Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
93%
Mintha a dedóban lennénk. Nőlj fel és ne foglalkozz ilyenekkel.
2011. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
91%

Hát tizenévesen pl én se voltam szebb a középső dagi lánynál, a szüleim meg sz.rtak rá, hogy hogy nézek ki.


Aztán a magam ura lettem, megismerkedtem fodrásszal, edzőteremmel, megtanultam sminkelni, és az eredmény egész más kategória.

A képen levő csajokat is csak egy picit rendbe kéne szedni...

2011. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
95%
én sem gondolom, hogy csúnyák lennének. Átlagosnak mondanám őket, ráadásul még nagyon fiatalok, honnan tudod, hogy 2 év múlva nem lesznek szépségkirálynők?? nyilván egy kis gyanta, smint, kozmetika nem ártana nekik, de úgy gondolom, hogy nem lehetnek több, 14-16 évesnél. És akkor mi van, ha ilyenek? én sem voltam szebb, nem használtam a fenti dolgokat, még is férjhez megyek jövőre... nagy szám. Hogy lehet ilyen csúnyán élni? Én elgondolkodnék magamon, mármint a te helyedben. Csúnyának mondod őket, mégis boldognak tűnnek. Ellenben te mással vagy elfoglalva, hogy más milyen csúnya. Valóban nem sértésnek szánom, nem szándékom, viszont szerintem te vagy az, aki önbizalomhiánnyal küszködik, és így másokat értékel. Egyrészt nem szép dolog, másrészt nincs is igazad, harmadrészt honnan tudod, hogy te nem vagy csúnya???
2011. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Én mindig találok magamon hibát, de elég sok jóképű pasi udvarol nekem, és ez azért önbizalmat ad nekem.
2011. dec. 9. 11:18
 15/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de így néznek ki az átlagos emberek. Csak a magazincímlapok agyonphotoshopozott képei után eltorzult a valóságról való fogalmunk.
2011. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%

10:52-es vagyok.


Kedves 10:58-as válaszoló, lehet, hogy ezeknek a lányok sokkal nagyobb szívük van, mint neked, attól függetlenül, hogy nem indulhatnának szépségkirálynő választáson. A szüleik pedig biztosan úgy szeretik őket, mintha a világon a legszebb gyerekek lennének.

Egyébként meg a szépség nem ér semmit, ha belül üres vagy, és olyan rosszindulatú, mint a kérdésre válaszolók többsége. Neked is lehet még csúnyácska gyereked / unokád, mégsem hiszem, hogy zsákot húznál a fejére szegénynek. Szeretnéd, mint a többi szülő a sajátját.

2011. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

11:16-osnak teljesen igaza van.


Szomorú, hogy sokan erre használják a GYIK-ot. Hogy kiéljék gyerekes hajlamaikat.


Vagy esetleg azért tetted fel a kérdést, mert nagyon szíveden viseled ezeknek a lányoknak sorsát, és keresed, hogyan segíthetnél nekik?

2011. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig szebbek,mint a sok tini,akiken kilónyi smink van.
2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik lány sem csúnya. Főleg ha Anyaként vizsgálom a kérdésedet.

Nekem két fiam. Az egyik értelmi fogyatékos és ebből kifolyólag az arca is el van torzulva a testvéréjéhez képest. Sőt! A viselkedésében is lehetne kivetni valót találni. Még sem gondolom azt, hogy csúnya lenne. Az utcán általában megszokták bambulni ami nem zavar engem, őt főleg nem. Viszont ha hangosan beszólnának neki valami sértőt vagy oda nem illőt biztos vagyok benne, hogy nem hagynám annyiban! Senkinek nincs joga elítélni a másikat csak azért mert neki éppen nem tetszik az illető.

Minden ember egyedi és megismételhetetlen. Lehet valakit nem kedvelni, vagy nem szeretni. Szerintem nincs olyan ember, aki élete során ezt az érzést ne tapasztalta volna meg. Viszont ha ilyen érzés az emberen eluralkodna, akkor sem az lenne a megoldás, hogy kinevetem, megalázom, megsemmisítem az illetőt, hanem inkább ne szólsz szám nem fáj fejem alapon szó nélkül ott hagyom vagy megpróbálom megismerni és utána alkotok véleményt.

2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
75%
10:51 az nem árnyék? :-)))))
2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!