Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megbocsájtanátok, ha...

Férfiak! Megbocsájtanátok, ha a nő nyakon öntene vízzel, mert nem tetszik, amit mondassz? Vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 09:06
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Kicsit"" ideges volt. Akkor viszont várható volt, hogy nem fogja jól fogadni az öntést. Én a szavak miatt hajítanám őt ki. A pofon természetes reakció volt. De ezek a szavak nem.
2009. máj. 5. 13:13
 22/39 A kérdező kommentje:
Sajnálom az esetedet, de ha nincs valaki láthatóan magánál, azt tényleg jobb hagyni kicsit, míg lecsillapodik. Vagy akkor "biztos " adag kellettt volna. 20 liter minimum. Még szerencse, hogy egyszer volt. Ne bándd a pofont, vedd úgy, mintha beteg lett volna, hiszen láthatóan nem volt magánál. De mi váltott ki ilyet belőle?
2009. máj. 5. 13:17
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ebben a formában a leöntés is természetes reakció volt azt hiszem.

A feleség

2009. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rosszul volt...

A feleség

2009. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Nem, mert te észnél voltál. Szerintem egy kicsit kockázatos lépés volt. Azt előfeltételeztem, hogy mindenki így reagálna. Mármint pofonnal, ha leöntik. Én biztos. Ha állnék annyira a lábamon:)


De szerencsére a múlté ez az egész.

De nem féltek, hogy megismétlődhet?

2009. máj. 5. 13:26
 26/39 A kérdező kommentje:
És szereted most is? Nem tört össze valamit ez az egész?
2009. máj. 5. 13:27
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez a szitu egy folyamat resze, sajnos igy alakult.

Ha a parom elmegy szorakozni (3 honapban 1-szer),akkor en keszulok a masnapra, mivel megerto vagyok a bulival kapcsolatban, ezert megerto vagyok a masnappal kapcs.ban is. Ilyenkor fozok neki egy jo kis ebedet es hagyom,h osszeszedje magat. (kb 1.5 ora alatt ujra emberi format olt)

2009. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük, elfelejtjük. Szerencsére én olyan vagyok aki nagyon tud felejteni. Persze elfelejteni nem fogom a szó szoros értelmében de 1 év múlva már nevetni fogok az egészen.

És igen, szeretem még mindig. De ez nem úgy megy, hogy tegnap még szerettem de ma már nem. Az nálam egy folyamat, hogy valakit már nem szeretek.

A feleség

2009. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenyeg! :)

Egyszer mikor kicsi voltam, anyukam osszeveszett apuval sutes kozben,majd anyu megdobta aput tojassal, amire apu kinyiotta a hutot es a maradek tojast egyenkent hozzavagta anyuhoz.Anyu nagyon sirt. Azota egy csomo csaladi vacsoranal szobakerult, jokat nevettunk rajta, apu mindig mondja anyunak,h `azota ilyen szep fenyes a haja!`

2009. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez aranyos. :-D
2009. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!