Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem első házasságából...

Férjem első házasságából származó kislány folyton azt írja férjemnek, hogy "szeretlek".8 éves, aranyos, okos kislány. De valahogy ezt a sok "szeretleket" nem érzem helyén valónak. Nekem nem mondja/írja, csak az apjának. Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, ez egy nagyon szép dolog és nem a gonosz mostoha szerepében tetszelgek. De valahogy úgy érzem, hogy emögött az anyuka (exfeleség) van, tehát ő irogatja ezeket a gyerek nevében, sms-ben és közösségi oldalon. Ilyenkor mi a teendő? Valamit azért tenni szeretnék, mert zavar. Szó nélkül nem tudom és nem is akarom hagyni. Első körben megkérdezem a kislányt, ha azt mondja, hogy nem ő irogatja, tehát bebizonyosodik, hogy az anyja, mit tegyek?

2012. ápr. 4. 15:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, nem vagyok egészen képben a facebookkal... Az mit jelent, hogy az anyuka törli a te képeidet? Tehát írtad, hogy törlődtek a nyaralásos képek meg az esküvőit. Hogyan??? Ő hogyan törölte ezeket ki?
2012. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell nekem elvált,gyerekkel rendelkező pasi.
2012. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a válaszadók 90%-a mégis miért nem érti a kérdést? Nevetséges.


Értem a problémádat Kérdező, de ezek olyan dolgok, hogy ha van közönség akkor jó buli tudod...nem kell vele foglalkozni. Már ha valóban az ex csinálja. Igazából értelmét nem látom így nem is gondolnám, hogy nem a kislány írja...az én 8 éves fiam is tudja kezelni a számítógépet. A gyerekek nagyon ügyesek.

2012. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Sajnálattal látom,hogy ennyi értetlen ember van és mind okos! Hadjátok már azt a Kislányt nem az a lényeg!

A problémádra az Én véleményem az,hogy míg Párodat nem érdekli nem zavarja,nem érdeklődik az ex után addig Neked sincs félni valód!

Szerintem ülj le Férjeddel beszéld meg,hogy Téged ez kicsit bánt,ha igazán szeret akkor meghallgat és max annyit mond hogy ez butaság ne foglalkozz vele.

Hidd el ha tényleg az ex irogatja,akkor őt jobban idegesiti az ha nem foglalkozol vele!


Többiek szégyelhetik magukat hogy normális válasz helyett csak áskálódnak és értetlenkednek! (tisztelet) a kivételnek!


További Szép Napot Neked! Üdv:Anita


Neked

2012. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Nos, pont erről van szó. Engem érdekel inkább ez a dolog. Férjemet tényleg nem zavarja.


Egyébként nem jól tettem fel a kérdést az elején. Akkor nem kaptam volna ennyi lehurrogást, ha azt írom, hogy 99%-ban valószínű, hogy az anyuka van a 'szeretlekek' mögött. Nekem az a véleményem, hogy egy gyermek inkább élményeket oszt meg a vele nem élő szülővel, mint szimplán azt, hogy "szeretlek".


Egy gyermek azt nyilvánítja ki, ha örül valaminek (kapott egy 5-öst, vagy evett egy finom sütit, szeretne egy játékot, megnézne egy mesefilmet, stb), a felnőttek küldenek egy szeretleket sms-ben vagy közösségi hálón. Meg más olyan tényező/körülmény is van, ami megkérdőjelezi, hogy a gyermek van a dolog mögött (késő éjszaka v. kora reggel, hogyan is kapcsolná be a számítógépet...)


Valaki írta, hogy a 8 éves kisfia ügyes és jól ért a számítógéphez. A kislány is ügyeske, de olyan trükkök, amik az adatlapján történnek, arra egy 8 éves nem képes...

2012. ápr. 4. 17:35
 36/43 A kérdező kommentje:

Egyébként mindenkinek köszönöm a véleményét! Azt hiszem, eleget láttam, hallottam, valahol helyre is került bennem a megoldás.


Leülök a férjemmel és megbeszélem vele nyugiban. Ha jön a kislány, megkérdezem tőle, hogy szereti-e a FB-ot, mi a véleménye róla és hogy mit szeret rajta csinálni. Nagyon beszédes, el fogja mondani, hogy mire használja és milyen sűrűn. Ebből elég egyszerűen levonható a konzekvencia. De semmi direkt rákérdezés.


Köszönöm mindenkinek - és minden jót! (Még a rosszindulatúaknak is).

2012. ápr. 4. 17:41
 37/43 anonim ***** válasza:
22%

Még jó, hogy te értetted!



off.Anita, kössz a tanácsot, de én nincs miért szégyelljem magam, őszinte legjobb válaszomat adtam, és a többiek is. Nem tudom mit értettél félre.

2012. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
19%
Most komolyan, féltékeny vagy egy nyolc éves gyerekre. Miért ne mondghatná a saját apjának annyiszor ahányszor csak akarja hogy szeretlek. Mégis csak a gyereke.
2012. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
73%

Nem gyanús,hogy NEM a gyerekre féltékeny?Nem az a baja,hogy a gyerek mondja az apukájának,hogy szereti,hanem,hogy szerinte ezeket az anyuka írja,mert ő érezheti ezt,csak nem meri mondani,így a kislány nevében írja,apukával szeretné tudatni,hogy mi a helyzet.NEM ÉRTITEK?????

A kérdező szereti a kislányt.Neki nincs vele baja,SZERETI!Világos????

2012. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
73%
Vagy ha nem igaz a gyanú,hogy még szereti apukát az ex,akkor csupán szeretné tudatni az apukával és az új párjával,nehogy lelkiismeret furdalás nélkül jól érezzék magukat,hisz van egy kislánya is,ő is szereti.Sztem ezek csak jelzések az anya részéről,hogy ne legyetek felhőtlenül boldogok,így emlékezteti apukát a kislányra.
2012. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!