Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólt már rátok idegen a...

Szólt már rátok idegen a gyereketek viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyanokra gondolok, hogy például utcán nem tudott viselkedni és beszóltak érte, vagy boltban vagdosta magát a földhöz.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 4. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
34%
De mégis valaki hatással volt rád.-
2012. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
81%
Persze! Csak anyukám nem érdemelte meg a csúnya nézéseket.
2012. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondom hogy mindenki, te is tudod, mert ha így lenne egyformák lennénk. Nagyrészt a szülők, mivel egy idegennek nem sok beleszólása van a nevelésbe. Megjegyzem soha nem néztem ferde szemmel az anyukákra, csak így látom már idősen.
2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
94%

Saját sztori.Ugyanígy hisztit csaptam a plázában,hogy én bizony nem megyek sehova.Nem kérdezte meg anyu,miért nem.Szóval én üvöltöttem,a tömeg nézett,anya meg próbált elcibálni.Végül beleharaptam,keresztbe fontam karjaimat és elkezdtem egy helyben állva még jobban sikítani.Erre anyumnál elszakadta húr (nyár volt) és betett egy plázai szökőkútba..Most is emlékszem (25 év telt el) a nagy meglepődő levegővételt a sok sok száz embertől egyszerre.

Miután lemerültem,felültem,megtöröltem a szemem..élesítettem a látásomon megláttam a fiút,aki tetszett a boltban,aki miatt nem akartam hazamenni és odarohantam hozzá csurom vizesen és átöleltem.Visszafordultam anyumhoz,hogy "Ha visszük őt is,mehetünk".

2012. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
96%

Jah igen!!!!Túl hamar nyomtam entert.Nem lett vége a történetnek.

A nagyon vizes én,és a nagyon vizes tőlem fiúval kezdeni kellett valamit.

Anyám nem győzött elnézést kérni a fiú apjától.A kisfiú ledöbbent.Én meg boldog voltam,mivel mi a plázától 5 perc gyaloglásra laktunk.Mondta anyum,hogy nálunk átöltöztetheti.(egyúttal és is nyugodt voltam,hogy mégis velünk jön)...Teltek múltak az évek,a két család barát lett,a fiú ovijába írattak át,mert annyit nyúztam őket.Végül egy általános,egy gimi,egy egyetem és össze is házasodtunk.


Azóta is mindenkinek azt meséli a férjem,hogy én szedtem fel rendhagyó módon. :D

2012. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon komoly!!
2012. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
81%

45-ös! Ez melyik filmben volt? :D


De most komolyan. Tök hihetetlen, hogy ilyenek a valóságban is előfordulnak. Gratulálok nektek! :)

2012. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kis történet volt az utolsó. De hol voltak 25 évvel ezelőtt Magyarországon plázák? Bennük meg szökőkút? Én nem emlékszem hogy ilyen helyek lettek volna.
2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
93%
Ez bennem is felmerült amúgy, de ez csak részletkérdés:)
2012. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
94%
Én is szóltam már be a szülőnek és az eladónak is címezve. Boltba voltam,akartam venni egy két paradicsomot is emlékszem. de egy 3-4 éves gyerek az összesbe beleharapott és ledobálta. Az anyja meg ugy csinált mintha nem is vele lenne. Mikor kérdezte az eladó hogy kérek e még vmit,mivel a szülő pont mögöttem volt a sorba,mondtam h vettem volna pár paradicsomot ha az a neveletlen gyerek nem dobálja le és harap bele majdhogynem az összesbe
2012. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!