Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólt már rátok idegen a...

Szólt már rátok idegen a gyereketek viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyanokra gondolok, hogy például utcán nem tudott viselkedni és beszóltak érte, vagy boltban vagdosta magát a földhöz.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 4. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok felnőtt.Kétszer hajtott át a cipőmön,ami a próbapadnál volt,méghozzá rendesen összerakva.Akárhányszor,megfordultam akartam lépni egyet visítva száguldott.Apjának szóltak már más vásárlók.
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
98%
Mellesleg soha nem fogom megérteni,azokat a szülőket,akik hagyják,hogy a sportüzletekben a gyerekek,nem a kijelölt helyen játszanak,ezzel veszélyeztetve a többiek testi épségét.Mert nem egyszer láttam kisebb-nagyobb koccanást.És én pl ott helyben fojtanám meg a kis kölyköt,ha nekimenne az idős nagymamámnak,aki eljön velem a boltba,ne adj Isten ettől még baja is lenne.
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szóltam rá egy "brazil" "anyára", akinek a kb 5 éves gyermeke a járda közepén pisilt vasárnap délben. Ő terhesen a másik 2 gyermekét cipelte, ez meg pont azt csinált, amit akart. De ezt túlzásnak tartom.
2012. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen két történet jutott eszembe.


Az első számomra meghökkentő volt. Sétálok a belvárosban, velem szembe jön egy kis srác, nyuszimotorral, anyuka mögötte caplat, mobil lóg a füléről, gyerekre véletlenül sem néz, bámulja a kirakatokat. Macskaköves az utca, kisfiú egyszer csak elvágódik. Elég nagyot zakózott szegény, utcán megfagy körülöttük mindenki, akkorát csattant szegény a kövezeten. Sír teli tüdőből, erre anyuka megáll mellette és tovább telefonál, hogy "nem hallak jól, Ödönke úgy visít, ja éppen most esett el" majd elveszi a telefont a fülétől "Ödönke kelj már föl, tök ciki, mindenki minket bámul". Ödönke lassan levegőt sem kap, úgy sír és nyújtogatja a kezét "anya" felé, hogy ugyan vegye már fel. Anyuka tovább trécsel a telefonon, mintha mi sem történt volna. Na akkor mentem oda a gyerekhez, megvigasztalni. Persze anyukát nem zavarta, hogy egy vadidegen pátyolgatja a kisfiát.


Másik amikor álltam bent a fényképésznél. Igazolványképet csináltattam és várnom kellett 5 percet, amíg kinyomtatták. Bejön egy család (nem mondom, hogy milyen bőrszínűek, csak azért sem :)) anyuka 20 körül, apuka 50es ránézésre, gyerek babakocsis, beszélni még nem nagyon tud. Szókészlete apa, anya, nem és mint utóbb kiderült "kur.a anyád" kristálytiszta kiejtéssel. Na kis kölök fél perc várakozás után elunta magát, úgyhogy elkezdte apja kezéből cibálni, ütni az anyját, közben hevesen kur.a anyázott hozzá, apukával jókat derültek ezen. A boltban tartózkodók megpróbáltak úgy csinálni, mint ha nem vennék észre.

2012. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
75%
Hajjaj! Van egy hisztis kicsi,meg egy autista nagy, minden 3. vásárláskor előfordul,rá se rántok.
2012. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim válasza:
92%
Nekem személy szerint nincsenek hisztiző, vagy rossz lányaim. Még nem is fordult elő társaságban, hogy "baromkodtak" volna. De mindenkinek lehet rossz napja, még a gyereknek is, olyankor meg nem igazán fogad szót. De ilyenért nincs joga szólni egy idegennek, kivéve ha a tisztelt szülő a gyerek hisztijét úgy kezeli, mintha ott sem lenne. Mondjuk én nem venném jó néven.
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

Köszi a sztorikat, ezek jók :DDD


Az eset pedig Csongrád megyében volt :D

2012. jan. 5. 18:58
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Nálam múltkor volt, hogy mentem orvoshoz (még gyerekorvoshoz járok, de majd most fogok átjelentkezni) és sajnos tömve volt a rendelő, csupa kisgyerek. Egyébként nagyon szeretem a gyerekeket, de volt 2, akik elképesztő módon viselkedtek. A drága édesanyák leálltak pletyizni egymással, így szó szerint sz@rtak bele, hogy a kölkök mit művelnek. Folyamatosan minden kis játékot, autót nekilöktek a többi embernek (köztük nekem is), rugdostak minket, meg a székek alatt bújócskáztak . Próbáltam a nézésemmel jelezni az édesanyáknak, hogy vegyék észre magunkat, de hát biztos nagyon sürgős volt megbeszélni, hogy mit főztek tegnap. Olyan kellemetlen volt! Persze, ha rászólok a gyerekre, vagy a kedves anyukákra, akkor meg én vagyok a hibás, úgyhogy arrébb mentem , de elég feltűnően. Aztán egy 3. anyuka figyelmeztette őket, hogy csináljanak már vmit, mert ez így elég zavaró.
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
86%

Bár sokszor idegesítenek a hangoskodó gyerekek amikor rossz napom van, én sose szólnék be ilyesmi miatt (legalábbis ha én nem vagyok közvetlenül érintve), semmi közöm hozzá. Inkább fordított esetről tudnék beszámolni, amikor a szülő viselkedett úgy, hogy kiakadtam rajta.

Szentendréről indultam haza egy gyönyörű, napsütéses napon, kicsit melankolikusan sétáltam a szép óvárosban az állomás felé. Az állomáson egy anyukát láttam két extracuki, tündéri gyerekkel. Épp arra gondoltam, hogy mennyire szeretheti őket, amikor teljesen váratlanul anyuci elkezdte ütni a gyerek fenekét, majd jól leb*szta, hogy hogy merészel csoszogni, hát elkopik a cipője talpa, aztán vehetnek újat!

Ettől rossz kedvem lett.

2012. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer hazafelé tartva egy park mellett mentem el. Feküdt ott egy nagytestű kutya. Hogy túl kimerült volt-e, vagy beteg nem tudom, de csak nézett szomorúan a bambi szemeivel. Két 9-10 év körüli kislány meg incselkedett a kutyával. Bottal piszkálták, szemetet dobáltak rá, köpdösték.

1 percre ledermedtem. Nem csak a gyerekek miatt, hanem a két anyuka miatt is, akik 10 méterre a padon cseverésztek.

Se addig, se azóta nem öntött el úgy az ideg, mint akkor. Odarohantam, és torkomszakadtából üvöltöttem a kölkökre, akik szaladtak a 2 muterhoz. Azok meg kiabáltak vissza, hogy mi a bajom. A férjem rángatott el onnan (ha nincs ott, én neki megyek a két ördögfajzatnak).

Esküszöm, olyan ideg voltam, hogy nem is emlékszem hogyan jöttem el onnan. Utólag mesélte a párom, hogy a mutatóujammal húztam egy csíkot a nyakamra, jelezvén, hogy elvágom az összesnek a torkát.

Úristen most már szégyellem. Nem azt hogy kirohantam ellenük a kutya védelmében, hanem hogy én is lesüllyedtem az ő szintjükre.


De nálam nincs pardon, ha állatkínzásról van szó. Hogy lehet egy gyerekben (és az anyjukban) ennyi gonoszság? Milyen felnőtt lesz ezekből?

2012. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!