Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy kozmetikus meg fodrász kellene nekik. Én se voltam szebb kamaszként, pláne, hogy akkor rendeződött rajtam a zsír. Botsáska gyerek voltam, aztán a hormonok miatt egy amorf hörcsög lett belőlem. Edzeni kezdtem, fogyni fogytam, de formátlan voltam.

18 éves korom körül hirtelen elrendeződött rajtam minden, azóta stabilan tartom a 45-50 kg közötti súlyomat, az ingadozás csak életmódon múlik már.


Az arcom is valahogy rendeződött, a pufiság lement róla, karakteresebb lett. Azóta öltözködni is megtanultam, így már kifejezetten előnyös lett a külsőm.

De kb ilyen kép készült volna rólam is kamaszként, 14-15 évesen borzasztóan néztem ki :)

2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
94%
Itt a kérdező egy undorító gyökér, akit elkényeztetnek a szülei...ki érdekel hogy néznek ki? azt hiszed te szebb vagy és jobb, attól, hogy helyes pasik udvarolnak neked? sokra nem mész vele, mert csak megakarnak húzni, úgy ahogy a többi ezelőtt.
2011. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
89%
11:21 Ez biztos nekem szólt, mert én írtam a zsákot, de 10:49-kor. Félre értettél, a zsákot cinikusan írtam, ugyanis hülye kérdésre hülye válasz. Remélem érted. És ha végig olvastad amit írtam, egyáltalán nem tartom ezeket a lányokat annyira csúnyának, mint ahogy azt a kérdező gondolja. Nem ismersz, így fogalmad nincs róla mekkora szívem van.
2011. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
97%

Jaj ennyi sértett embert :D

- a szép lányok buták

- akinek udvarolnak csak meg akarják húzni

- Jaj te biztos szép vagy, de az nem minden


Ezek pont annyira sztereotíp hülyeségek, minthogy rondán nem élet az élet :)

2011. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 11:37-es! A 10:58-as válaszolónak szólt a kommentem, nem neked. Sajnálom, ha félreérthető volt.
2011. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egy szegénységi bizonyítvány. A kérdezőről :)
2011. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
ha az én vérem lenne, akkor szeretném, tök mindegy, milyen-amíg nem fordul ellenem nagyon durván, persze. De ennél 1000x csúnyább emberek is vannak, azt hittem, vmi nagyon durvát fogsz berakni... ezek inkább átlagos alsó határ sztem. Ha így ők boldogok, és tudnak mosolyogni, akkor téed miért is zavar? Ah, ja, felszínesség...
2011. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:
De ők ,hogy tudnak mosolyogni ilyen csúnyán???
2011. dec. 9. 11:51
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert nem ilyen felszínesek, és nemcsak a külső nekik a fontos. Másban is lehet találni boldogságot, nem kell az agymosott címlapfüggőknek megfelelni 24/7...
2011. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a lányok még nem is annyira csúnyák. Oké, nem szépek, de ha odafigyelnének magukra, szerintem határozottan jól is kinézhetnének. Oda kéne figyelni az alakjukra, szemöldökre, bőrápolásra, egy jó frizura és némi smink után (meg a bal oldalinak egy nagy adag gyanta mindenhol) biztosan nem így néznének ki!

Viszont ismerek egy kimondottan csúnya lányt, akin maximum a Jóisten se segíthet. Vele sem az volt a baja senkinek, hogy nem szép, hanem az, hogy iszonyat bunkó volt.

2011. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!