Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60...

MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60 éves én 46. Abból élünk hogy lovakat tartunk. A férjemnek se éjjele se nappala. Mert fájnak az izmai, fáradt. Van 2 lányunk 14 15 évesek. Férjem azt mondta hogy ő ezt nem tudja, bírja. De ha ez így van éhen halunk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
97%

Off: De más pedagógusoknak is van gyereke, mégis tanítanak...

ok. ha nem hát nem. Akkor nem tudnál esetleg magánórákat adni?

2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tudok elmenni dolgozni mivel nevelni és tanulni kell a gyerekekkel."


Minek kell ekkora gyerekekkel tanulni?

Te inkább nem akarsz dolgozni, nem pedig nem tudsz. Elnézést, ez a véleményem ez után a mondatod után.

2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj,de 14 és 15 éves gyerekek mellett már nem kell otthon lenni,már nagyok,simán tudnál dolgozni te is,főleg tanárként nem kell 12 órát tölteni a gyárban 3 műszakban...
2012. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem dolgozol, hogy délután otthon tanulhass a gyerekekkel? Vagy csak én értettem félre? És 4-6 órás munka? Vagy vállalj otthoni tanítást, járj házhoz, vagy hozzád járhassanak gyerekek. Ha jól értelmeztem, és azért nem dolgozol, hogy otthon lehess a lányaiddal, arra csak annyit tudok mondani, hogy velem soha nem tanult otthon se anyám, se apám, mégis kitűnőre érettségiztem, lediplomáztam, és még meg is nevelődtem valahogy, mert tisztességes, ember lett belőlem.
2012. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom a gyerekeimnek most van a legnagyobb szüksége arra hogy tanuljanak és segítenem kell nekik mivel csak rá kell nézni azokra a gyerekekre akiknek a szülei reggel elmennek és este hazamennek és kész nem foglalkoznak velük. Pedig most kell megalapozniuk a jövőjüket. Amúgy nem tanítottam már 23 éve és szép lenne ha a dolgozó tanárokat ki rugják engem meg felvesznek(általános iskolai tanár voltam alsóba)
2012. febr. 9. 18:21
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
én úgy látom kedves anyuka ez mind-mind kifogás !!!!!!
2012. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
98%
Mondom, neked büdös a munka...
2012. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
ui: tisztelet a kivételnek ahol a szülők éjjel-nappal dolgoznak és tisztességes gyerekük van!!!!!
2012. febr. 9. 18:22
 19/63 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel a felfogással, ami neked és a férjednek van, éhen haltok, de akkor ne kérj tanácsot, menj segélyért, szégyenszemre...
2012. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
93%
Hétvégén, és délutáni órákban, munkából hazaérve is lehet gyereket nevelni. Ez nem kifogás. Azok a gyerekek, akik olyanok, hogy nem látszik rajtuk nevelés, akkor is olyanok lennének, ha az anyjuk a nyakukon lógna, sőt... Ha 23 éve nem tanítottál, akkor mit csináltál amíg nem volt gyereked? Nézted, ahogy az urad mossa a lovakat? Amúgy 46 évesen még szerezhetnél szakmát, édesanyám 52 évesen végezte el az anyakönyvvezető tanfolyamot, mert csak így kapott munkát. Akinek nem büdös a munka, bármire képes, hogy megszerezze. A férjed meg nagyon fontos lehet, ha csak arra tudsz gondolni, hogy ki ne dőljön, mert éhen maradtok, pedig látod rajta, hogy szenved. Ő is kereshetne kevésbé megterhelő munkát, a lovardát meg adjátok el a fenébe, abból a pénzből kihúzzátok amíg nem találtok munkát.
2012. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!