Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60...

MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60 éves én 46. Abból élünk hogy lovakat tartunk. A férjemnek se éjjele se nappala. Mert fájnak az izmai, fáradt. Van 2 lányunk 14 15 évesek. Férjem azt mondta hogy ő ezt nem tudja, bírja. De ha ez így van éhen halunk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
95%
Talán a gyerekeiden kivül a párodra is "rá kéne nézni". Hátha rajta is meglátsz valamit! Addig ameddig lehet!
2012. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
97%

A lányaid miért nem segítenek a lovak körül? Miért kell velük tanulni? Ha annyira buták,hogy enélkül nem megy nekik a tanulás,akkor hiába foglalkozol velük,nem viszik semmire.

A szomszéd kislány 14 éves,mindig is oda volt a lovakért. A szülei nem tudnák fizetni a tanulás díját.

A kislány hetente kétszer-háromszor eljár egy városszéli lovardába segíteni. Ha úgy adódik,akkor még az istállót is kitakarítja. A fizetség csak annyi,hogy lovagolhat.

Nem tanulnak vele a szülei,ettől függetlenül egy erős gimnáziumban a bizonyítványa kitűnő.

Nem kell elkényeztetett csini babákat nevelni a lányokból.

De te is megpróbálhatnál valamilyen munkát találni.

Ha a férjed agyondolgozza magát,ha lebetegszik,mit akarsz csinálni?

2012. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Csak reálisan kell gondolkozni

1. ha szerencsémre kapok munkát nem keresnék 70-90000-nél többet az fix.

2. ennyi pénzből nem éri meg elmenni dolgozni mivel az üzemanyag már elég drága tehát eltankolnám benzinre a fizetésem több mint felét.

És nekem nem büdös a munka mert imádom a gyerekeimet és bármit megtennék értük.Míg nem volt gyerekem addig a férjem se volt és üzletkötő voltam.

2012. febr. 9. 18:32
 24/63 A kérdező kommentje:
A lányaim is rengeteget segítenek az istállóba!!!!!!
2012. febr. 9. 18:35
 25/63 anonim ***** válasza:
93%

istenem én 60 ezer forintért is elmennék dolgozni !

de hát...úrnak születni kell...

2012. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
91%
Autó helyett járj tömegközlekedéssel, jó időbe biciklivel. Ha a férjed így folytatja hamar leesik lábról, tapasztalat, édesapám is sokat dolgozott még nyugdíjas korában, házi orvos volt egy zsúfolt praxissal, ahol még délután is sokat járkált házhoz. 3 infarktus után már végleg nyugdíjba vonult. Megszorultunk akkor kicsit anyagilag, de én épp kirepültem, főiskolára mentem, szóval náluk minden helyreállt, mivel én is dolgozni kezdtem főiskola mellett nem szorultam anyagi támogatásra. Szerintem te ne várd meg, míg a férjedet a lovak mellől viszi el a mentő.
2012. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
94%
kedves kerdezo! Ezzel a hozzaallassal en azt kivanom,haljatok is ehen! Szegeny gyerekeidet sajnalom,mert veluk takarozol,kotlasz rajtuk,csak dolgozni ne kelljen. Megerdemled a sorsodat. En 4 gyereket nevelek munka mellett,megsincsenek elhanyagolva. Es kepzeld,mindenki ezt csinalja! De ha annyira terelgetni akarod a mar kozel sem kis gyerekeidet,akkor menj el ejszaka dolgozni. Szegyen,h egy anya igy gondolkodik!
2012. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, az, aki attól fél, hogy éhen hal, az elmegy dolgozni. Fogadhatnál Nálatok is magán tanulókat, az alsósokat azért biztos tudnád fogadni. Ismerek olyan pedagógust, aki csak ebből él és nem is rosszul!


Ha ezt nem akarod, ne dolgozz, de előbb-utóbb valószínűleg kénytelen leszel. Minél később állsz neki, csak annál nehezebb lesz. Ráadásul a férjedre is tekintettel kéne lenned. A lányoknak nem az a legjobb, ha 14-15 éves korukban még mindig velük tanulsz, mivel így egyedül semmire se mennek majd. Az én anyám is megbánta, hogy sokáig (általános 5-ig osztályig!!!) tanult velem, mert utána nehezebb volt saját magamtól tanulni.

Ezen kívül az az érdekük, hogy sokáig mellettük lehessen az apukájuk még. Ehhez pedig Neked kell terhet levenned a válláról. Mivel ez nem mehet így sokáig.


A Te döntésed, hogy ezt megléped -e. Viszont ha nem, akkor nem értem, hogy milyen válaszokra számítottál? Segélyre?

2012. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
bizony úrnak születni kell ezt aláírom de van valaki aki tud mondani egy munkát is ahova felvesznek egy olyan nőt aki 20 éve nem dolgozott. Szerintem nincs mert ha már fel is vesznek valakit dolgozni az nem az lesz aki pár éve nem dolgozott.Ez nem mentség a munka alól mert akkor nem akartam volna gyereket ha lusta lennék vagy ha nekem "büdös -lenne- a munka" -
2012. febr. 9. 18:44
 30/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem tudunk kapásból ilyen munkát mondani, de te próbáltál már keresni? Anélkül könnyű vagdalózni, hogy "úgyse találnál".
2012. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!