Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes összevetni az itteni válaszokat a kép alatti fb-s hozzászólásokkal.Vajon melyik az őszintébb...?? Hm, hm, érdekes.
2012. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontoznak,de nem zavar.

Szerintem nincs olyan,hogy ronda és nincs olyan,hogy szép. Mivel különbözőek vagyunk,valamelyikünk szerint ő szép,valamelyikünk szerint a másik. Fölösleges ilyen kérdéseket feltenni,mert nem hinném,hogy mindenkinek egyforma a véleménye.(ez látszik is) De,hogy válaszoljak: szerintem átlagosak! Kozmetikus,fodrász és egy kis stílus és már rájuk sem fogsz ismerni!

2012. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sem csúnyák a lányok.


Az első lánynak csak gyanta kell, meg szemöldökszedés, a másodiknak egy kis sport, a harmadiknak nincs semmi baja.


Na meg persze előnyös haj és ruhák mindhármuknak(ami nem drágát jelent). Ha idősebbek lennének még csak egy kis smink kéne és máris utánuk fordulnál az utcán, olyan jól néznének ki.

2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
90%
A bal oldali nagyon csúnya,a másik kettő nem.Amúgy gyerekként én sem voltam egy szépség,még a hévmegállóban is lerondáztak ismeretlenek.Úgyhogy semmit sem csinálnék,majd kinövik:DAmúgy csak öltözködés és ápoltság kérdése az egész.Aki elhanyagolja magát,nem sportol,undorító ruhákban jár,amik előnytelenek és nem használ szemöldökcsipeszt,az magának köszönheti,hogy így néz ki.
2012. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Zoráné sem egy nagy szépség. Meg is lepődtem rajta...
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

[link]


Na, ezen meglepődtem. :O Szegény csaj.

2012. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Mi a baj Zorán lányával? Szerintem átlagos arca van és a szeme különösen szép!
2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

A baloldalival van csak baj, az a bajusz túlzás...


Zorán lányával mi a baj? Semmi gond nincs vele szerintem.

Akkor már inkább Szandi gyerekei:

[link]


Szegények nagyon az apjukra hasonlítanak. De legalább biztos lehet hogy nem a postástól vannak... :)

2012. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a komenteket, de az egyik lánnyal gond van. Hasonló eset, amikor két fehér embernek néger gyermeke lessz.
2012. márc. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Szandi gyermekei egyértelműen apja és anyja. Ezért boldogok.
2012. márc. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!