Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok normális?...

Ugye nem vagyok normális? Tetszik a mostohatesóm és nem tudom, hogy miért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam,amikor a szüleim elváltak.

Anya megismerkedett egy pasival és nemrég hozzáköltöztünk.

Szeretek itt élni,mert nagyon szép a környék és a ház (inkább villa,abból ítélve,ahogy kinéz) is,de...


Tetszik a mostohatesóm és nem tudom,hogy miért.Mert igazából gyűlölöm az olyan srácokat,mint Ő /csőgatyák,apple cuccok,mindenből csak a legdrágább a jó,másokkal bunkó,folyamatosan azt szajkózza,hogy a szülei mennyit keresnek és hogy le**rja a sulit,mert az apja bejuttatja a jogra protekcióval,stb/...de nagyon helyes és ez kikészít :$

Ha hétvégente itt alszik,akkor mindig velem akar aludni,hogy 'ne féljek a sötétben egyedül',mindig 'véletlenül' taperol meg félreérthető dolgokat mond és ezzel nem tudok mit kezdeni.


Amióta itt lakunk (kb. 3 hónapja),azóta 4 lánnyal láttam/hallottam itt,akik a barátnői voltak,tehát nagyon gyakran van új barátnője...:S


Ráadásul most rászokott arra,hogy hétközben is itt alszik és emiatt alig tudok tanulni,mert mindig beszélgetni akar velem és mondta,hogy Ő szívesen segít matekból,kémiából meg fizikából (ezekből vagyok a leghülyébb),de kér egy kis szívességet cserébe,de inkább nem írom le,hogy mit akart...-.-"



Ez ellen mit tegyek?


Légyszi segítsetek,mert ettől kikészülök,még egy srác iránt nem éreztem ezt :S



14/L,Ő 16 éves.


2012. jan. 16. 17:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%

18:10-es vagyok.


Egy valamit elfelejtettem: szerintem felesleges anyádnak árulkodni, amíg nem akar komolyabban valamit. Amíg ilyen kedves, és nem erőszakos nincs gond. És ha ez így is marad, ráértek akkor szólni ha együtt akartok lenni. DE! csak is úgy akkor már, ha ő is nyíltan meri vállalni a kapcsolatotokat, ha látod rajta, hogy nem akarja felfedni a kapcsolatot, akkor sejtheted, hogy mit akar mindössze.......

2012. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

De nem tudok nem figyelni rá,mert már próbáltam...

Vagy addig provokál,amíg rá nem figyelek (tegnap pl. elkezdte kipakolni a ruhásszekrényemet,hogy lefoglalja magát addig,amíg tanulok azzal,hogy megnézi,hogy állnak rajta a cuccaim...utána elkezdte masszírozni a nyakamat,aztán pedig elkezdett rajzolni a matekfüzetembe és közben énekelt vmi hülye dalt) vagy átmegy a szobájába és 5 percenként felhív,hogy végeztem-e már vagy pedig maxra állítja a zenét a szobájába nyitott ajtónál,hogy a saját gondolataimat ne halljam.



Most hétvégén meg azt csinálta,hogy kitalálta,hogy Ő tusolni akar,de az Ő fürdőszobájában "elromlott" (furcsa,másnapra semmi baja nem volt a tusolónak) a zuhanyzókabin,a kádban Ő nem tud tusolni,ezért az én fürdőszobámat kellett használnia (nem baj,hogy van még az én fürdőszobámon kívül 3 db a házban,de ááá,dehogy...-.-).

Tusolás után ott mászkált a szobámba,alig bírtam kiküldeni és látszott rajtam,hogy igazából nem zavart annyira,hogy ott van,de akkor is :$



18:07,18:09:

Nem fogom leírni,mert úgysem csinálnám meg és lehet,hogy csak poénból mondta.

2012. jan. 16. 18:49
 13/36 anonim ***** válasza:
97%

azt kérte h szxpd le?

ez egy név nélküli oldal, leírhatod

2012. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
96%
ja mond el légyszi !!!!!!
2012. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Bejön neked a br.nermájszter, ennyi. Te döntesz, keresel egy normális srácot(és akkor elmúlik az érzés), vagy ezzel a sráccal leszel, aki poénból megkér téged egy 14-éves lányt, hogy cidázza le.(mondjuk nem szóltál anyukádnak, tehát tetszhet neked a dolog)
2012. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
16%

Mondd már el, megb*sz a kíváncsiság minket. :D

Egyébként én 13 vagyok, és ha belegondolok, ebben a helyzetben az lenne, hogyha jól néz ki, akkor csak ARRA kéne, de ha normális is, akkor komolyabb dolgot is elképzelnék.

2012. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
97%
19:27: 13 évesen mindkét elképzelés röhejes.
2012. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Jó,igen...megkért rá,hogy elégítsem ki orálisan (de nem ilyen szavakkal -.-),de nem tettem meg és nem is fogom a közeljövőben.
2012. jan. 16. 19:39
 19/36 anonim ***** válasza:
41%
19:39 Mégis mért lenne rossz elképzelés? Nem értelek...
2012. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
97%
"Mégis mért lenne rossz elképzelés? Nem értelek..." Mármint hogy 13-évesen komoly kapcsolatba kerülni, vagy le...i egy 16 évest! Nem értjük mit nem értesz:)
2012. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!