Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megbocsájtanátok, ha...

Férfiak! Megbocsájtanátok, ha a nő nyakon öntene vízzel, mert nem tetszik, amit mondassz? Vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 09:06
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
95%
Ki az a barom aki folyton lepontozgat? Nemlehet már írni semmit se mert jön egy barom azt hááhh de jó móka akkor most pontozgassuk le :D:D:D: T_T -.- ... Száradjon le a kezed!.
2009. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
59%
Al kérdés... Titeket hogyan zavar ha lepontoznak ? -._
2009. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
82%

én is nyakon öntös feleség vagyok.

nálunk az volta szitu,hoyg elmentünk egy bárba a párom,én,meg eyg haverja,de én igazábol csak azért mentem,mert én volatm a soför,nem si volt kedvem hozzá,de mondtam jo me njük,de idöben hazaérünk,mert nekm másnap jelenésem volt anyámnál.2 órán át könyörögtem nekik hoygh mehetünk -e mindig az volta válasz ,hogy "csak még egy kört iszunk"na én ezt olyan hajnali 2 kor meguntam,utoljára megkérdeztem jönnek -e valam haza? a válasz nem volt. beültem az autóba és - szép dolog vagy nem- ott hagytam, öket.utánna nem is hivatk,csake gyszer mikor még uton voltam,de nem vettem fel,dolgouzott bennem az ideg.

itthon lefürödtem,és aludtameggyet,majd reggel 6 kor arra ébredtem,hoyg nem jött haza.iylen még nem volt soha-igaz olyan se hoyg otthagytam volna valahol. visszamnetm a városba ,dea heyl mátr zárva volt,ök sehol.és persze reggel 6 kor kit hivjak,hoyg ott aludtak-e?

fél 8 ig ment az örlödés,hol lehetnek,mert hulla részeg volt mindkettö.fél 8 kor felhivatm barátnömet aki a másik srávc tesoja,hoyg ott vanank-e

mondta igen.ök hozták haza öket,hajnalban.na akkor jött az hoyg átmentem,és mondtam neki,hoyg keljen fel,mert mennünk kéne anyuhoz,persze ö nem jön, önem kel fel,egyébként én eyg szar ember vagyok,mert otthagytam öket.na akorr fogtam egy üveg ásványvizet ,és nyakon öntöttem vele.a reakcio? egy böl felébredt...de eszében sem volt bántani,vag y ilyesmi.

ha szert,miért bántana? én sem öntözöm mindennap nyakon,csak ha rászolgál.

2009. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Jól tetted :)

Csak a másik asszonyka meg már látta hogy bolond az ember úgyis. Vag y keveset öntött. De a pofon benne volt a pakliban:)Biztos megbánta aztán. Ez nem a világ vége azért.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2009. máj. 6. 08:29
 35/39 A kérdező kommentje:
Külön köszönt a férfiemberek válaszaiért!
2009. máj. 6. 08:31
 36/39 anonim válasza:
95%
Biztosan azért őntőtt nyakon mert megérdemelted!
2009. máj. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
96%
Hát én párkapcsolatellenes vagyok, szóval ha mégis lenne párkapcsoaltom és a nő leöntene, akkor elég szép ívben repülne...
2009. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
96%
Szerintem a legjobbat tettétek. Ebből nem az a tanulság, amit az itt megszólaló sok nősoviniszta sulykol. Relatív dolog, hogy kinek a pofon, kinek a leköpés, kinek a szitkozódás, kinek a nyakonöntés a válóok. Igaza van annak, aki azt írta, hogy mindkettő agresszív viselkedés és az agresszió agressziót szül. Szerintem egyikőtök sem reagált különbül, mint a másik. Itt nem az a megoldás, hogy egyből elválni, elhagyni, szidni, hanem megbeszélni a dolgokat és törekedni az önuralomra MINDKETTÖTÖKNEK. Te is láttad, hogy vkinek az egyik hisztis pcsa, valakinek a másik dühöngő vadállat. Ezt nem elfelejteni kell, hanem levonni a tanulságot. De ha egyszer egy olya szituáció van, ahol egyik fél megőrzi a hidegvérét és mégis veszélybe kerül vagy megalázzák, akkor már érdemes elgondolkodni a szakításon. Addig inkább magadban keresd a problémát, mint a másikban, mert mindenkiben van bőven.
2009. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
71%
30 fokos kánikulában meg is köszönném, és repetát kérnék.
2009. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!