Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok normális?...

Ugye nem vagyok normális? Tetszik a mostohatesóm és nem tudom, hogy miért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam,amikor a szüleim elváltak.

Anya megismerkedett egy pasival és nemrég hozzáköltöztünk.

Szeretek itt élni,mert nagyon szép a környék és a ház (inkább villa,abból ítélve,ahogy kinéz) is,de...


Tetszik a mostohatesóm és nem tudom,hogy miért.Mert igazából gyűlölöm az olyan srácokat,mint Ő /csőgatyák,apple cuccok,mindenből csak a legdrágább a jó,másokkal bunkó,folyamatosan azt szajkózza,hogy a szülei mennyit keresnek és hogy le**rja a sulit,mert az apja bejuttatja a jogra protekcióval,stb/...de nagyon helyes és ez kikészít :$

Ha hétvégente itt alszik,akkor mindig velem akar aludni,hogy 'ne féljek a sötétben egyedül',mindig 'véletlenül' taperol meg félreérthető dolgokat mond és ezzel nem tudok mit kezdeni.


Amióta itt lakunk (kb. 3 hónapja),azóta 4 lánnyal láttam/hallottam itt,akik a barátnői voltak,tehát nagyon gyakran van új barátnője...:S


Ráadásul most rászokott arra,hogy hétközben is itt alszik és emiatt alig tudok tanulni,mert mindig beszélgetni akar velem és mondta,hogy Ő szívesen segít matekból,kémiából meg fizikából (ezekből vagyok a leghülyébb),de kér egy kis szívességet cserébe,de inkább nem írom le,hogy mit akart...-.-"



Ez ellen mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert ettől kikészülök,még egy srác iránt nem éreztem ezt :S



14/L,Ő 16 éves.


2012. jan. 16. 17:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és még annyit mondanék, hogy nekem is sok lány tetszik, de azok közül sok hülye p*csa, úgyhogy az olyanokat úgyis hanyagolom. Gondolj erre!
2012. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

ma 12:53

"azt mondta,hogy nem érti,miért hisztiztem annyira,már látott ruha nélkül.De én nem emlékszem,hogy bármikor beengedtem volna akkor,amikor öltöztem vagy fürödtem."

Kulcslyuk, pl?

2012. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a problémát. Ha nem hagy békén küld ki a f@szba a szobából, fürdőből vagy akárhonnan. Járj könyvtárba tanulni.

Ha b@sztat ugasd le, mondd meg neki, hogy hagyjon békén és vegyen vissza. Mi olyan bonyolult ezen?


Egyébként is milyen gyerekes idióta viselkedés ez amit produkál? Látszik, hogy kis csíra még. Így nem udvarolunk egy lánynak. Majd kinövöd és akkor nem fog tetszeni. Mert szerintem Te előbb ki fogod, mint ő.


Nem baj ha tetszik, ezzel a sráccal nem érdemes kezdeni, győzd le magad, változtass. Nem árt ha már most önkontrollt tanulsz, később baromi jól jön. Amúgy ne ess abba a hibába, hogy azt hidd szerelmes beléd. Nem kell sajnálni, csak maga miatt csinálja ezeket, meg hogy utána elmondhassa a hülye haverjainak, hogy lesz*patta a mostohatesóját.


Nézd meg a Kegyetlen játékok című filmet. Majd abból tanulsz.

2012. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
52%

Hát nekem akkor is szimpatikus a fiú...mondtam, kövezzetek meg, akkor is jópofa:D


Én nem szidlak téged/titeket, tudom milyenek a mostani tinilányok és tinifiúk, ez ellen 100 szent beszéd se tud mit tenni. Viszont szerintem neked van annyi eszed, hogy nem fekszel alá, mindenféle előzmény nélkül, így inkább csak ennyit mondok: én nagyon szorítok nektek, nagyon romantikus lenne, ha ebből az egészből egy nagy szerelem születne!:)



És kérlek írj még, mik történnek! Nagyon kíváncsi vagyok hogyan alakul a sztori!!:)) Van most jelenleg barátnője amúgy?


20l

2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
53%

tényleg tök izgi ez a sztory.

Húzd az agyát.Találj ki magadnak egy (képzeletbeli) pasit.

Attól tök féltékeny lesz

2012. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!



Nem tudok neked üzenetet írni:( Pedig annyira érdekelt volna mi lesz....:-/

2012. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!