajta leépítésként. Hátha leesik neki a tantusz. A lényeg, hogy ne menj bele a jópofizás játékába, vagy ha már benne vagy, akkor építsd le. Ha van egy kis esze, akkor észre fogja venni, és leszáll. Ha nem bántóan építed le, akkor talán nem lesz semmi rossz következménye. Ám lehet, hogy mégis megsértődik, és bosszút áll. Ha nem szerencséd van, ha mégis, akkor pedig jöhetnek a szüleid, akiket korábban értesítettél erről, és elő lehet venni a levelezéseket, amelyek még ha nem is perverzek, azért mégis bizonyítékok, hiszen irreálisan sűrűn írdogált neked. Innentől pedig lehet fordulni a munkáltatójához...

Ennyi.

2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
11%
Nem mondom meg, de történelem-társadalomismeret szakos tanár vagyok. ;)
2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mondd azt neki, hogy ugyan hagyjon már téged békén, mert semmi esélye, mert amúgy is leszbikus vagy!! :D DE most komolyan, azzal mit tud kezdeni??
2011. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el ezt a dolgot a Szüleidnek, mielőbb.
2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
4%
Huh ez most vagy kamu a 41%ostól v itt is egymásra találtak tatok.Ez a sors keze:D
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
8%
uhh :DD
2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
19:57 köszönöm, lehet, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Csak nem lenne szükségem 12.-ben egy balhéra, úgyhogy kicsit tartok tőle. 41%-os, nem hiszem, hogy tanár vagy, nem tudtam, hogy a tanároknak ennyi idejük van esténként, az én töritanárom panaszkodik, hogy nincs egy szabad perce, mert dogákat javít és ppt-t csinál a köv. órákra:)) Nem baj, azért megpróbáltad.
2011. okt. 24. 20:04
 29/64 anonim ***** válasza:
11%
de az első is 41%os :)
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
87%
Töröld az emailcímed,és készíts egy újat.
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!