Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám ápolását cca 2 év...

Nagyanyám ápolását cca 2 év után szeretném abbahagyni, és szeretném ha szociális otthonba menne. A probléma viszont az, hogy ő nem akar elmenni, pedig gondozásra szorul. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rajtam kivül nincs senkije,csak a fia,aki értelmi fogyatékos és vak,tehát az ő áolása is rám marad.

27/f


2011. nov. 13. 20:34
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Biztos hogy lelkileg a legnehezebb.

A legrosszabb az,hogy én nehezen tudok nemet mondani.

Csak mikor már érzed magadon azt,hogy egyszerűen nem bírod tovább,valaminek "történnie kell".

De nem történt.A teste felmondta a szolgálatot,és csak utána a lelke.

(nem bírták el már a lábai,emelgetni kellett (volna,de nem bírtam el,53 kiló vagyok).A kórházban éhségsztájkolt.2és fél hónapig bírta,feladta.

Nem tudom a te nagyid milyen állapotban van,de szerintem jobb mindenkinek,de csak akkor,ha beletörődik abba,hogy a te életed a tiéd.

Én nem felejtem el,azt a sok jót amit tett nekem,miattam.

De van egy pont,amikor elharapódzik minden.Az utolsó sorodon látszik,de nem hibáztatlak.

Átérzem milyen az,amikor ott használnak ki,ahol a legjobban tudnak.Lehet hogy csak ott tudnak.

A lelked mélyén,de ott nincs pardon.Ha lelkileg befolyásolnak,akkor mindegy milyen erős vagy.

2013. febr. 11. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!