Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megbocsájtanátok, ha...

Férfiak! Megbocsájtanátok, ha a nő nyakon öntene vízzel, mert nem tetszik, amit mondassz? Vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 09:06
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

Ha megérdemli adnák neki nyakába egy kis vizet:)

Nem csak az egyik félnek kellene alkalmazkodni ha nem a másiknak is!Egy kapcsolat 2 személyből áll,és kompromisszumokat köt!Akár hogy is nézitek a férfiak önzők!

2009. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egyszer öntötte nyakon apám egy lavór vízzel,mert olyan hangon beszélt vele,mint egy szajhával.Anyum nem túlozta el ebben biztos vagyok,én mindig őt védem,de nem mert őt jobban szeretem,hanem mert igaza van.Erre apám összeverte szétkarmolta a hátát a nyakát.Tudni kell ,hogy apám 100kg,anyám 50.

Ha én pasi lennék lehet nem tűrném,hogy egy semmiség miatt leöntsön,de ha leönt számíthat rá,hogy én is leöntöm.Fordítva is így van ez.Megütni nem ütném,nőre kezet emelni a férfi gyengeség jele,férfire kezet emelni,attól függ,de nem szép dolog egyik fél részéről sem a testi erőszak

2009. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%
Ha megérdemli és szép szóval nem jutnak el hozzá a szavaim, miért ne? ha igazam van és szeret, miért dobna ki emiatt?
2009. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Pontosan nem az érdekelne, hogy öntenéd-e, hanem hogy elviselnéd-e, s miképen?
2009. máj. 5. 11:07
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizzel valo nyakonontes egy agressziv viselkedes es aki ezzel probal meg megoldani dolgokat, az ne csodalkozzon,ha vki szinte agresszivan valaszol erre vissza. Az egy dolog,h nem szep dolog megutni egy not, de a no ne felejtse el,h egy parkapcsolatban elvileg ok egyenlo felek es ez epp ugy tiszteletlenseg,mint egy pofon.
2009. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

ÉN VAGYOK AKI LEÖNTÖTTE A FÉRJÉT VÍZZEL!

Szóval a következő mondat hangzott el amire ezt reagáltam (ha jól emlékszem):

A ku... .nyádat te sz.rházi mocsk.s sze..láda, mi a ge..t képzelsz magadról?!

Ez azután, hogy kb.harmadszor kértem meg immár kissé felemelt hangon, hogy tegye be az autóba a babakocsit.

2009. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez eloszor fordult elo?
2009. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
2009. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Annyit fűznék még hozzá, hogy igazából azért mondta mert másnapos volt. De lesz@rom, hogy másnapos volt. Én meg nem aludtam 2 óránál többet egyhuzamban 10 hete (akkor szültem). És?!

Egyébként nem ilyennek ismertem meg. Hallottam már csúnyán beszélni pl. focimeccs közben de az más.

Azért öntöttem le, hogy lecsillapodjon. Szerintem ez nem egyenlő egy pofonnal és szerintem igenis megérdemelte.

Azóta már megbeszéltük, most először és utoljára elfelejtjük ezt egymásnak.

És aki lemaradt volna az elejéről, a leöntésért cserébe engem ő leköpött és pofonvágott.

A köpésre az volt a magyarázata, hogy csak azt akarta, hogy én is vizes legyek. (na ezen majdnem elnevettem magam.) De őt ismerve...talán igaz is lehet.


A "nyakonöntős" feleség

2009. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
En sajna akkor sem a locsolkodast-pofozkodast tartom a legjobb megoldasnak, mert pl ebben a szituban is csak olaj a tuzre.Ilyenkor jobb berakni a babakocsit es elmenni nelkule,aztan van ideje,h kicsit elgondolkodjon, neked meg,h jol kisird magad. Azt viszont nem ertem,h ha idaig sosem viselkedett igy,akkor mi valtotta ki ezt belole.
2009. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!