Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek személyesen hitgyülek...

Ismertek személyesen hitgyülekezetes embereket\családokat? Milyen emberek, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 19:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
30%

mindenkinek sok szeretettel küldöm ezt a tanulságos videót


http://www.youtube.com/watch?v=Oruf83x2oj4


most attól hogy az ide válaszoló gyülekezetesek erről ne mtudnak, mert nekik csak jó benyomásuk van (EDDIG) sajnos ez akkor is van..

2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
03:20 környékén egy szerény XD-t küldenék Németh Sándornak.
2012. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

03:10től is érdekes amugy de 03:20 a lényeg...

:)

2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
82%
Volt osztálytársam aki padtársam, és jó barátom hites, valamint a családja. Ő is teljesen hétköznapi srác, leszámítva, hogy nem jár szórakozóhelyekre. Teljesen hétköznapi zenéket hallgat, rengeteget focizunk. Egyszer próbálkozott be a "térítéssel", de tudomására adtam, hogy nekem már van vallásom, és nem is szándékozok váltani. Meg is értette, azóta se hozza szóba ezt a témát. A családja is nagyon kedves, rendes emberek. Azt hogy mennyit fizetnek a Sanyinak, az nem az én dolgom, nem avatkozom bele. Hát kb. ennyi.
2012. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, aki nem túl normális ember, de szerintem ez nem a gyüli miatt van. Valszeg eleve azért lett gyülis, mert az ő személyiségével nagyon nehéz lehet barátokat találni, a gyüli meg befogadta.
2012. ápr. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

20: és akkor ezt a videót mire véled? http://www.youtube.com/watch?v=9Cnf3ZJPzuY&feature=related


Továbbá én pl református vagyok, nálunk nincs tized, se semmi.... NEM KELL fizetni semmit, csak ha úgy érzed...

2012. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. főleg 0.49 környékén... NA MI AZ?:D
2012. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: az egyházadót nálatok reformátusoknál és nálunk katolikusoknál is meg kell fizetni. Legalábbis faluhelyen. De persze ez a hitgyülisekéhez képest elenyésző összeg. Nálunk idén 5000 Ft az éves díj.
2012. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
izéé én vagyok a 20. a shalom üdvözlés az izraelita vallásban van jelen. a keresztények nem köszönnek így. vagyis a hitgyülekezete nem lehet keresztény felekezet.
2012. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

hát azt nem tudom mire vélni ezt :D 0:49 ez nem vette be a gyógyszert vagy mi van?

VAGY sándor maga a sátán de azért ez nem így van... :D

2012. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!