Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem első házasságából...

Férjem első házasságából származó kislány folyton azt írja férjemnek, hogy "szeretlek".8 éves, aranyos, okos kislány. De valahogy ezt a sok "szeretleket" nem érzem helyén valónak. Nekem nem mondja/írja, csak az apjának. Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, ez egy nagyon szép dolog és nem a gonosz mostoha szerepében tetszelgek. De valahogy úgy érzem, hogy emögött az anyuka (exfeleség) van, tehát ő irogatja ezeket a gyerek nevében, sms-ben és közösségi oldalon. Ilyenkor mi a teendő? Valamit azért tenni szeretnék, mert zavar. Szó nélkül nem tudom és nem is akarom hagyni. Első körben megkérdezem a kislányt, ha azt mondja, hogy nem ő irogatja, tehát bebizonyosodik, hogy az anyja, mit tegyek?

2012. ápr. 4. 15:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd meg neki ezt a sovány örömet! Majd elhagyja. Nincs egy facér férfi ismerősöd, akit rá lehetne "uszítani"? Mármint hogy startoljon rá?
2012. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
1) Nem vettem el a férjét. 2) 5 éve voltak elváltak, mikor mi megismerkedtünk. 3) gyaralási képek voltak azok az ominózus képek, főleg csak olyanok, amiken az apjával volt -> ergó tapintatból nem tettem fel közös képeket. Ennél tapintatosabb már nehéz lenni! 4) az esküvőnkön készült képek is törlődtek... Jó méllyen beleképzelem magam a helyzetébe.. és nem értem, hogy egy olyan eseményen, ahol a kislány nagyon jól érezte magát és ma is emlegeti, az valahogy miért tűnik el az oldaláról... nos, nem a kislány törölte... :-(((
2012. ápr. 4. 15:51
 23/43 anonim ***** válasza:
50%
Neked ehhez semmi közöd. Ez csak férjedre, a kislányra és az anyjára tartozik. Majd a férjed lemeccseli azt az anyukával, ha nem tetszik neki. A férjed helyében én nagyon berágnék, ha valaki ebbe belekotty.
2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Van neki két pasija is! kislánytól olykor - tapintatosan - megkérdezem, hogy a Béla vagy a Jani van most éppen? A janit legalább nagyon csípi, a Bélát nem ;-)))
2012. ápr. 4. 15:53
 25/43 anonim ***** válasza:
22%
A lány szereti. Az apja volt. Miért ne szerethetné? Ha féltékeny vagy egy 8 éves lányra, akkor nálad nagyon nagy a baj!
2012. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban az anyuka írja akkor sem foglalkoznék vele a helyedben. Gondolom meg volt az oka amiért elváltak és most már te vagy az új feleség és minden bizonnyal téged szeret nem pedig az exét. Azt pedig,hogy a kislány nevében üzenget eléggé szánalmas dolognak tartom meg hát ezzel úgysem fog elérni semmit. Ne is foglalkozz vele csak magadat hergeled teljesen fölöslegesen.
2012. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem Anettnek van igaza. Nem kell foglalkozni az ex-szel. Csak nehéz egy picit... mert bánt a dolog. De megpróbálom. A kislánnyal jól elvagyok, ez a lényeg.
2012. ápr. 4. 16:00
 28/43 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha így van, akkor elég tapintatos vagy.

Lehet hogy a mami a hűle. Valamiért csak otthagyta őt a férjed!? Ezen nemigen tudsz változtatni, (mármint a hülyeségen) nem is a te dolgod. Hagyd figyelmen kívül!

2012. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
89%

Vedd le, ki tudod kapcsolni ott jobbra. A fogaskeréken. Hoyg ne lásd semmilyen ténykedését. Maradjon ismerősöd, csak ne lásd, ha kiír vmit!

És akkor nem idegesít. Én így tettem.

2012. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... akkor ezek szerint vannak sorstársak ;-). Lehet, hogy hülyén hangzik, de "örülök", hogy nem vagyok egyedül az ilyen helyzetekben. Mindenki, aki meg akart kövezni: a kislányt alapvetően szeretem, a férjem is nagyon a gyereket. Az a hülye, aki azt gondolja, hogy én esetleg azt hiszem, hogy ez rossz. Nem, ez nem rossz. Egyátalán nem. Csak az anyuka akciózásával nem tudok mit kezdeni... de akkor kiiktatom.
2012. ápr. 4. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!