Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol a nő diplomás, a férfi...

Ahol a nő diplomás, a férfi nem, nálatok működik ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretem, hosszú távra terveznék vele, de nekem fontos lenne, hogy a páromnak olyan munkája legyen, aminek presztizse van (az én állásom egyetem után ilyen lesz), és keres vele annyi pénzt, hogy a 2 fizetéssel együtt el tudjunk tartani egy családot, fenntartani egy háztartást. Per pill ő annyit sem keres, hogy egyedül egy albérletet fenn tudjon tartani. Amúgy intelligens, csak anno nagyon lusta volt tanulni, csak azt tanulta, ami érdekelte (nem volt túl sok ilyen). Ettől függetlenül kitartó, ha akar valamit, azt megcsinálja, sokszor vannak kicsit őrült ötletei, mondhatni, életművész egy kicsit:) Tudom, hogy az ész és még a fizetés se a diplomán múlik sokszor, de mégis... Engem hosszú távon azt hiszem, lehet, hogy zavarna, hogy nekem diplomás (közel sem büfészak), megbecsült szakmám van, ő meg "csak" egy eladó:S mondhatjátok, hogy sznob vagyok, de nekem ez is kellene ahhoz, hogy minden téren fel tudjak rá nézni:S Le lehet küzdeni ezt az érzést, vagy mit lehetne kezdeni ezzel az egésszel?:S Nők, akik ilyen helyzetben vannak/voltak, ti éreztetek így, meg tudtátok oldani?:S 23/N
2011. dec. 4. 11:44
1 2 3 4
 31/31 toki01 válasza:
Eltelt tíz év! Mi lett veletek?
2021. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!