Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom nyomul rám, szóljak...

A tanárom nyomul rám, szóljak a szüleimnek, vagy intézzem el magam?

Figyelt kérdés

A társadalomismeret tanárom nyomul rám, először csak megszerezte valakitől az email címemet, aztán elkezdett nekem emaileket írni ilyen hülye ürügyekkel, majd a suliban is mindig jött utánam és nem hagyott békén. Azt mondta, hogy korrepetálni akar, meg menjek el vele ilyen, meg olyan koncertekre. Nekem folyton jobb jegyet ad, mint a többieknek, pedig a kettes szintet ütöm meg kb (az érettségi tantárgyakra koncentrálok). Ezeket már mások is észrevették és engem piszkálnak azzal, hogy a tanár hogy nyomul rám, meg hogy ez nem igazság. Mit tegyek? Engem már nagyon idegesít, semmit nem tettem, amiből azt következtethetné ki, hogy nekem bejönne. Ráadásul olyanok miatt is ott tart, hogy mit gondolok az erkölcstelen kapcsolatokról. Már nem vicces, ez idegesítő.

17L


2011. okt. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

ÉN MEG AZ A DIÁK VOK AKI AZT MONDJA A KÉRDEZŐNEK H MINDENKÉPPP ÁLLÍTSD LE.KÉRDEZD MEG H MINEK CSINÁLJA ÉS MONDD H NEM AKROD.és mi lenne ha összehoznád vkivel?

h ne téged piszkálljon?

2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták már, mi a teendő.

1: Beszélsz vele, megmondod neki, hogy nincs rá időd, legyen szíves hagyjon békén, mert ha továbbra is ennyire kitüntetett figyelemben részesít, akkor szólsz az osztályfőnöködnek.

2: A leveleit spamnak jelölöd. Nem is kell erről tudnia, egyszerűen el se olvasod őket, nem is reagálsz, egyszer úgyis megunja.

3: Ha mégsem áll le, tényleg szólnék az osztályfőnökömnek. Szülőknek is elmondhatod, de ők is csak az ofőn keresztül tudnak intézkedni.

2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 jucus75 ***** válasza:
21%
Az én exférjem 2 közös gyerekünk után boldog házasságban él a volt diákjával, most várják a második gyereküket. A lány 13, a férjem 29 volt, amikor összejöttek. Ilyen is van. Nekik bejött.
2011. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, Jucus, hogy elted tul??!!
2011. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
96%

13 éves... Azta, nekem akkor még meg se jött! (igaz az osztálytársaim többségének igen)..

Ennyivel korábban érnek a mai lányok? Pedig én még csak 23 vagyok.


Az ilyen tanárokat tényleg büntetni kéne!!

2011. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 jucus75 ***** válasza:
93%
Már azóta eltelt 10 év... Túl lehet élni, de nehezen. Most már ideje lenne lecserélnie exemnek ezt is, lassan túlkoros lesz :)
2011. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pont az én korosztályom a lány..

Hát, vannak még meglepő dolgok a világon :S

2011. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
93%

Egyszeru a dolog. Ha nokent kozeledik hozzad, akkor te ne tanarkent kezeld.

Onmagaban nincs abban semmi egbekialto ha egy huszoneves sracnak megtetszik egy tinilany.

Reagalj ugy, ahogy barmilyen mas 26 eves luzert koptatnal le ha radnyomulna. Ha ezen kiakad, akkor mondd meg neki hogy itt nem a diak valaszolt a tanarnak, hanem a no a ferfinak, de ha o ugy gondolja hogy o ebben a helyzetben tanar te meg diak, akkor viszont megyunk a maillel az igazgatohoz es megnezzuk o mit gondol errol.

2014. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 Szirony Gyuri válasza:
Ha én lány lennék mit is csinálnék? Szólnék a szüleimnek. De ez nem megoldás szerintem. Ja még annyi ha velem történne meg ilyen a tanárból nem sok maradna!
2016. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
ez zaklatás volt. fel kellett volna jelentened, minden alapod meglett volna hozzá, bizonyítékokról nem is beszélve.
2016. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!