Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60...

MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60 éves én 46. Abból élünk hogy lovakat tartunk. A férjemnek se éjjele se nappala. Mert fájnak az izmai, fáradt. Van 2 lányunk 14 15 évesek. Férjem azt mondta hogy ő ezt nem tudja, bírja. De ha ez így van éhen halunk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem csodálom hogy a férjed már nem bírja! 60 éves! Menj el dolgozni te, ne őt piszkáld hogy dolgozzon! Más ember örülne ha 50 ezer forintért dolgozhatna, manapság az emberek minden lehetőséget megragadnak hogy munkához jussnak. Az nem kifogás hogy a gyerekeiddel kell otthon lenni, én 12 éves koromtól magamtól tanultam, soha nem volt problémám a tanulással, és egyetemre is jártam! Szüleim mindig is dolgoztak, ettől függetlenül nem hanyagoltak el. Elég "gáz" hogy a te gyerekeiddel 15 éves létükre tanulnod kell. De hiába is magyarázunk, pedagógus elme...
2012. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként meg vannak irodai munkák is, valahol biztos találnál állást.
2012. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
91%

szerintem anyuka itt most a semmiről beszélünk.


egyszerűen magyarázod a bizonyítványod.

te nem fogsz dolgozni, mint ahogy a gyerekek sem,

mintha apukától várnád hogy dolgozzon már többet különben nem lesz meg a kenyérre való.

a lányok meg egészségesek menjenek diákmunkára, vagy mittudomén, de ez már csak körítés amit írsz!

úgy csinálsz mintha nem lennél épelméjű esküszöm...

teljesen máshogy látod a világot !

ébresztő 2012-őt írunk !!

2012. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
81%
Hat en mar nem tudok mit tanacsolni neked kerdezo.
2012. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
85%
A 70-90 ezer forint 70-90 ezerrel több a semminél, mintha otthon ülsz és lebeszéled magad a munkáról! Egyébként az üzletkötö rugalmas munkaidőben dolgozik!!!!
2012. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Igenis még mos is keresek munkát. A gyerekek nem tudnak még elmenni diákmunkára mert még nincs meg hozzá az életkoruk.

A lányaimmal csak nagyon ritkán tanulok de az egyik dixlexiás és ő neki nagyon nehezen megy a nyelvtanulás.

A kissebbik lányom pedig szinte kitünő vele csak most az éven kezdtem el tanulni mert a gimnáziumba ahova be akar kerülni még ennél is jobbnak kellett lenni.

2012. febr. 9. 18:55
 37/63 anonim ***** válasza:
80%
De miért nem dolgoztál? És miért nem keresel munkat? Magantanár is lehetsz feladaz hirdetést.ne a férjedtől várd el hogy eltartson.
2012. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem,miért panaszkodsz! Éhen halásról irsz, közben meg 70-80 ezerért nem mennél el dolgozni! Meg a benzin! Hát más is el tud menni dolgozni busszal is!
2012. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként, -most ameddig a gép előtt ülsz és nekünk válaszolgatsz- helyette segithetnél a párodnak is!!!!!!!!!
2012. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
93%

az utolsó két válaszolónak 100% ban igaza van

mint egyébként minden válaszolónak

2012. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!