Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megérdeklődhetem, hány éves vagy?
2011. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
35%
Fásy Ádám felfedezettje pl. szerintem viszi a pálmát: [link]
2011. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%

Apropó, kedves Kérdező! Miért, TE mit tennél, ha "ilyen csúnya lányod" születne?


Na halljuk!? Mit tennél?

2011. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

17/L vagyok


Ha ilyen lányom lenne, akkor a folyóba dobnám, vagy árvaházba adnám.


Inkább a második, mert nem szeretnék börtönbe kerülni

2011. dec. 9. 12:13
 35/75 anonim ***** válasza:
100%
jézus... hát szivecském, lehet, hogy "szép" vagy (legalább is szerinted), de agyad nem sok van (legalább is szerintem)... 17 évesen csak annak udvarolnak, aki könnyen húzható... szerintem... és az mindegy, hogy néz ki...
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban rondák, de még végül is szépülhetnek. Sok lányt ismerek, aki kamaszkorában 13-14 évesen messze nem volt egy szépség, ma viszont gyönyörűek. Igazából nekik is csak adniuk kéne szerintem magukra többet.

Azért ez a folyóba dobnám dolog... Mikor megszületik egy gyerek általában rendkívül csúnya szerintem, de ez úgy is változik. Egyik nap tett ki magáról egy barátnőm képet facebook-ra amin csecsemő volt, és hát meglepődtem, hogy ez tényleg ő? Olyan kis csúnya volt rajta. Ma viszont gyönyörű fiatal lány. Szóval változhatnak még bőven. Meg a saját gyerekét az ember tényleg szépnek látja, még akkor is ha tudja h nem az. :) 20L

2011. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Hogy ezek a lányok miért állnak ilyen vigyorogva a kamera elé?

Talán azért mert ok meg vannak elégedve önmagukkal. Lehet , hogy tudják hogy nem egy szépségkirálynők, de a képről ítélve tudnak mosolyogni, boldogság sugárzik az arcunkról. És ez nem jelent mást, ők elégedettek önmagukkal. Ha tovább vizsgálnánk őket talán azt megtudhatnánk róluk, hogy boldog párkapcsolatban élnek, környezetük nagy szeretettel viseltetik irányukba. Bár ezek csak feltevések, hisz nem ismerjük őket.

Viszont egy biztos! Ha ők meglennének győződve arról, hogy ők egy csúnya lányok (alacsony önértékelésükből kifolyólag vagy az emberek által megvetettek volnának, akkor biztos vagyok benne, hogy nem pózolnának ilyen önfeledten.

A legutolsó válaszodhoz inkább nem fűznék megjegyzést, de meg van rólad a véleményem. Én őszintén kívánom, hogy ne kelljen megtapasztalnod olyan dolgokat, amiről most még úgy hiszed, hogy veled soha nem fog hasonló megtörténni.

Inkább légy büszke, hogy van egy jóképű barátod, neked sem kell elbujdosnod a külsőd miatt. És sokáig legyetek nagyon boldogok!

2011. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen így gondolkodsz???? Jééézusom! Ha nekem olyan lányom lenne mint te, sokkal jobban szégyellném, mint egy csúnyácskább, de ÉRTELMES gyereket. Bár aztán nem láttunk rólad képet, a szépség meg amúgy is szubjektív. :D Lehet hogy szép csaj vagy, de ezen kívül semmi egyéb értéket nem tudsz felmutatni ahogy elnézem. Intoleráns vagy, önző, lenézed a többi embert, beképzelt vagy, és rettenetes arrogáns. Inkább ne is szaporodj:D
2011. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%
És valahogy úgy sejtem a 17 éveddel több f@szt fogtál már mint kilincset:D Én egyébként úgy vagyok vele, hogy az élet majd megtanít és ad olyan pofonokat, hogy rájössz, a világ nem épp körülötted forog:D
2011. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudnak mosolyogni? Az emberek nem csak akkor tudnak szívből mosolyogni, ha tudják, hogy fotogének.
2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!