Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom nyomul rám, szóljak...

A tanárom nyomul rám, szóljak a szüleimnek, vagy intézzem el magam?

Figyelt kérdés

A társadalomismeret tanárom nyomul rám, először csak megszerezte valakitől az email címemet, aztán elkezdett nekem emaileket írni ilyen hülye ürügyekkel, majd a suliban is mindig jött utánam és nem hagyott békén. Azt mondta, hogy korrepetálni akar, meg menjek el vele ilyen, meg olyan koncertekre. Nekem folyton jobb jegyet ad, mint a többieknek, pedig a kettes szintet ütöm meg kb (az érettségi tantárgyakra koncentrálok). Ezeket már mások is észrevették és engem piszkálnak azzal, hogy a tanár hogy nyomul rám, meg hogy ez nem igazság. Mit tegyek? Engem már nagyon idegesít, semmit nem tettem, amiből azt következtethetné ki, hogy nekem bejönne. Ráadásul olyanok miatt is ott tart, hogy mit gondolok az erkölcstelen kapcsolatokról. Már nem vicces, ez idegesítő.

17L


2011. okt. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Na mi lett:)?
2018. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
Na igen. Mi történt?
2018. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:
engem is érdekelne mi történt...
2018. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

De már nem hiszem, hogy megtudjuk...

Mert hogy:

"..A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!.."

2022. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!