Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a gépfüggő,...

Mit csinálhatnék a gépfüggő, agresszív-vadállat, pofátlanul hazudós és lopkodó öcsémmel, aki megkeseríti az életem?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ez hosszú lesz, de már totál kiakadtam.

Az öcsém napi 10 órákat gépezik, van hogy suliba sem megy, mert hajnali háromig gépezett, mindezt úgy, hogy 13 éves, és elvileg le van kódolva a gép, de anyámék egyáltalán nem ellenőrzik, ezért nem is veszik észre, hogy ki sem kapcsolja, csak a képernyőt -.-"

HA nem gépezhet akkor egy agresszív vadállat, mindenkibe beleköt, de főleg belém, mert én vagyok a legközelebb (19 éves lány vagyok, még gimibe járok).

Ha valami nem tetszik neki, akkor ököllel nekem esik, vagy hozzám vág valamit, akkor is, ha hozzá sem szólok, mert mostanában ezzel próbálkozom: nem beszélek vele egyáltalán, és ki sem jövök a szobámból. De ő oda is utánam jön, ellopja a dolgaimat, és ő van felháborodva, ha szóváteszem, hogym iért lopta el.

NEm tudom kizárni, mert kitörte az ajtómat, apám megcsinálta a zárat, egy héttel utána (tegnap) megint kitörte, mert megnéztem neki, mikor jön a busz, és nem tetszett neki, hogy olyan későn jön, ordibálni kezdett, én meg mondtam, hogy ne velem ordibáljon, és hozzá tettem egy nem túl kedves jelzőt. És ennyiért. Ugyanakkor ő oylanokat mondd, hogy beletapos a pofámba, elvágja a torkomat aztán a saját véremben fulldokolhatok, felakaszt, kibelez satöbbi.

ÉS folyamatosan hazudok, nekem is, és a szüleinkbnek is. Most pl ellopta a töltőmet, majd pár nappal utána hozzámvágta, hogy "köszi szépen" és mikor számon kértem, akkor elkezdett ordítani, hgoy én adtam osda neki, és ő igenis megkérdezett, és azt mdontam, hogy elviheti. PEdig szó sem volt ilyenről, kezdek félni, hogy vajon tényleg azt hiszi??? Mert akkor az már nagyon durva.


2012. jan. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Kezdek beletörődni... :-)

Van, amikor nem lehet mit csinálni, én majd okosabb leszek, nem szülök gyerekeket, mert hogy én is ugyanúgy elszúrnám őket, az 100%...)

2012. febr. 17. 20:28
 52/60 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Rég írtál. Mi a helyzet veletek?

2012. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:
ja, bocs, nem küldték az értesítőt, most látom, pár napja válaszoltál. Sajnálom, hogy nincs változás.
2012. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 CyberSniper válasza:

Kisöcsi megkötöz, és a gép a szeme láttára ki az esőbe!


Ha ezzel baja van, akkor ő is utána!

2012. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Úgy meg kell verni hogy beszrjon!
2012. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:
Ha nincs otthon és te otthon vagy akkor Szedd le a gép oldalát(lehet hogy kell csavarhúzó hozzá)és lazíts meg benne belül pár csavart(pl.: a hűtőventillátorét) és mondjuk lazítsd meg a videókártyát is. Ha téged vádol ezzel tagadd le.(a hülye megfogalmazásért és szóhasználatért bocsi telóról vagyok) Ha segítség kell írj nekem privátba.
2014. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim válasza:

szia bocsi a keso irasert

vedd el az egeret mikor nemfigyel es ragd el valahova vagy rejtsd el es ne add vissza nekki barmit mond

2015. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 pingvinharcos00 válasza:
én is elég függő vagyok... napi 3-5 óra között. Kérd meg anyudékat, hogy had változtasd meg a kódot és ha jól viselkedik akkor beírod neki ha nem akkor meg nem írod be neki, ha kell neki a gép akkor úgyis tesz érte valamit, ha pedig nem tesz semmit akkor megszívja :D
2015. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 pingvinharcos00 válasza:
Én is elég sokat gépezek 3-5 óra, kérd meg anyudék, hogy had változtatasd meg a kódot, ha a gyerek jó lesz akkor beírod neki, ha rossz akkor nem írod be neki, úgy is fog tenni a gépért, neten nézz időkorlátozót és akkor kikapcsol pl.: 3 óra mulva :D 12/F
2015. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 pingvinharcos00 válasza:
Bocs, hogy 2x írtam de valamiért az 1.-t nem írta ki :D
2015. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!