Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
Hiába várjuk a képet, a kérdező eltűnt. Biztos több egyetértésre számított.
2011. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
0%
na,ilyen rondákat még soha nem láttam egyiket se
2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%
Ők ilyenek. Te meg egy bunkó proli vagy. Ennyi.
2011. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
4%
ch... nem is ismersz.mér te örülnél a ilyen lányaid lennének nekem szép lányok kellenek
2011. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Utolsó.
2011. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudnának mosolyogni szépség nélkül? Egyáltalán nem csúnyák, és kb 14 évesek, ennyi idősen még nem a hajfestésről meg szemöldökgyantázásról kéne szólnia az életnek. Én is tudom magamról, hogy nagyon szép vagyok, de ettől még semmivel sem leszek jobb ember, mint azok, akik nem voltak ilyen szerencsések. Mert az egész szerencse kérdése.. Ha te elég szerencsés vagy ahhoz, hogy szép legyél, hát örülj neki, de ne nézz le senkit se, aki nem annyira szép, mert ez bármikor változhat, mindkét irányban. És a válaszaidat látva ha te egyszer megcsúnyulsz, akkor azzal az utolsó pozitívum veszik ki belőled, mert se okos nem vagy, se kedves.

Egyébként engem meg az érdekelne nagyon, hogy te hogy tudsz alapvető biológiai funkciókat fenntartani agy nélkül??

2011. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

A Hetedik.

És most nem a József Attila versre gondolok...

2011. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
91%

Most bukkantam erre a kérdésre véletlenül. Nos, én a középsőt és a jobb szélsőt teljesen átlagosnak látom. Több ismerősöm is van, akik szinte pont úgy néznek ki, mint a jobb szélső, abszolút tucatarc, rengeteg ilyet látni, semmi különös.

A bal oldali lány elég különös arcberendezésű, nem a mi európai arcokhoz szokott ízlésünk szerint való, de el tudom képzelni, hogy pl. Indiában vagy a spanyoloknál szépnek számít egy ilyen lány. De ha nem lenne bajusza, azért ő is kinézne valahogy.


Mindenesetre érdemes elolvasni a kép alatt lévő kommenteket, jót röhögtem a válaszokon, nagyon viccesek.

Azért érdekes, hogy egyetlen kommentelő sem látta őket szépnek. Ők nem voltak olyan kíméletesek, mint az erre az oldalra írt válaszadók.

2011. dec. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim válasza:
100%
Szeretném őket. amúgy szerintem ők csk 3 legjobb barát és nem a te lányaid. De csak szerintem!
2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
94%

A két világos bőrű lány testvérek, látszik a vonásaikon. Szerintem sok más lány szaladgál, akiknek sokkal rondább orruk van, mégis magabiztosak. A fogazatukkal sincs gáz, én látok annyi félrenőtt fogút, aki tojt fogszabályzót viselni és ez csúfítja el.

A barna lány tény, hogy elég elhanyagolt, de szemöldökgyantázással sokat lehetne rajta segíteni. :)

2012. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!