Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a sógornőm még egy...

Miért akar a sógornőm még egy gyereket, mikor a már meglévőt is csak turkálóból tudja öltöztetni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 18:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
76%
Mert jó, ha valakinek testvére van és nincs nagy korkülönbség köztük. A ruha ebben az életkorban még mellékes. Később meg akármi történhet, meg is gazdagodhatnak.
2012. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Meg még az tűnt fel, hogy a tesóm nem lelkesedett annyira az ötletért. Ő nem magyarázott, hogy testvérke így, testvérke úgy, csak hallgatott. És nem a hibát keresem a sógornőmben, csak azért ez feltűnt. Nem hinném, hogy egy véleményen lennének ebben a témában.

Tudom, hogy az ő döntésük, de ez legtöbbször csak elméletben igaz. A gyakorlatban általában a nő döntése. Mert tegyük fel, ha helyes a megérzésem, és a testvérem nem akarna még egy gyereket, akkor sem hiszem, hogy ő, vagy akár egy másik férj azt mondaná a feleségének, hogy drágám, ezentúl csak gumival lesz szex, mert nem bízom benned, hogy beszeded a tablettát, én pedig nem akarok még egy gyereket. Na, szóval kíváncsi lennék, melyik férfi mondaná ezt el így a feleségének. Biztos, hogy senki. Ha a nő gyereket akar, akkor meg is fog születni. Akkor is, ha a férj már nem akarna többet.

2012. máj. 6. 19:12
 23/46 anonim ***** válasza:
90%
A férfi egyrészt gumit is húzhat, másrészt kellő pillanatban tehet egy lépést hátrafelé. Olyat még nem láttam, hogy fegyvert tartanak egy férfi fejéhez, hogy "de most igenis bennem mész el".
2012. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Na, de azért az milyen már egy kapcsolatban, hogy hirtelen megváltoznak a szokások? :) Ez egyfajta sértésnek fogják fel a nők. Meg úgyis rájönne a feleség, hogy amiatt van, hogy ne legyen 2. gyerek.

Ha meg megkérdezi a feleség, hogy nem bízol bennem, akkor jönne a sértődés, ha őszinte a válasz, ha meg az a válasz, hogy dehogynem, bízom benned, akkor meg a gyerek jön.

2012. máj. 6. 19:18
 25/46 A kérdező kommentje:

Ha meg a férj nemet mond a második gyerekre, ámde a feleség elhatározza, hogy márpedig kell, akkor is csak a sértődés van. Ha meg sértődés van, nincs szex.

Ha nem lehet második gyerek, nem lehet szex sem.

2012. máj. 6. 19:21
 26/46 anonim ***** válasza:
97%
A tesód mond nemet amikor a sógornőd beszél a második kicsiről? Én, ahogy kivettem nem, tehát ez nem a nő akarata csak. A turiból meg lehet azért vásárol, mert világmárkákat tud kifogni, ami jó minőségűek is, mÍg a középkategóriás ruhák itthon sokszor 2 mosás után szétmennek.
2012. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
88%
Miert turkalsz masok zsebeben?Menjel, mosogass vagy valami, de ne masokat beszelj ki, roppant undorito szokas.
2012. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
96%
Én szinte csak turiból öltözködöm és a lányom is onnan, meg teszveszről, vateráról. Egyedül cipőt veszünk újat. Én azért öltözködöm turiból, mert rájöttem, kiváló ruhákat kaphatok a bolti ár töredékéért, sokszor címkéset, újszerűt. Amin látszik a használat nem veszem meg. Megtehetném, hogy üzletből vásároljak, de az az igazság, hogy sajnálom rá a pénzt. Ha csak ez a gond, akkor miért ne vállalhatna sógornőd még egy gyereket. Ha egyéb anyagi problémák is vannak, akkor nyilván van igazság abban, amit mondasz, azonban ez akkor is rájuk tartozik, nem másra.
2012. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok. Most, hogy beleolvastam a kommentjeidbe, szerintem neked alapvetően nem azzal van a problémád, amit feltettél kérdésben, hanem úgy ámblokk a sógornőddel vannak problémáid.
2012. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Én csak a felfogását próbálom megérteni, magyarázatot találni rá.

Nem értem azokat, akik írják, hogy kibeszélem, stb.

Ti talán nem szoktátok kibeszélni a dolgaitokat barátnőkkel, vagy internetes oldalon? Ezt nagyon sok egyéb kérdéshez is odaírhatnátok. Bár lehet, hogy meg is teszitek. Nem értem miért böki ez valakinek a csőrét. Ha nem tetszik, ne itt töltsétek el unalmas óráitokat.

2012. máj. 6. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!