Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok normális?...

Ugye nem vagyok normális? Tetszik a mostohatesóm és nem tudom, hogy miért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam,amikor a szüleim elváltak.

Anya megismerkedett egy pasival és nemrég hozzáköltöztünk.

Szeretek itt élni,mert nagyon szép a környék és a ház (inkább villa,abból ítélve,ahogy kinéz) is,de...


Tetszik a mostohatesóm és nem tudom,hogy miért.Mert igazából gyűlölöm az olyan srácokat,mint Ő /csőgatyák,apple cuccok,mindenből csak a legdrágább a jó,másokkal bunkó,folyamatosan azt szajkózza,hogy a szülei mennyit keresnek és hogy le**rja a sulit,mert az apja bejuttatja a jogra protekcióval,stb/...de nagyon helyes és ez kikészít :$

Ha hétvégente itt alszik,akkor mindig velem akar aludni,hogy 'ne féljek a sötétben egyedül',mindig 'véletlenül' taperol meg félreérthető dolgokat mond és ezzel nem tudok mit kezdeni.


Amióta itt lakunk (kb. 3 hónapja),azóta 4 lánnyal láttam/hallottam itt,akik a barátnői voltak,tehát nagyon gyakran van új barátnője...:S


Ráadásul most rászokott arra,hogy hétközben is itt alszik és emiatt alig tudok tanulni,mert mindig beszélgetni akar velem és mondta,hogy Ő szívesen segít matekból,kémiából meg fizikából (ezekből vagyok a leghülyébb),de kér egy kis szívességet cserébe,de inkább nem írom le,hogy mit akart...-.-"



Ez ellen mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert ettől kikészülök,még egy srác iránt nem éreztem ezt :S



14/L,Ő 16 éves.


2012. jan. 16. 17:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem arról beszélek, hogy én ott 13 éves lennék, hanem arról ha a srác helyében lennék...
2012. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Miért van az ,hogy ennyire naivak a mostani a 14 éves lányok?

Ez nagyon szomorú tényleg.


Mindegy szerintem úgyis beadod a derekad, szóval teljesen feleslegesnek tartom, hogy itt győzködjelek.

(Azért reménykedek, hogy jól döntesz majd.)

2012. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv,nem fogom le**pni,meg semmi hasonlót nem fogunk csinálni...Még nem is beszéltünk "rólunk",lehet,hogy csak egy testvérnek gondol.
2012. jan. 16. 22:17
 24/36 anonim ***** válasza:
Mesélj méég:) miket szokott csinálni? Hogyan viselkedik, ha ott van az éppen aktuális barátnője? Nézni szokott téged, nem érzed, hogy féltékennyé akar tenni?
2012. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye nem vagyok normális?"

Tévedsz. Az érzelmeid teljesen normálisak. Előfordul, hogy az embernek rossz véleménye van valakiről, de érez iránta szexuális vonzalmat. Ezenkívül az is lehet, hogy pusztán azért vonzódsz hozzá, mert inponál, hogy valaki szexuálisan közelít feléd.


"Mit csináljak?"

döntsd el, hogy el akarod-e fogadni a közeledését. Ne hagyd, hogy csak megtörténjenek veled a dolgok. Életed következő 30-40 éve erről fog szólni remélhetőleg. Felnőttél, bizonyos értelemben. Amíg meg nem öregszel, fiúk fognak szexuális ajánlataikkal kerülgetni. Alakítsd ki, hogy kezeled a helyzetet. Mást kell tenned, ha komoly kapcsolatot szeretnél vele. Mást kell tenned, ha csak a szexuális játszadozásra szeretnél partnert. Mást kell tenned, ha belemennél abba, amit ő akar (hogy a te neved mellé is bekerülhessen a "megvolt" bejegyzés), és teljesen mást kell tenned, ha le akarod állítani.


"Ez ellen mit tegyek?"

Határozottan utasítsd vissza. Ha nem szeretnéd tönkretenni egy életre az önbecsülésed, akkor soha semmit ne háláj meg szexszel. Ne szeretkezz semmilyen más okból, minthogy mindketten akarjátok. Ennek semmi köze nem lehet ahhoz, hogy elmagyarázza neked a fizikát.

2012. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
45%

"Nem vagyok naiv,nem fogom le**pni,meg semmi hasonlót nem fogunk csinálni...Még nem is beszéltünk "rólunk",lehet,hogy csak egy testvérnek gondol."


Dehogynem, szerintem előbb-utóbb belemész a kis "játékába" ami elég szomorú. Megnyugtatlak nem is fogtok "rólunk" beszélni. Elég gáz ha egyesek arra biztatnak, hogy ne szólj anyukádnak, szerintem igen is szólj, ha kellemetlennek érzed a szitut. Mert lehet, hogy utána már nem tudsz vele mit kezdeni. "erőszakossá" válik. Lehet hogy utána már "muszájból" teszed neki amit teszel, és hidd el ő élvezni fogja te nem. Jó, lehet belőle akármi is, lehet hogy tényleg komolyan gondolja a srác, de könyörgöm!!! Majdnem a testvéred. Ne legyél már naiv.... Szerintem is inkább csak a figyelme tetszik, nem maga a srác. Annyi ilyet hallottam már....sajnos....


Legalább is amiket leírtál én abból következtetek, hogy ez csak egy egyszerű fellángolás. Szerintem annyira ráérsz még ezzel a pasizással. De ez csak az én véleményem.

2012. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

22:59


Hááát...elég sok mindent szokott csinálni.

Pl. az éjszaka közepén felhív csak azért,hogy közölje,velem álmodott és gondolta megkérdezi,hogy én nem álmodtam-e esetleg vele,kiírja facebookra,hogy én vagyok a példaképe,amikor nem figyelek,elveszi a telefonomat és elkezdi fotózni magát,utána beállítja háttérképnek a telefonomon.


De ma nagyok kiakasztott...:/ hamarabb jöttem haza a suliból és elmentem fürdeni,de nem zártam be az ajtót,mert azt hittem,hogy anyáék nem lesznek itthon és a srác meg nem jön ma.Viszont Ő jött és benyitott a fürdőszobába,hogy beszélgetni akar,mert a barátnője kikészíti és ilyen szar időben még bmx-ezni se tud.Annyira meglepődtem,hogy alig bírtam kiküldeni és azért elég sok minden látszódott belőlem a kádba.Ő meg röhögve kiment,én meg azt hittem,hogy elásom magam,olyan ciki volt :SS

Utána meg azt mondta,hogy nem érti,miért hisztiztem annyira,már látott ruha nélkül.De én nem emlékszem,hogy bármikor beengedtem volna akkor,amikor öltöztem vagy fürödtem.



Szóval mindig ilyeneket csinál és próbálom azt mutatni,hogy nem érdekel,de látszik rajtam,hogy mégis...:$


Ha itt van valamelyik barátnője,akkor vagy bezárkóznak a szobájába és csak az onnan kiszűrűdő hangokat hallom vagy ha lent vagyok a nappaliba,akkor ők is ott campelnek és ott dugják le egymás torkát a nyelvüket meg taperolják egymást.


Általában akkor néz meg stíröl,amikor azt hiszi,hogy nem figyelek...Bár mostanában direkt máshogy öltözködöm itthon,amikor itt van,mint eddig(rövidnadrág még télen is,mert "én csak abban érzem igazán szabadnak magam",kivágottabb felsőket hordok és az alvóscuccom hosszú pizsinadrágból és felsőből franciabugyivá és egy rövid pólóvá változott és hétvégente abban vagyok végig,ha nem kell mennem sehová),de csak húzom,mert látom rajta,hogy mennyire néz,de ha én is odanézek rá,akkor elfordul,de akkor is alig bírom ki röhögés nélkül.



09:48

Anyának nem akarom elmondani,mert azért na...nem akarom,hogy a srác egy pisis kislánynak gondoljon,aki minden apróság miatt rohan anyucihoz és nem tennék meg neki semmit csak azért,mert Ő azt mondja,nem engedném,hogy irányítson.

2012. jan. 17. 12:53
 28/36 anonim ***** válasza:
73%

Ne húzd az agyát, persze, hogy megnéz ha bugyiban rohangálsz előtte. Öltözz fel rendesen és ne legyél alsóneműben fiúk társaságában 14 évesen. A probléma megoldása olyan egyszerű, hogy RENDESEN felöltözöl és megmondod, hogy hagyjon békén, ne nyisson rád, ne bámuljon, ne állítsa be magát háttérképnek a telefonodon és ne hívogasson az éjszaka közepén. És ha ehhez tartod magad és nem reagálsz arra, amikor mégis csinálja, akkor abba fogja hagyni.

De az a helyzet, hogy úgysem fogod ezt megcsinálni, mert tetszik a figyelme. Akkor viszont hagyd abba a nyavalygást és edd meg amit főztél...

2012. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
82%
Meg akar dugni (és gyanítom, előbb-utóbb meg is fog), de sz@rba se vesz, nem tisztel, feszegeti a határait. Legyél óvatos, és próbáld meg elkerülni, hogy kettesben legyetek.
2012. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan élvezed a dolgot... Add be neki a derekad, majd jól megdug, aztán kész. Utána mégis mi lesz ha vége? Mert gondolom édesanyád, és a párja nem fognak azért szakítani, mert téged megdugott és ennyi volt. Utána mit fogsz csinálni? Mindennap bámulod a képét? A legutáltabb ember típus számomra az ilyen fajta gyerek, aki mindig rátukmálja valakire magát, nagymenő, mert gazdag, meg BMX-ezik, és persze mert mindent megtehet...


Dőlj be neki, vagy mondd meg neki határozottan, hogy állítson magán...

2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!